Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

update OS v HP 5450

MrMarkus_ce4you (45)|19.10.2004 20:51
Zdravím, uvažuji o upgrade operačního systému v HP 5450 na něco jiného než jsou původní MS Pocket PC 2002. Ovšem docela mě naštval HP, co jsem pochopil tak nabízí upgrade jen na WM2003 for Pocket PC, ale nikoliv na SE, tento upgrade přinese více problémů než užitku (problémy s bluetooth & GPRS, jj, mám Siemens S55, bolelo by to) a ještě k tomu by za tento upgrade chtěl HP zaplatit. Proto se chci zeptat zda jsou reálné možnosti:

1) upgradovat systém na WM 2003 SE
2) zkusit tam hodit LINUX (na pokusy, pochybuju že existuje použitelná distribuce/ROMka

Díky za informace, kdyby měl někdo nějaké lepší rady, prosím na mail - MrMarkus@seznam.cz, budu velmi zauzlován za každou užitečnou informaci :)
Andilek (173)|19.10.2004 21:18
volil bych variantu 1), Linux je dost osobity a je vic na vrtani se nez na pouzivani.

add zle HP, upgrade na 2003 je z doby, kdy nebylo 2003SE a zjevne HP chce spis prodavat nove krabky nez do nekonecna upgradovat stare.
MrMarkus_ce4you (45)|19.10.2004 21:24
linux nechme být. co se týká 1), našel jsem googlem v diskuzích příspěvky lidí kteří nějakým způsobem WM2003 SE do 5450 dostali, takže by se mi docela líbila taková ROMka :) Samozřejmě mohu zkusit někomu z těch lidí napsat, ale tady se ptám proto zda už s tím někdo nemáte zkušenosti.
MaPo_ce4you (174)|19.10.2004 21:54
[QUOTE="MrMarkus"]linux nechme být. co se týká 1), našel jsem googlem v diskuzích příspěvky lidí kteří nějakým způsobem WM2003 SE do 5450 dostali, takže by se mi docela líbila taková ROMka :) Samozřejmě mohu zkusit někomu z těch lidí napsat, ale tady se ptám proto zda už s tím někdo nemáte zkušenosti.[/QUOTE]

Co se tyka Linuxu, par clanku vyslo na www.root.cz

MaPo