Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pripojeni Jornady 680 k PC

elipsoid (24)|16.10.2004 18:09
Mam Jornadu 680 pripojenou k pc pres docking station a seriovy kabel (resp. konec do jornady ma usb koncovku, ale do pc seriovou). Rychlost prenosu dat neni nijak zavratna (rek bych spis dost udesna), proto bych rad vedel, jestli by neslo Jornadu pripojit jednoduse USB - USB kabelem. Nemam ho k dispozici, tak to nemuzu vyzkouset. Nemate s tim nekdo zkusenosti?
PavelR. (2184)|16.10.2004 18:54
... pokud si dobre pamatuji Jornada 680 pripojeni pres USB neumi. To co se ti zda jako USB konektor, ktery zasouvas do tela Jornady, ve skutecnosti USB neni - tj. podobnost je ciste nahodna :) U novejsich modelu (tj. Jornada 710, 720, 728) bylo USB jen na kolebce (kabel s konektory A/B).

PavelR.
elipsoid (24)|16.10.2004 19:12
[QUOTE="PavelR."]... pokud si dobre pamatuji Jornada 680 pripojeni pres USB neumi. To co se ti zda jako USB konektor, ktery zasouvas do tela Jornady, ve skutecnosti USB neni - tj. podobnost je ciste nahodna :) U novejsich modelu (tj. Jornada 710, 720, 728) bylo USB jen na kolebce (kabel s konektory A/B).

PavelR. [/QUOTE]

Aaaaahaaaa! :oops: Ja si rikal, co je to za blbost, takhle to propojovat. A ze jsem cet, ze nejaky jornady to maji, tak jsem si to spojil. Opravdu to tak vypada.
Diky, ja bych si snad ten usb kabel sel koupit... :D