Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n30 - připojení k internetu přes USB

Latine (4)|16.10.2004 03:42
Ahoj, právě jsem si koupil Acer n30 a měl bych prosbu mohu se připojit k internetu pomocí USB. Zkoušel sjem to ale nějak mi to nejde. Možná, že to jde jen pomocí Bluetooth a nebo IRDA .Jestli to tedy jde pomoci USB kabelu, ktery je přiložen k PDAčku a poradí mi, budu rád :o) . Těším se na odpověď. LATINE:yes:
CommanderZ (1798)|16.10.2004 16:55
Pokud myslis pres ActiveSync pres standartni kabel, tak je to velmi jednoduche: proste do PIE napises adresu a odentrujes.
Latine (4)|16.10.2004 17:17
Ahoj ale mě se nepřipojí,když zadám nějakou adresu od IE, ale hlásí, že "Nelze se připojit se současným připojením - pro změnu natavení ťukněte na NASTAVENí" - a tam nevím co mám nastavit...aby se to připojovalo k internetu, když to mám připojené k PC přidávaným USB kabelem. Poraď te :o) pleas .o))));)
Pavlucha (1496)|16.10.2004 18:15
[QUOTE="Latine"]Ahoj ale mě se nepřipojí,když zadám nějakou adresu od IE, ale hlásí, že "Nelze se připojit se současným připojením - pro změnu natavení ťukněte na NASTAVENí" - a tam nevím co mám nastavit...aby se to připojovalo k internetu, když to mám připojené k PC přidávaným USB kabelem. Poraď te :o) pleas .o))));) [/QUOTE]

V Active Sync jdi na: OPTIONS -- Rules -- a tam je PASS TROUGH ... to musí bejt zapnutý. Pak by to mělo bejt OK.

Samozřejmě předpokládám, že se na ActiveSync nepřipojuješ jako HOST (GUEST)...
CommanderZ (1798)|16.10.2004 20:37
Ja tam ten passthrough asi mel defaultne, nic jsem nenastavoval