Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 45

Téma: W98 emulator

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Mno kazdopadne az budu mit trochu vic casu, tak se pustim do testovani a uvidime co se tam vubec da pustit!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ale panove - vykon PDA nemuzete ani v nejmensim srovnavat s vykonem stolnich PC!!! To je absolutne rozlisna architektura. Abych vam to jenom trosku priblizil - vemte si AMD a Intel v oblasti stolnich PC - nejaky ten Athlon pojmenovay 2500+ bezi ve skutecnosti na nejake frekvenci kolem 2GHz a je stejne rychly, jako Pentium na 2.5GHz - vite, co tim chci rict?
    Proste dnesni PDA klidne i na 600MHz nemaji se stolnimi PC na 600MHz absolutne nic spolecneho - to se vyrovna mozna tak 486ce (samozrejme ta cisla, co jsem sem placnul berte s rezervou )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nikdo nesrovnává 400mhz v pda a v pc, ale výkonově se pda vyrovnají jen pár let starým pc. Dokonce z úst jednoho experta zaznělo, že některé dosahují výkonu počátečních PIII, což mi přijde přehnané, ale proč ne.
    A vůbec, nezapomeň na fakta. Koukni v jaké kvalitě přehraje PDA video, a musí ti být jasné, jak si stojí. To že dnešní PDA překoná PC, na kterým v pohodě šlapou okna w98 ale raději w95 (páš ty jsem viděl emulovat), není spekulace, ale prokázaný fakt, ale znova opakuji, je to emulace. Koukněte jak náročný byl např. emulátor psx na pc, a jakej hardware mělo psx

Nechápu ty spekulace tady, jo W95 jdou, jdou mizerně, takže použití veškeré žádné. Takže dost o výkonu, tohle by se mělo promazat a soustředit jen na problémy s rocházením toho emulátoru

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Hele sorry, ale PDA se nemuze ani omylem rovnat vykonu ani starych PC... Fakt ani omylem. Nevim, co to bylo za "odbornika", ale tohle je moc silne kafe.
    Krome toho nesmis zapominat, ze stolni PC taky pouziva uplne jiny OS - je to jako kdyby sis do hodinek narval PIV a jasal, jak ti to beha rychle..
    Jinak mas pravdu - to ze to beha v emulaci, tak zbrzduje.. taky...
    A to v jake kvalite prehraje PDA video - s trochou nadsazky ti pobezi video plynule i na PI 75MHz
    Ale jak rikas - dost o vykonu a hybaj to nekdo vyzkouset

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Exceptor
    Zkousel to nekdo dle tohoto navodu? Chtel jsem to zkusit, ale ten bochs a pocket console se mi nepodarily stahnout, tak jsem si ten bochs sehnal v nejnovejsi verzi 2.2.1 ze stranek autora a consoli taky se ztranek vyrobce te console, cili vse potrebne uz mam. Procetl jsem si ten navod nekolikrat, ale jsou v nem mista, kterym nerozumim. Byl by nekdo schopny tento navod prelozit do cestiny s tim ze by ho jeste lehce zpodrobnil? Napriklad casti kdy se vytvari ten image nebo kdy se to kopiruje na kartu nerozumim 100%tne, nerad bych neco pokazil, toto je moje 1. PDA a moc zkusennosti s touto problematikou jeste nemam
    Predem vsem diky.
    Mohl by jsi mi dat prosim link na potrebny soft.Tu emulaci bych rad zkusil.diky

Registrace
    Nov 2007

To Maarty: Try google, neco najdes. Ja to nekdy pred rokem nasel bez problemu ale nestahoval jsem to.

To Kavy, kaja a Kato: Z vlastnich zkusenosti to moc dobre vim, ale porad si myslim, ze PDA na 520 Mhz se vyrovna tak...PIIMMX 200MHz:sarcastic: Rikam, je to jen odhad. Porovnavam to podle treba her - takove AoE jsou na PC a PPC mho docela podobne (kdyz teda pominu rozliseni). Ty na PI 90 MHz docela lagovaly, na me n30 neni vyjma ovladani zadny problem.

A k cemu prirovnate Aximackej grafickej akcelerator? K Voodoo 1?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Maaarty
    Citace Původně odesláno od Exceptor
    Zkousel to nekdo dle tohoto navodu? Chtel jsem to zkusit, ale ten bochs a pocket console se mi nepodarily stahnout, tak jsem si ten bochs sehnal v nejnovejsi verzi 2.2.1 ze stranek autora a consoli taky ze stranek vyrobce te console, cili vse potrebne uz mam. Procetl jsem si ten navod nekolikrat, ale jsou v nem mista, kterym nerozumim. Byl by nekdo schopny tento navod prelozit do cestiny s tim ze by ho jeste lehce zpodrobnil? Napriklad casti kdy se vytvari ten image nebo kdy se to kopiruje na kartu nerozumim 100%tne, nerad bych neco pokazil, toto je moje 1. PDA a moc zkusennosti s touto problematikou jeste nemam
    Predem vsem diky.
    Mohl by jsi mi dat prosim link na potrebny soft.Tu emulaci bych rad zkusil.diky
    Mno ja to pak vzdal. Nenasel jsem odvahu to zkusit.
    Jinak jak uz psal CommanderZ, zkus pouzit Google, urcite neco najdes. Ja to tehdy hledal taky na googlu, ten soft uz davno nemam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

OT: Navrhuju moderátorům přesunout tu diskuzi o hardwaru pod jiné téma aby se to nepletlo.
    CommanderZ: Ale tady má zas Kato pravdu, AoE na ppc je totální předělávka, nemůžeš je srovnávat s pc verzí nehledě na to, že výkon se může srovnávat podle různých způsobů, páš klidně můžu říct, že na P200MMX nerozchodíš moc plynule za normálních okolností s obyč wokny film v DVD kvalitě a dell to podle recenze umí, ale zas pracuje s jinými aplikacemi pomaleji(krom toho mezi nejslabším pda a nejsilnějším na trhu je moc velký rozdíl, pak frekvence processoru není rozhodující fakt...bla bla bla. Omlouvam se, že sem to tu tak rozzohnil Klidně mi tohle smažte
    Uznávám, PC není s PPC moc dobře hardwarově srovnatelné

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

tak se tu ta diskuse rozjela trošku někam mimo. Je někdo, komu se to povedlo rozjet (W95 na pda)? Už prosím neříkejte, jestli je to hardwarově možné či ne (to je rozporuplné), ale jestli se to vůbec někomu povedlo, či nikoli, případně jak. Bylo by to zajímavé.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

to se fakt daj dostat do PDA W 95 ? dyť to nemá bios a musí to bejt v ROM ne?
    jo a ani jeden z těch odkazů nefunguje :-(
    *correct : no jo - vždyť je to vlastně jen emulátor

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

můžete někdo pls přeložit ten návod..? já nejsem tak dobrej angličtinář, abych se někde nezasek

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak W95 se povedlo dostat funkčně na pda, ale o tom jsem četl už dááávno a jen jsem to četl a viděl screeny, tudíž to neberte jako ověřené info

EDIT: První co sem vygoogloval, je to thread
    Lehce nastíněno, jak na to, odkazy a 13ti stránková diskuze...to je max. co můžu udělat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

to je hezký, ale když to chci votestovat tak to musim mít a nejlíp i s nějakym pro mě použitelnym návodem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Kája
    Tak W95 se povedlo dostat funkčně na pda, ale o tom jsem četl už dááávno a jen jsem to četl a viděl screeny, tudíž to neberte jako ověřené info

EDIT: První co sem vygoogloval, je to thread
    Lehce nastíněno, jak na to, odkazy a 13ti stránková diskuze...to je max. co můžu udělat
    moh byste dodat materiál a stručný návod, popř. stránky?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ale je přeci v tom odkazu, hned první příspěvek, je tam stručně kam se kouknout a co stáhnout, a jsou tam odkazy. Pod tím je navíc diskuze. Víc co je potřeba opravdu tušení nemám

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. emulator PDA
    Od fundamentalista_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-12-2006, 12:33
  2. on-lin emulator PDA
    Od jedle_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-07-2005, 13:17
  3. Emulator her