Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chybejici lokalizace pro n30

vurmik (145)|18.10.2004 20:54
zdravim lidicky,

kolega z prace si poridil novy n30 a jako lokalizacni ce k tomu dosta od aceru cd, ktere obsahuje jen lokalizaci pro n10/n11
na zadni strane stitku je napsano jeste interwrite 8.0 pro ppc2003

tak se chci zeptat, zda to muzu zkusit pocestit nebo radci zkusit nekde sehant pro n30.

diky
Vurmik a jeho pracovni kolega :-)
romanx (69)|18.10.2004 21:05
Ahoj,
určitě ať kolega požaduje original CD pro N30 má na to nárok, Acer ji dodává přímo k PDA, pokud tam není ať kolega kontaktuje prodejce a on mu ji dodá.

Není v tom žádný problém, pokud by náhodou neuspěl, tak ať se přímo obrátí na firmu Acer. www.acer.cz

honzikc (22)|11.1.2005 20:51
Zdravim chtel jsem se zeptat jak dopadl kolega, jelikoz jsem si tedka take poridil Acer N30 a zadnou lokalizaci jsem k tomu nedostal tak by me zajimalo na koho mam dupnout abych ji ziskal .... diky za info
ifco_ce4you (186)|12.1.2005 11:13
Ak je to oficialna distribucia n30 tak k nemu musis dostat lokalizaciu.Kontaktuj predajcu alebo priamo acer ako uz bolo zmienene. Ale ak mas nejaky sedy dovoz tak mas smolu.Nastastie som este nepocul o sedom dovoze n30 :-)
Pavel Koza (4761)|12.1.2005 16:08
Muzete napsat, kde jste to koupili? Protoze dle Sunnysoftu je koupena licence lokalizace ke kazdemu u nas prodanemu Aceru n30.
honzikc (22)|12.1.2005 19:21
Zdravim, je to koupene oficialne v Libre (www.libra.cz) po novem roce se jmenujou AAC

Takze se mam nejdrive obratit na ne a pak na Acer a prinejhorsim na Sunnsoft ??? Fakturu mam a je to koupovane tesne pred vanocema.
Pavel Koza (4761)|13.1.2005 08:36
Ano. Napred na prodejce (chyby se stavaji a jeliokz to CD neni soucasti krabice, ale je jaksi bokem, muze se stat ze se zatoula). Pak napiste, jak jste pochodil:)
blackskull_ce4you (22)|13.1.2005 11:11
[QUOTE="honzikc"]Zdravim, je to koupene oficialne v Libre (www.libra.cz) po novem roce se jmenujou AAC

Takze se mam nejdrive obratit na ne a pak na Acer a prinejhorsim na Sunnsoft ??? Fakturu mam a je to koupovane tesne pred vanocema.[/QUOTE]


Sunnysoft tě pošle do háje, protože je to CD přímo s logem Acer i když tu lokalizaci nakoupili u Sunnysoftu. Vlítni na prodejce. Já tam lokalizaci taky neměl a prodejce mi jí do dvou dnů dodal.
honzikc (22)|13.1.2005 11:31
Tak vsechno vyreseno prodejce me CDcko doda ... chyba se stala na jejich hlavnim sklade proste to k tomu ten clovek ve skladu nepridal .... ale uz by mela byt na ceste ke me tak jsem zvedavej po vikendu zda prijde....

... diky vsem za informace