Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 47

Téma: nestabilita BT GPRS pripojeni N6230

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Neviem ci to pomoze, ale mal som ten isty problem. Skusal som 4ks 6230 a vsetky boli shit az na koniec sa mi cez znameho podarilo zohnat kus ktory bol predtym reklamovany a bola na nom nova doska "swap" neviem ci je to spravny vyraz, no nova doska prisla odniekial z Nemecka a k tomu Fw 04.28 a cuduj sa svete funguje to so vsetkym tj. cez BT s IPAQ 2210!!!!,Infraport, BT MSI s desktopom a cez kabel tiez bez problemov. Inak u nas eurotel tiez vie o chybe 6230 ale nikto vam nic pri kupe nepovie, takze nie len vasi operatori su na prd. Takze ak mate znameho v nejakom servise NOKIA tak si skuste vybavit ten "SWAP" ci jak sa to vola a pytajte zakladnu dosku z nemecka. Este som vedel aj nazov mesta ale uz si to nepamatam, ale vedel by som ho zistit v pripade potreby.:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak jsem si také ten krám koupil a teď se divím, jak to, že jsem na tuhle diskusi nenarazil dřív . Tak mi alespoň poraďte, jestli mám odstoupit od kupní smlouvy, nebo raději vydržet, jestli s tím NOKIE něco udělá : .

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Na tvojom mieste by som ak sa da odstupil od zmluvy, pochybujem ze NOKIA zaujme nejake normalne stanovisko. Myslim ze aj ja som mal len stastie ze ta moja "RAROHA" funguje. Ak ti ide o EDGE, asi by som uz pockal na 6630 alebo na nejaku inu znacku napr. Motorola,SonyEricsson. Ja som mal s tym nenormalne problemy. (

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Mam nokii 6230 s firmwarem 4.28 a zdá se to v pohodě, jsem s noťasem připojenej několik hodin a nepadá to.
    Petr

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od herutaur
    Mam nokii 6230 s firmwarem 4.28 a zdá se to v pohodě, jsem s noťasem připojenej několik hodin a nepadá to.
    Petr
    Já mám firmware 4.44 a GPRS trvale padá. O EDGE ta NOKIE ještě ani neslyšela .

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Tak dnes mi dosla odpoved od NOKIA.cz:

Dakujeme, ze ste kontaktovali Club Nokia Helpline.
    Kontaktujte prosim autorizovane servisne stredisko, pravdepodobne sa jedna o firmware-ovu chybu. Zoznam autorizovanych servisnych stredisk najdete na webovej adrese www.nokia.cz .
    S pozdravom
    Peter SiposClub Nokia Helpline

No co na tohle říct....

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od davidbenes
    Tak dnes mi dosla odpoved od NOKIA.cz:

Dakujeme, ze ste kontaktovali Club Nokia Helpline.
    Kontaktujte prosim autorizovane servisne stredisko, pravdepodobne sa jedna o firmware-ovu chybu. Zoznam autorizovanych servisnych stredisk najdete na webovej adrese www.nokia.cz .
    S pozdravom
    Peter SiposClub Nokia Helpline

No co na tohle říct....
    Svely, taky jsem si myslel, ze na klubu Nokie dostanu lepsi a erudovanejsi odpoved. Ale dostal jsem odpoved, jako kdybych se ptal - " Chtel bych 6230 v zelene barve. Mate ji?" a odpoved " A jakou barvu mate nyni prosim" Opravdu banda odborniku. V t-mobilu delaji , ze jsem jim sdelil ohromnou novinu, ze to nebeha. Nezbyva nez cekat na novy FW a dofat. Mezitim proklinat den kdy jsem vkrocil do prodejny t-mobile. S PDA jsem zatim pripojen pres IR. Jo a jel jsem do Prahy vyzkouset EDGE , nevim, ale nic jsem nepozoroval. Behalo to pomaleji nez v Kralupech GPRS. Ale treba to teprve rozjedou :] . Zlaty prciny.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Citace Původně odesláno od herutaur
    Petr
    Já mám firmware 4.44 a GPRS trvale padá. O EDGE ta NOKIE ještě ani neslyšela .
    Jo, jak to tak sleduji, tak to si radeji poridim neco, co o EDGE neslyselo vubec (treba i-mate SP3i :yes: ) a byt happy, ze to ma GPRS...
    Jak to tak sleduji, tak se Nokia vyznamenava cim dal vic... :no: :no: :no:

Jinak mne dostava ta veta na T-M strankach k EDGE:
    Mapa České republiky s pokrytím EDGE jednotlivých měst (best servery): aktuální pokrytí (Ostrava, Olomouc, České Budějovice), plánované pokrytí do konce února 2005 (Praha, Brno, Plzeň).

To je jak kdyby rikali, ze to v Praze jeste neni...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

v utery jsem mluvil s technikem Nokie. Betatest skoncil, melo by to snad fungovat, ted je to otazka tak tydne nez bude k mani. Jeste nevedel jak ho oznaci .Snad petkovou radou. Posledni byl 4.44. Chci verit, ze to bude a , ze to pujde.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

dnes poslala Nokia protokol prodejci ve kterem uvadi ze zavada se vskutku opravit neda a ze budou vyplaceny penize zpet.. Odpoved neprilis povzbuzujici, ale alespon neco.. Uz jsem se rozhodl pockat na jiny mobil.. treba tenhle

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Orloj
    dnes poslala Nokia protokol prodejci ve kterem uvadi ze zavada se vskutku opravit neda a ze budou vyplaceny penize zpet.. Odpoved neprilis povzbuzujici, ale alespon neco.. Uz jsem se rozhodl pockat na jiny mobil.. treba tenhle
    Hm tak tomu teda nerozumim v utery 16.11. mi technik sdeli, ze to FW odstrani a ty tady pises, ze Nokia posila prodejci nejaky protokol o neopravitelnosti. Zajimalo by me jestli je to ta sama Nokia. Ja jsem jednal se zastoupenim NOKIE u nas, konkretne s technikem p. Novákem A jakemu prodejci to poslala? To by mela snad obeslat vsechny prodejce. Chtel bych ten protokol videt.
    Jestli by mi totiž vratili penize, hned bych to vyuzil a pockal si na tu 3230.(zlatej symbian

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak teraz už naozaj neviem ...

Už skoro mesiac mám N6230 v servise so známou chybou BT a IR a vyzeralo to tak, že to neopravia. Pred týždňom mi volali zo servisu, že mi budú musieť vymeniť kus za kus.

Ale dnes mi volal predajca, že výmena nebude nutná, pretože dostal zo servisu opravený mobil, ktorý už danú chybu nevykazuje. Nevedeli mi však povedať, akým spôsobom to opravili.

Múdrejší budem v stredu, keď si ho idem vyzdvihnúť ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Problém N6230 a BT-GPRS jsem řešil zde a týká se telefonů s firmware 4.xx a vyšším. Já si pořídil NOKII s fw 4.44 (přímo u TM), který je nefunkční a vzhledem k nejnovější verzi fw neopravitelný, takže už má sbaleno a zítra jede. Jinak padání BT-GPRS lze obejít připojením sluchátek a puštěním rádia :sarcastic:.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Tak do pondeli by mel pry ten Fw byt [4.49]. To uz snad vydrzim a pak se uvidi.
    BTW: mate nekdo zkusenost s reklamaci 6230 u t-mobilu?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od yreney
    Tak do pondeli by mel pry ten Fw byt [4.49]. To uz snad vydrzim a pak se uvidi.
    BTW: mate nekdo zkusenost s reklamaci 6230 u t-mobilu?
    Na zkušenostech s reklamací se pracuje, zatím jsem ve fázi, že mi v CELLNETu napsali že se závada (padání GPRS) projevuje, ale v současné době je neopravitelná. Takže jsem napsal odstoupení od kupní smlouvy a NOKIE včera fičela zpátky k operátorovi. Na výsledek si budeme muset počkat.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touc Pro - problém - nestabilita GPRS
    Od Bodie_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-12-2008, 08:43
  2. HP6915 a pripojeni k GPRS
    Od Fiend v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 06:55
  3. Pripojeni GPRS z MDA Compact