Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 12 PrvníPrvní ... 89101112 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 179

Téma: Open Transport Tycoon Deluxe pro PocketPC

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj zrovna jsem sem prisel ze jsem nasel ten patch ale mam problem a to ten ze mi nejede pad funguje jen dolu a doleva co tobe? povedlo se ti to nejak vyresit
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak at delam co delam tak jsem to na sve N30 nerozjel .nektere linky uz nefunguji. No available language pack. To je jedine ceho jsem dosahl. Prosim dobrou dusi o link a kratky postup jak to rozchodit. Uz fakt nevim co delat. Dekuji

PS: Uz je to vyreseno, diky wolwZz

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kultusi tak co tobe joystick jde??? me ne a jenom kvuli tomu to nehraju cekam na nejaky update ale kdo vi kdy ten bude zkousel jsem kontaktovat toho co poskytnul patch ale zatim nic zadna odpoved

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

precti si 6 prispevku nahoru

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

:O jsem to uplne prehledl sorry snad se mi povede domluvit s tim polakem uvidime

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Neviete mi niekto poradit, ako spustim OTTD z lezateho displaya? pytam sa koli mysku, nakolko ak ju mam zapojenu pri normalnom displayi a spustim TTD tak ten sice display otoci, ale pritom windows sa tvari, ze nieje otoceny.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A nezkousels otocit display rucne a potom to zpustit?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Samozrejme som to skusal, ale ked spustis hru s otocenym displayom, tak sa hra spusti iba na casi obrazovky... nefunguje to dobre

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Možná trochu mimo, ale zkoušel jsem novou verzi 2.0.0.0(?) Tak nějak, betu. A nadchla mě, vga šlapalo jak má, to není novinka, ale hlavně, od poslední verze co jsem měl se výrazně zlepšilo scrollování...teď je posun obrazovnou naprosto plynulý jako ve stolní verzi (dřív mi dělal neplechu, vlnilo se to) a zaregistroval jsem tam (aspoň pro mě) jako novinku generování terénu.

Registrace
    Nov 2007

A na cem si hral driv? Vzdyt v PPC zadne predpripravene krajiny nebyly - vsechno se generovalo uz driv.

Btw, nepribyla tam treba kompatibilita s patchi ze stolniho OpenTTD? Ja je tam kdysi zkousel a nesly. Kvuli tomu jsem ho na PPC taky prestal hrat )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

No, měl jsem půl roku starou verzi, a opravdu si na editaci terénu, jako je tam teď, nevzpomínám...Opravdu bych řekl, že od té doby přibyla položka pro práci v terénem a jětě něco v hlavním menu...no možná jsem jen mimo, připouštím. Kompatibilita s patchi stolní verze, pokud jsem to správně pochopil, stále není.
    Zní to divně, ale opravdu mě nejvíc zaujalo konečně použitelné scrollování na aximu Jinak doporučuji tento poslední build

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Prosim vas ludia... nahral som si PpcTtd do pda... spusti sa ale kurzor mysi je posunuty... cize ked kliknem na pravy dolny roh obrazovky tak mam kurzor v strede a ked kliknem na horny lavy tak je uplne mimo obrazovky... ako keby bol stred dotykoveho displeja na lavom hornom rohu.. mam rozlisko 320x240 a neviem si s tym rady ... nevie mi niekto pomoct pls??? neviem cim to je.. napriklad warcraft mi funguje bez probelmov a to bezi na rozlisku 640x480... vdaka

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Uz jsme to tady resili ! Zkus ruzne verze nejaka bude fungovat a oficial na 320x240 vyjde pozdeji, zatim neni venku ale muzes pozkouset ruzne verze a nejaka snad bude fungovat me jedna funguje ale neni to zatim moc na hrani cili stale cekam.

Registrace
    Nov 2007

Jelikoz se mnozi pozadavky na funkcni verzi OTTD, tak jsem svoji oblibenou verzi kopnul na eDisk. Je vcetne grafickych souboru, takze ji jen extrahujete do PPC (tusim ze musim byt v adresary my Device/OpenTTD) a mate vyhrano.

http://data2.edisk.cz/stahni/31894/O...ip_4.39MB.html

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Jelikoz se mnozi pozadavky na funkcni verzi OTTD, tak jsem svoji oblibenou verzi kopnul na eDisk. Je vcetne grafickych souboru, takze ji jen extrahujete do PPC (tusim ze musim byt v adresary my Device/OpenTTD) a mate vyhrano.

http://data2.edisk.cz/stahni/31894/O...ip_4.39MB.html
    Ja nevim, co porad vsichni plasite s tim, ze to musi byt primo v PDA. Na aceru n311 mi beha TTD normalne z karty a mam tu verzi jiz rok. Cely ten adresar se spousti z karty, na plose mam jen ikonku zastupce. Pokud budete mit nekdo eventualne zajem to zkusit, tak to muzu hodit nekam na web.

Strana 10 z 12 PrvníPrvní ... 89101112 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sony Ericsson P910i nefunguje Transport Tycoon
    Od tokito v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 13:39
  2. Warring Batery Cover Open!!
    Od psto v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 07:21
  3. Fish Tycoon - jak na nej