Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Slovnik slovoEd a chyby

xhladi07 (525)|16.10.2004 19:37
Zdravim!

Mam dotaz.

Nainstaloval jsem slovnik slovoEd a deje se mi takova zvlastni vec. Kdyz dam vyhledat napr. cisar, tak mi to slovo nenajde a vubec se tam slova od c nezobrazujou. Ale ty slova tam jsou. Treba vysvetleni slov je posunute a tak. Proste to strasne blbne. Muze to byt tim, ze nemam zadnou lokalizaci? Ani malou. Pomohla by? O velke nelze uvazovat, mam varenou romku.

Diky za nazory...
Dzejkob (286)|17.10.2004 18:44
Lokalizace ti nepomuze, ja zadnou nemam a funguje to bez problemu.Je ale fakt, ze to jeden cas take blbnulo-nezobrazovaly se slova.Pomohlo mi preinstalovani.Funguje v pohode i nemecka verze.
xhladi07 (525)|18.10.2004 11:54
[QUOTE="Mightywizard"]Pomohlo mi preinstalovani.Funguje v pohode i nemecka verze.[/QUOTE]

Preinstaloval jsi jen ten slovnik?
Diky
freewall_ce4you (476)|19.8.2005 19:31
Mam na svem MDA Compact posledni verzi SlovoEd 2005. Domnivam se, ze tato verze je super, ma nekolik novych skinu, je rychly, k anglicke verzi mam i "mluvici" verzi - proste jsem nadmiru spokojen.
Zbyšek Záliš (203)|31.10.2005 13:58
Mám malý dotaz. K čemu jsou ty dvojté šipky dole v liště. Myslel jsem si, že se jimi připíná třeba EN-CZ slovník na GE-CZ slovník, ale i když mám nainstalované oba slovníky, šipky jsou zašedlé (nefunkční). Slovníky přitom můžu přepínat pouze z menu > směr překladu, a to je dost sdlouhavé.
rmasek (43)|3.11.2005 15:16
měl jsem podobnej problém ze slovo ED - pomohlo, když jsem nainstaloval Lingeu :-)

chyběly tam slova a blbě to překládalo
myslim že to byla verze 3
freewall_ce4you (476)|3.11.2005 16:12
[QUOTE="xhladi07"]Zdravim!

Mam dotaz.

Nainstaloval jsem slovnik slovoEd a deje se mi takova zvlastni vec. Kdyz dam vyhledat napr. cisar, tak mi to slovo nenajde a vubec se tam slova od c nezobrazujou. Ale ty slova tam jsou. Treba vysvetleni slov je posunute a tak. Proste to strasne blbne. Muze to byt tim, ze nemam zadnou lokalizaci? Ani malou. Pomohla by? O velke nelze uvazovat, mam varenou romku.

Diky za nazory...[/QUOTE]


Mel jsem podobny problem, podstatne je, ze "engine" MUSIS mit naistalovane na RAMce a vlastni slovniky pak na karte - Kdyz jsem mel na karte vse, tak to proste nefachcilo.

Co se tyce vys uvedeneho dotazu, zda jsem preinstalovaval starou verzi - ne, pro sichr jsem puvodni odinstaloval
Zbyšek Záliš (203)|5.11.2005 19:20
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli vám funguje SlovoEd v RealVGA. Já ho mám pouze v levé horní čtvrtině :(
Cake (68)|5.11.2005 21:25
Bohužel ho mám taky pouze na čtvrtině displeje, ale přesto používám. Je to škoda, třeba takový Pocket Translator v RealVGA funguje výborně.