Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 12 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 179

Téma: Open Transport Tycoon Deluxe pro PocketPC

M_P M_P je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Tak jsem TT stáhnul, nainstaloval a funguje bez problémů. Nicméně, ovládání mi opravdu nesedlo a nějak jsem se s tím nedokázal poprat. Když dám globální mapu, tak se roztáhne přez celý výhled a je to nepoužitelné. Scrolování do stran je hrozně rychlé a když jsem zkoušel umístit nádraží, tak jsem se prostě netrefil tam, kam jsem chtěl.
    Zkoušel jsem v tom konfiguráku změnit rozlišení na 640*480, nicméně mi to nenaběhlo.
    Škoda, na PC jsem to hrál hodně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Zrus si scrollovani na okraji obrazovky a posouvej jen se stiskem kalendare

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ma probleme. Vlastnim HP iPAQ 6515 (rozliseni 240*240). Vcera sem si Tycoon nainstaloval a v konf. souboru zmenil rozliseni na 240,240.

A ejhle co se stalo
    Hra se normalne spustila bez problemu, ale problem tam preci jen je, mam jaksi ukousnutou a posunutou obrazovku viz nasledujici screen:

http://img163.imageshack.us/my.php?image=ttdrv0.jpg

Klikani stylusem funguje spravne jak ma podle tj kliknuti do leveho rohu opravdu provede akci v levem rohu, jediny problem je s tim obrazem, ze je jaksi posunuty, nevedel by nekdo jak to opravit? Prosiiiiiiim

Registrace
    Nov 2007

Skus to rozliseni zmensit treba jeste o 40 pixlu nebo ho naopak zvetsit na puvodni hodnotu. Taky si muzes zkusit pohrat s hodnotami FULLSCREEN a mozna (ale asi ne ) ) jestli na to nebude mit vliv i CACHE SPRITES. Taky to muzes zkusit pustit v landscape modu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nic z toho nepomaha

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mam problem kurzor ve hre a stylus jsou uskoceni o pul obrazovky, nekde jsem nasel podobny problem ale nemuzu to najit a nevim jak to vyresit. Diky za odpoved

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od wolwZz
    Mam problem kurzor ve hre a stylus jsou uskoceni o pul obrazovky, nekde jsem nasel podobny problem ale nemuzu to najit a nevim jak to vyresit. Diky za odpoved
    Jj, ten problem sem mel taky. Ale v posledni verzi by to melo byt vyreseny (aspon mne to uz funguje tak jak ma).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ja mam prave taky posledni verzi a porad to same. Muzes mi hodit na ni link? mam tu od http://www.esoftinteractive.com/

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

mam to ze stejny stranky, takze to bude asi stejna verze (2.0.0). ale koukni se radsi jeste do diskuze, treba tam je uz novejsi verze http://www.esoftinteractive.com/forums/viewtopic.php?t=1570

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Hmm, no inak ak som si vsimol, mam open ttd ale co sa mi nezda je, ze konkurencia ma majetok stale len za 1l. to celkom nechapem. je to nejaka chyba?

Registrace
    Nov 2007

Asi to vsehno rychle rozfofruji - vzdyt oni neustale dokola masou a staveji silnice atd.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Mozno ze je to tym ze som ich hned na zaciatku odkupil na 75%. Asi som im sposobil nejake zmatky

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

tak mi to nakonec jede skusil jsem patch pro odstraneni posunu kurzoru co tady nekdo psal z toho fora uvedeneho vis a temy cursor SHIFT...bohuzel mi nefunguje joystick nahoru a doleva a nevim kde to jde spravit poradte prosim diky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Muzes mi poslat mailem ten patch? leaving@seznam.cz Protoze me to porad nejede! ( Stahnul jsem nejakou beta verzi tam je kurzor dobry ale je nastaveno velke rozliseni a nejde nijak zmensit ani prepsanim v cfg. Musim jezdit joystickem po obrazovce takze to nejde hrat. Rozumite mi? je to jako bych mel lupu obrazovky a joystickem se po tom pohyboval. Verze ktera je na webu normalne je presne tak jak bych chtel ale je rozhozeny ten kurzor

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

je to tady napis pak jak ti jede joystick (D-pad)...
    http://www.esoftinteractive.com/foru...t=591&start=30

Strana 9 z 12 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sony Ericsson P910i nefunguje Transport Tycoon
    Od tokito v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 14:39
  2. Warring Batery Cover Open!!
    Od psto v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 08:21