Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunguje mi čeština u Remote Display for Windows CE??????:(((

Honza Cech (50)|15.10.2004 01:45
Čau Všem!!!
Normálně se spojím se svým PDAčkem /ACER N30/ na notebook a vidím úplně to stejné na display PDA i na monitoru.Ale když chci psát třeba ve Wordu, tak mi to nepíše ě ale píše mi to 2 atd. Tzn. že mi to píše anglicky. Mám v PDA jeden softík, do kterého se musí hodně psát a pomocí softwarové klávesnice je to otrava, tak jsem si myslel, že tenhle způsob bude super. On by taky byl, nebýt toho problému se psaním českých znaků na klávesnici notebooku.Přitom ostatní programy na notasovi jedou bez problému s češtinou:((( Nevíte někdo čím by to mohlo být?Už jsem si myslel, že jsem nad tím vyhrál, ale zase mi to hází klacky pod nohy!!!
Případně nevíte někdo o podobném softwaru co by zobrazoval aktuální obrazovku PDA na monitoru počítače s tím, aby pomocí něj šlo i vkládat znaky???Dík HONZA
Šeba_oldd (1184)|15.10.2004 01:53
Nefunguje to na žádném co znám , ale jde to přenést ctrlC ctrlV
00030215_pc_capture1_7Fo6.jpg
Šeba_oldd (1184)|15.10.2004 02:06
Ten nej který znám a který takto funguje - najdeš zde:http://www.soti.net/default.asp?Cmd=Products&SubCmd=PCPro
gm_ce4you (176)|15.10.2004 05:55
Odkaz nefunguje..:( chtěl jsem to taky vyzkoušet,asi supr věc:))
Šeba_oldd (1184)|15.10.2004 11:04
F U N G U J E :D
Honza Cech (50)|17.10.2004 23:42
Dík za radu:),stahuju si to,ale free to asi nebude co?Nevíte o něčem co by mi umožnilo psát jenom česky.To je vše co od toho potřebuju.S tím kopírováním to je super rada,ale já píšu právě do formulářů, takže to nejsou dlouhý texty a pořád to kopírovat:(.