Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Folie pro Loox 720

michpo (206)|15.10.2004 17:54
Caute,
zajimalo by me, zda-li by byl zajem o folie Protector Plus, ktere jsou asi to nejlepsi co se da sehnat. Jejich pruhlednost je peknych 99%, takze s barvami a citelnosti to bude skvele. Jsou pevne, snimatelne, vodou omyvatelne a velice odolne vuci poskrabani a prachu. Link zde.
Tyto folie by byly z eObchodu firmy PDA Soft. Mluvil jsem s nimi a rikali, ze by nebyl problem je dovezt, ale minimalni odber je 20kusu. Takze me zajima jestli byste o ne meli zajem. Ja bych si bral jednu pro sebe. Presnou cenu zatim nevim, ale na jine modely tato folie stoji 299kc vc DPH. Tady najdete informace o ruznych typech folii.

Prosim napiste svuj nazor, drzte se tematu a vyvarujte se otazek jestli jsou i na jine modely (na toto se ptejte Morena).
Dekuji.
RomanCE (105)|15.10.2004 18:33
Ja mam prave jednu folii na ceste, objednaval jsem si ji primo u Brando WorkShop a nevidim duvod proc to objednavat pres nekoho v CR. Snad jedine kdyby ji mel hned ted na sklade.
michpo (206)|15.10.2004 19:10
[QUOTE="Crusader"]Jak jsem pochopil, budeš ji chtít na 720 ku. V tom případě se mnou počítej :yes: [/QUOTE]
Jasne ze na 720tku. Jakmile bude skladem tak ju budu mit, tak bych k ni mel rad i hned od zacatku folii ;).

[QUOTE="RomanCE"]Ja mam prave jednu folii na ceste, objednaval jsem si ji primo u Brando WorkShop a nevidim duvod proc to objednavat pres nekoho v CR. Snad jedine kdyby ji mel hned ted na sklade.[/QUOTE]
Podle me je to lepsi, ne kazdy ma kreditni kartu ze? :))

Jakmile se dozvim presnou cenu, tak to sem dam, ale pokud by platila cena 299kc tak by ty folie vysly o 30kc levneji nez z ciziny ;).
michpo (206)|15.10.2004 23:04
Tak uz mam upresnene informace :yes:

Neni potreba shanet 20 zajemcu, staci 10 zajemcu, takze ted jsme 4 cili uz jen 6 lidi, tak se pls prihlaste, cena pak bude peknych 290kc.

V pripade jedne folie by cena byla kolem 700kc, cili dost velky rozdil :) Je to zpusobene cenou dopravy z USA, ktera se pri vice kusech rozpocitava.
Radek Novák (309)|16.10.2004 12:43
Jak dlouho vydrzi tak 1 folie? :sarcastic:
Crusader_ce4you (624)|16.10.2004 13:46
[QUOTE="Spider"]Jak dlouho vydrzi tak 1 folie? :sarcastic: [/QUOTE]

To záleží na zacházení a frekvenci používání. Jsou zde jezdiči, kteří mění i každé 3 až 4 měsíce, ale myslím, že spokojeně může vydržet i rok až dva.
Radek Novák (309)|16.10.2004 13:50
Tak doufam ze mi vydrzi rok az dva :) - uz jen mesic a pul a objednavam si LOOXe 720 :D ... normalne si to odskrtavam tak jako je ten prosincovej kalendar :D
TheMelin (1642)|16.10.2004 21:39
Koupil jsem Brando folii a mohu vrele doporucit.Stala 200. :cool:
JP_ce4you (215)|19.10.2004 08:40
Zde něco k pousmání - viz anglicky psané upozornění na obalu fólie Ultra Clear Protector Plus.
Jinak s Inet shopem Brando maximální spokojenost. Za týden byla tady.
00030669_brando_9IX6.jpg
RomanCE (105)|20.10.2004 11:30
Tak pred chvili me dorazila z Hong Kongu folie za 13$. Postovne stoji 3$ zbytek folie, tzn objednani vice kusu se par babek muze usetrit.
Vse probehlo bez problemu objednano 10.10., odeslano 12.10., prijem 20.10. normalni leteckou postou. Zasilka dorazila neporusena, jednani Brando na perfektni urovni vcetne informacnich mailu o zasilce.

Pro nazornost par fotek jak byla folie posilana a jeji obal, snad me za ty obrazky nesezerete snazil jsem se je dostatecne zmensit.


17razor (49)|20.10.2004 13:30
Ja som si vcera spolu s kamosom objednal dve brando ultra clear screen protector(2x10$+3$postovne). Postovne pre jedneho je 1,5$. Transakcia prebehla bez problemov. Pisu ze donaska max do 12 dni. Zasielku mozete pocas cesty trackovat, a chodia vam emaily o stave zasielky. Dufam ze zasielka dorazi skoro a v neporusenom stave. Skoda ze vela ludi stale neveri nakupovaniu cez internet.
RomanCE (105)|20.10.2004 17:29
Tak folie je sice krasna vec ta od Branda jiste patri k tem nejlepsim je pres ni videt stejne jak bez ni ale po hodine pokusu ji nasadit bez vad jsem to vzdal a letela z okna. Pojedu bez folie preci jen PDAcko je neziva vec a i kdyz je to ted muj milasek nezblaznim se z nej a nejaky ten skrabanec behem par mesicu preziju. (alespon doufam :D )
RomanCE (105)|28.10.2004 08:50
Folie je na sirku presne a na vysku o kousek vyssi ale mela by jit zasunout pod spodni hranu. Na tom jsem ja poprve prave vyhorel a jakmile jsem ji sundal tak se to se mnou uz vezlo :D
jerryty (2)|5.11.2004 07:04
Ještě k té instalaci fólie. To jí mám nejdřív trochu zasunout pod hormí okraj a poté postupovat, jako při lepení samolepky, nebo je ta velikost přesně odpovídající velikosti displeje?
hybo (3107)|5.11.2004 07:44
Velikost odpovida presne velikosti displaye a priznam, ze "pan Brando" je moc sikovnej a rozumnej. Folie ma ochranu z obou stran. Nejdrive odstranite ochranu lepici strany, staci rovnobezne prislozit idealne k desli strane displaye hnd z kraje a pak nalepit. Nasledne, pokud se udelaji bublinky, tak je vytlacit do kraju a pak pak poradne celou folii pritlacit. Nasledne odlepit vrchni ochranu folie, ktera je tam proto, aby jste pri aplikovani, vytlaceni a dalsich akcich neposkrabali rovnou folii. Na odstranovani jak spodni, tak vrchni casti jsou na nich nalepeny papirove prouzky a je tam dokonce napsano, kterou kdy odstranit. Proste nejen, ze folie je moc kvalitni, ale i jeji aplikace je prijemna a bezpecna.
RomanCE (105)|5.11.2004 09:31
[QUOTE="hybo"]Velikost odpovida presne velikosti displaye a priznam, ze "pan Brando" je moc sikovnej ... [/QUOTE]
S velikosti nesouhlasim u me byla na vysku delsi, ostatni muzu potvrdit nicmene k aplikaci nejsou prilozeny sikovne ruce a bezprasne prostredi.
Šeba_oldd (1184)|5.11.2004 09:44
[QUOTE="windmaster"]Používám již 7 měsíců jedinou folii od Sunnysoftu a osvědčil se mi následující postup při její instalaci.
Folii jemně vymáchám v misce s několika deci vlažné vody, s kapičkou jaru na nádobí. V lázni ji nechám a vyčistím display, pokud je to vůbec nutné, papírovým kapesníkem částečně lehce zvlhčeným týmž roztokem nebo lihem (lepší je izopropylalkohol). Zbylých chloupků a jiných mechanických nečistot se zbavím vyfoukáním balonkem-používá se na objektivy, nebo i štětečkem.
Po 10-15 minutách vyjmu za růžek folii pinzetou a nechám okapat, nesmí ale vyschnout. Ještě vlhkou a vláčnou ji pokládám na display a to tak, že začínám na jednom konci, aby si postupně sama lehala. Folií se dá po display volně pohybovat, takže je snadné ji pohodlně vystředit, pokud je větší, sama zajede pod okraje krycího rámečku.
Umytá folie je jako nová, jenom musíme po usazení alespoň 20 minut počkat než vyschne, nedoporučuji vzhledem ke zvýšené vlhkosti raději ani PDA zapínat. Pozor jenom na přebytek jaru, ve větším množství by mohl folii k display pořádně přilepit.
Výsledek je vynikající, takto snadno položená folie je naprosto bez bublin a není třeba ji vyhlazovat.[/QUOTE]

No dnes ji budu lepit také - použiji tento postup a zárove%n tímto zdravím kolegu Pavla:))
jerryty (2)|5.11.2004 09:55
Myslím, že tento postup je vhodný pro levné fólie od Sunnysoftu. Fólii "Brando", bych spíš lepis zůsobem, jaký popisuje Hybo, asi už to někdy dělal právě s touto fólií. Teda, neviděl jsem výsledek, ale asi byl dobrý :D
hybo (3107)|5.11.2004 10:00
Lepil jsem ji prvne vcera na 4700 a zadnej problem, az me to prekvapilo, zadna problematicka bublinka, nic, samozrejme, lepil jsme na cistej display, predtim ocistenej a ofoukanej :-)
Crusader_ce4you (624)|5.11.2004 11:22
To mě teda pár smítek pod displayem zůstalo a hlavně skoro na každé straně ja na kraji bublina, která jde sice vyhladit, ale po chvily se tam objecí znova :(
Crusader_ce4you (624)|5.11.2004 11:49
Tak jsem folii odlepil a aplikoval metodou ala "JAR" a výsledek se dostavil. Display vypadá, že na něm ani žádná folie není :yes: Takže doporučuji použít i při aplikaci fólie Brando.
Radek Novák (309)|7.11.2004 21:18
Byla to prvni folie co jsem lepil, velikost presne na displej a uplne bez problemu. Po nalepeni asi 3 bublinky. Vsechny jsem vytlacil a az potom sundal horni ochrannou folii a fakt jako by tam ta folie nebyla ;). Jen mi zustal asi 2mm vlas v prave strane(uz v cernem okraji), takze je tam miniaturni bublinka, ktera maximalne kazi vzhled, ponevadz vuubec nevadi... Ale jinak vse bez problemu.:cool:, jen jsem mel trochu rozklepane ruce, abych ji nejak neponicil :))
mini_ce4you (0)|26.1.2005 21:35
Tak dnes dorazila po trech dnech od objednani folie z ahmobile (poslano toptransem podotykam).
Ocistil jsem displej cisticim roztokem na obrazovky odlicovacim vatovym tamponem, ofouknul smitka prachu co se hned nachytaly stlacenym vzduchem ze preje a nalepil folii.
Cista prace, hotovo behem 10 minut. Folie sedne perfektne, sila potrebna k tapnuti vzrostla jen minimalne, kvalita zobrazeni mozna jeste o chlup lepsi.
Doporucuji! :yes:
brn (114)|27.1.2005 01:13
Ufff, jsem trochu zmaten. Kdyz jsem odtrhnul nalepku "Remove this before applying on the screen", tak se spolu s ni nic neodtrhlo... samotna folie je to malo ohebne (spis pevne) nebo to tenke (skoro jako kus igelitu)? Oboji to na PDAcku drzi. Mam ted dojem ze po te tvrdsi zustava na povrchu displaye nejaky "povlak", ktery jde jednoduse otrit.
hybo (3107)|27.1.2005 03:42
folie ma 3 vrstvy, spodni odlepite a zahodite, pak to co zustane nalepite a pak poradne dotlacite a nasledne odtrhnete vrchni, nejtlusci cast a je to. tlusta je proto, aby se pri pritlaceni (treba kreditkou) neposkodila samotna folie. I kdyz se Vam to nezda a jste si 100% jist, ze to 3 vrstvy nema, tak verte, ze ma :-) Leda by to byl zmetek, ale i tak to ma 3 vrstvy a kdyz ani po 50 koukani, kde ze to je ta treti vrstva, ji nenaleznete, zkuste to znovu :D