Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: 6340

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak ji od pátku mám, nicméně až dnes mám chvíli času se jí věnovat.

Musím říct, že to není vůbec špatné. Rychlost je v celku v pohodě, displej taky (bílá je bílá).

Jinak od pátečního nabíjení je stav aku na 56 % a nestalo se nic zvláštního kromě jednoho zapnutí, kdy začala vibrovat a pomohl jen SW reset.

Uvidíme.

Přeji hezký den.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od IT-man
    Musím říct, že to není vůbec špatné. Rychlost je v celku v pohodě, displej taky (bílá je bílá).
    Je fakt bily? Ty kousky, co jsem videl, byly podobny jako h4150, tedy nic moc...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

od doby prvni afery se zlutym displayem jsou pro Tebe vsechny zlute :-)))

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od IT-man
    Tak ji od pátku mám, nicméně až dnes mám chvíli času se jí věnovat.

Jinak od pátečního nabíjení je stav aku na 56 % a nestalo se nic zvláštního kromě jednoho zapnutí, kdy začala vibrovat a pomohl jen SW reset.

Uvidíme.

Přeji hezký den.
    docela o tomto zarizeni uvazuji, muzez se pak podelit o sve zkusenosti z praxe ?
    Diky moc

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Takže za ten týden a něco: jsem v podstatě dost spokojený

Výdrž baterií je kolem 4 - 5 dnů, display je v pohodě, citlivost na signál taky.

Zatím mám instalované: WisBar, RadiusFuel, Kasparov ChessMate, Strategic Assault, Emperors Mahjongg a TankZone. A nějaká témátka na display. Taky v pohodě.

Použití: hlavně jako mobil (původně jsem chtěl hx4700, ale nakonec jsem to kvůli GSM změnil), dále jako PDA, synchronizace dat s Outlookem (kalendář, kontakty, úkoly, XLS a DOC). A občas malinko oddechu.

Rychlost uspokojivá, výdrž taktéž, podotýkám, nenechávám programy "běžet zbytečně".

Potud spokojenost

Ale:

dvakrát se mi u delšího telefonátu stalo, že přístroj "zatuhnul" - hovor nespadl, ale po jeho dokončení bylo třeba provést SW reset

párkrát se přístroj prudce bez znatelné příčiny zpomalil, po chvíli bylo vše OK, nebo bylo třeba provést SW reset (cca. 3x)

vyzvánění a signalizace příchozích SMS je občas velmi slabá (asi 2x) bez příčiny ??? - prostě jsem to v kapse neslyšel. Ale chyba může být ve mně
    ops:

při použití MID nebo WAV zvuku jako vyzvánění to nešlo poslouchat, ale pouze jako vyzvánění, při přehrání v pohodě

Tož uvidíme, zatím si nestěžuju a čekám na patch

Přeji krásný den

Podobná témata

1. WiFi u HP 6340
    Od J.Fiala v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 11-05-2006, 19:56
  2. GPS na HP 6340
    Od rotor v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 16-09-2005, 13:07