Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Acer n30 - připojení k internetu přes USB

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Ahoj, právě jsem si koupil Acer n30 a měl bych prosbu mohu se připojit k internetu pomocí USB. Zkoušel sjem to ale nějak mi to nejde. Možná, že to jde jen pomocí Bluetooth a nebo IRDA .Jestli to tedy jde pomoci USB kabelu, ktery je přiložen k PDAčku a poradí mi, budu rád ) . Těším se na odpověď. LATINE:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Pokud myslis pres ActiveSync pres standartni kabel, tak je to velmi jednoduche: proste do PIE napises adresu a odentrujes.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Ahoj ale mě se nepřipojí,když zadám nějakou adresu od IE, ale hlásí, že "Nelze se připojit se současným připojením - pro změnu natavení ťukněte na NASTAVENí" - a tam nevím co mám nastavit...aby se to připojovalo k internetu, když to mám připojené k PC přidávaným USB kabelem. Poraď te ) pleas .o))))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Latine
    Ahoj ale mě se nepřipojí,když zadám nějakou adresu od IE, ale hlásí, že "Nelze se připojit se současným připojením - pro změnu natavení ťukněte na NASTAVENí" - a tam nevím co mám nastavit...aby se to připojovalo k internetu, když to mám připojené k PC přidávaným USB kabelem. Poraď te ) pleas .o))))
    V Active Sync jdi na: OPTIONS -- Rules -- a tam je PASS TROUGH ... to musí bejt zapnutý. Pak by to mělo bejt OK.

Samozřejmě předpokládám, že se na ActiveSync nepřipojuješ jako HOST (GUEST)...

Registrace
    Nov 2007

Ja tam ten passthrough asi mel defaultne, nic jsem nenastavoval

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-03-2008, 10:18
  2. Připojeni k internetu přes BT (PDA->PC)
    Od robajz_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 18:03
  3. Připojení k internetu přes IE (PIE)
    Od rozruchacek_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-06-2007, 23:22
  4. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-01-2006, 17:16