Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 179

Téma: Open Transport Tycoon Deluxe pro PocketPC

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Tak jsem zase jednou brouzdal po vsech moznych strankach a na www.pocketgamer.org se obevil thread o vzniku portu OpenTTD pro pocketpc.
    Jak mam tuhle hru rad, tak jsem okamzite instaloval a ono to fakt funguje
    Dokonce (pro neanglicky mluvici) obsahuje i cesky preklad. Proste ideal
    Informace o portu jsou <a href="http://www.pocketgamer.org/showthread.php?s=&threadid=4198&perpage=12&pagenum ber=1"> zde </a>

Jinak je i verze pro VGA zarizeni, ale to jsem nezkousel, neb ipaq 4150 vga nema
    kazdopadne qvga chodi pekne co vy na to?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pocky, takze existuje transport tycoon pro pocket PC? Ja si doted myslel ze nic takoveho neni :sarcastic: ... Kdyz je to tedy open, kde se to muze stahnout?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

A jestli se muzu zeptat, kam se to instaluje?Tam v ty diskuzi pisou, ze to nepodporuje pametovy karty, takze asi do zakladni pameti, ale pak by me zajimalo, kolik to zabira?

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

ad Spider> v te diskuzi je odkaz na download
    ad Mightywizard> s instalaci jsem mel trochu problemy, ale vse se vyresilo (opet vina na strane usera ). zkopiruje se to vsechno to rootu do adresare TTD + se musi v tomhle adresari udelat prazdnej adresar root.

jinak pro instalaci je potreba windows verze ttd (use google ) , pak je jeste lepsi stahnout openttd verzi 0.3.3, nainstalovat to .... no a se vsim vsudy to ma neco kolem 10MB, bez zvuku cca 6MB.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Mightywizard
    A jestli se muzu zeptat, kam se to instaluje?Tam v ty diskuzi pisou, ze to nepodporuje pametovy karty, takze asi do zakladni pameti, ale pak by me zajimalo, kolik to zabira?
    Ja to mam na karte a v pripade ze bych si chtel zahrat to proste hodim do rootu ... frci to bez problemu

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Silgin
    Ja to mam na karte a v pripade ze bych si chtel zahrat to proste hodim do rootu ... frci to bez problemu
    Diky vypada to dobre, tak to nekdy zkusim:yes: .

Nováček
    Registrace
    May 2006

Takze stahnu normalni TTD pro PC a k tomu stahnu ten OPEN TTD a bude mi to fungovat na PDA tak jako to funguje v PC? :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Stahnes TTD pro windows, pak OpenTTD pro pc a OpenTTD pro PocketPC ... nainstalujes OpenTTD pro pc zkopirujes ho do pdacka do rootu - adresar TTD, tak tam hodis tu PDA verzi ( ten samej adresar), jeste si muzes pohrat s cfg souborem , no a pak to chodi

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Taky jse mel trosku problemy s rozchozenim, ale nakonec se povedlo :-) Je to naprosto uzasna hra!!!

Jen sem nemel cas si s tim jeste pohrat, ale jde Vam posouvat s obrazem nahoru a dolu? Nejde to nejak nastavit na kurzorove tlacitko?

Diky za tip

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Pro posouvani musis drzet tlacitko calendar ... pak ma stylus funkci jako pravy tlacitko mysi na desktopu .... v TTD samozrejme

Koukam ze ty samy otazky, kterejma jsem otravoval developera openttd ted padaji i tady jeste ze jsem takovy blb, ze se musim ptat paak alespon muzu odpovidat

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Silgin
    Pro posouvani musis drzet tlacitko calendar ... pak ma stylus funkci jako pravy tlacitko mysi na desktopu .... v TTD samozrejme

Koukam ze ty samy otazky, kterejma jsem otravoval developera openttd ted padaji i tady jeste ze jsem takovy blb, ze se musim ptat paak alespon muzu odpovidat
    Parada, diky.
    Uz to drtim

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nějak to nechápu... Stáhnul jsem si TTDX pro Windows a tu verzi pro PDA. Readme PPC verze rika, ze mam do adresare (\\TTD\) nahrat PPC verzi a navic tyto soubory z WIN verze:

sample.cat
    trg1r.grf
    trgcr.grf
    trghr.grf
    trgir.grf
    trgtr.grf

Vsechno nahraju, ale stale mi to pri spusteni hlasi: "No avaible language packs"... Co s tim?

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

No ono je lepsi kdyz jeste instalujes na desktop openttd ver 0.3.3 a pak to proste cely zkopirujes do pda s tim exacem pro pda.
    samozrejme musi byt vse v danych adresarich. plus prazdny adresar s nazvem root.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Jen pro informaci, kdo to bude nove zkouset, funguje to jen s verzi OpenTTD 0.3.3. S verzi OpenTTD 0.3.4 to nefunguje.Ted jsem to zkousel.Tak aby jste nehledali zbytecne chybu nekde jinde :-)

Paradni hra :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

JoJo.. To je to supr klasika a portace na PPC me prijemne prekvapila. Skoda jen, ze na 320*240 je to celkem hrani naprd

Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sony Ericsson P910i nefunguje Transport Tycoon
    Od tokito v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 14:39
  2. Warring Batery Cover Open!!
    Od psto v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 08:21
  3. Fish Tycoon - jak na nej