Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 47

Téma: nestabilita BT GPRS pripojeni N6230

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Koupil jsem si N6230 a uz uz jsem se tesil na surfovani na PDA. Jenze ouha, pripojeni se rozpada a to tak ze velice casto.. Pripojim se dial-up GPRS pres oskar, nekdy nactu stranku, nekdy dve a spojeni se rozpadne.. musim znovu konektit a tak porad dokola..
    Jsem z toho zoufaly. Nekdy to vydrzi i treba 5 stranek bez toho aby se opetovne vytacelo pripojeni, jindy na odeslani prispevku do diskuze musim pripojovat 3x
    Kdyz vidim kolik lidi tady N6230 pouziva, je mi to divne.. Je chyba v telefonu? Nebo v PDA? nebo ve me? ci snad v oskarovi?
    FW Nokia je 4.28
    PDA LOoX 410
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

znama to chyba fw 4.28 u Nokie 6230, proto radsi zustavam u 3.15, kde vse beha tak jak ma

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od ko@l@
    znama to chyba fw 4.28 u Nokie 6230, proto radsi zustavam u 3.15, kde vse beha tak jak ma
    Tak v tom je možná zakopanej pes :O Orloj se mě na tento problém včera ptal a nějak jsme se nedobrali k tomu, aby jsme porovnali naše FW, když jsem mu říkal, že na mé 6230 ce to běhá super. No, není někdy výhra mít nejnovější FW (zvlášť u Nokie), takže zůstávám i nadále u 3.15 ky.:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

ajajaj.. ja ten telefon koupil uz s 4.28.. Snad to vyresi nejaka dalsi (doufam ze brzska) verze, nekde na webu jsem zaslech cosi o 4.43, ale nez to nekdo otestuje.. Tak to mam asi peska..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Orloj
    ajajaj.. ja ten telefon koupil uz s 4.28.. Snad to vyresi nejaka dalsi (doufam ze brzska) verze, nekde na webu jsem zaslech cosi o 4.43, ale nez to nekdo otestuje.. Tak to mam asi peska..
    A nebo zkusit v nokii at ti downgraduji FW ale nejdrive bych to zkusil jeste s nejakou jinou nokii 6230, treba s nejakou co ma FW 3.15, jestli to bude na 100% ono.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

pekny den preji.....mamHP 1940 a N6230 FW 3.15 a chodi to bez problemuuu.....tedy poté co jsem do Ipaqu nacpal btfix....protoze BT neprosel autorizaci....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mno, tak to vypadá, že přes FW 3.15 to chodí v poho :yes: Zkus se Orloji v Nokii zeptat na ten downgrade ( možná si budou ťukat na čelo, ale nedej se )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak downgrade mozny neni, ale pred par dny pry vysel novy fw 4.44, tak tyden pockam az ho v servisu trosku proklepnou a uvidime.. snad se blyskne na lepsi casy

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak já mám stejný problém s Looxem 720 a 6230-kou s firmwarem 3.15 .
    Má někdo další rady?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Takze tady mam zpravu ktera asi prilis nepotesi... Chyba je v nejakem procesoru v Nokii, zmena FW nepomuze, je to proste vadny hardware. Soucastky k oprave zatim bohuzel nejsou, pry jsou na ceste z finska, ale po 14 dnech telefonovani do servisu jsem prestal byt v tomto smeru optimistou... A predstava ze se do temer noveho mobilu bude pajet nejaka soucastka se mi vubec nelibi. (asi se bude menit cela zakladni deska, ale i tak - chtel jsem novy telefon, ne opravovany..) Je mi uprime lito vsech, co koupili telefon z nejakeho sedeho dovozu, protoze ti maji asi peska uplne - tohle jim nikdo za rozumny peniz neopravi..

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Takze tady mam zpravu ktera asi prilis nepotesi... Chyba je v nejakem procesoru v Nokii, zmena FW nepomuze, je to proste vadny hardware. Soucastky k oprave zatim bohuzel nejsou, pry jsou na ceste z finska, ale po 14 dnech telefonovani do servisu jsem prestal byt v tomto smeru optimistou... A predstava ze se do temer noveho mobilu bude pajet nejaka soucastka se mi vubec nelibi. (asi se bude menit cela zakladni deska, ale i tak - chtel jsem novy telefon, ne opravovany..) Je mi uprime lito vsech, co koupili telefon z nejakeho sedeho dovozu, protoze ti maji asi peska uplne - tohle jim nikdo za rozumny peniz neopravi..
    Ja mam potesujici zpravu. V Nokii mi dnes sdelili, ze tento [ pro me dost zavazny] problem resi a puvodni nutnost vymeny procesoru kdy dochazelo k potizim casovani sbernice [ci co] vyresi novym firmwarem ktery je momentalne v beta testu. Rikali ze tak do 3 tydnu. Vydrzme a doufejme.
    Jestli si nekdo ovsem koupil 6230 kvuli EDGE tak se napalil jako ja. Ve znackovych servisech to resi datovym kabelem. To jsem si ovsem mohl koupit o polovinu levnejsi. Prijde mi jen dost nefer nabizi-li opertor 6230 s BT pro EDGE kdyz tento problem jiz trva od modernizace procesoru. Ti co maji tusim 3.15 maji starsi procesor, proto jim to funguje.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

potesujici je jen do doby nez si clovek uvedomi jaka je prodleva mezi vydanim jednotlivych verzi FW u nokie a kolik toho uz "nabulikovali" podobnym stylem drive (treba u 6230 jsem takto cekal i pul roku) -takze jsem telefon nechal v prodejne poslat dodavateli (nokii) s vyjadrenim ze servisu (ktere jsem si pracne vydupal) ze telefon v soucasne dobe opravit neumeji. ted cekam co na to nokia

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

potesujici je jen do doby nez si clovek uvedomi jaka je prodleva mezi vydanim jednotlivych verzi FW u nokie a kolik toho uz "nabulikovali" podobnym stylem drive (treba u 6230 jsem takto cekal i pul roku) -takze jsem telefon nechal v prodejne poslat dodavateli (nokii) s vyjadrenim ze servisu (ktere jsem si pracne vydupal) ze telefon v soucasne dobe opravit neumeji. ted cekam co na to nokia
    Mam ten kram tyden. Pockam tedy mesic a kdyz FW nebude budu muset udelat to same. Tj. potvrzeni od nokie o momentalni neopravitelnosti a reklamovat v prodejne t-mobile, kde ho primo pro Edge nabizeji. At mi ale netvrdi, ze to nevedeli to neni mozny
    .

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Ahoj...tak jsem dalsi trpitel ktery si koupil N6230 kvuli pripojeni pres BT na PDA a pak využívaní EDGE...a nejede ani jedno... :-( Mam FW4.44 telefon se jakoby resetuje cca po 0,5-1sec spojení na síť. Zhasne celý displej, zůstane jen stav baterie a je po spojení..... a od NOKIA.cz žádná reakce...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

vitej do klubu... Dnes se maji ozvat z prodejny jak dopadli u dodavatele (nokia) tak jsem zvedav..

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touc Pro - problém - nestabilita GPRS
    Od Bodie_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-12-2008, 08:43
  2. HP6915 a pripojeni k GPRS
    Od Fiend v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 06:55
  3. Pripojeni GPRS z MDA Compact