Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

720 - vydrz

Radek Novák (309)|13.10.2004 18:15
Vitam vsechny LOOXaky. Nekdy v prosinci planuji nakup 720ky a zajimalo by me, jestli je lepsi si koupit SD 1GB nebo SD 512MB+nahradni baterka.. K normalnimu pocitaci mam pristup denne a mohu si stahnout jakykoli SW(samo ze legalni :D ), takze si myslim, ze asi 512bude bohate stacit a nahradni baterka se bude urcite hodit... Co vy na to:?:
Šeba_oldd (1184)|13.10.2004 18:17
Když vidím jak se směješ tak kartu 1 GB a baterku asi potřebovat nebudeš.
Radek Novák (309)|13.10.2004 18:25
No az ho budu mit doma, tak uvidim jak casto se bude muset nabijet a jestli mi to misto nebude treba male :sarcastic:
Milan Švec (938)|13.10.2004 21:26
Náhradní (= rezervní) baterku doporučuji v každém případě jako základní výbavu. Není pak vůbec nutné sledovat stav baterie. Za předpokladu, že se moje PDA vrací denně do kolébky, kde se synchronizují data s PC, nebo kde se mi hned zobrazí displej PDA na displeji PC jako další aktivní okno ovládané myší PC. Ale hlavně (nebo mimochodem) kde je také ještě připojení k nabíječce, která se stará, aniž by mě to zajímalo, aby byla hlavní (a současně i záložní) baterka pořád na 100%. Takhle jedu se 600kou dva roky a dosud jsem se během dne venku dostal na nulu asi jednou (dvakrát?). Obě LiIonky jsou původní (á 1450).
Teď u 720ky ještě ždímu dodanou 1650 (zatím jedinou, druhá má dorazit) ze 100% na nulu. Dnes jsem tam měl pověšený USB dongle (7:00-8:50 a 12:35-15:15). Mezi tím jsem dělal s daty a točil 45 minut audio záznam. Turbo režim, plné podsvícení bez vypínání. V 15:15 byla nula. Normálně bych vzal druhou baterku, vyměnil a jel dál. Takhle teď druhé nabíjení na 100%. Buď ze zdi nebo v autě. Až to bude potřetí na nule, dám to do kolíbky a tam už to bude vždycky po návratu zvenku. O stav (a dobíjení) hlavní (a rezervní) baterky se přestanu zajímat.
Citace: Nemusíme mít obavy z přebití, článek lze nabíjet v jakémkoliv stavu vybití, neexistuje žádný paměťový efekt. Celý článek o LiIon akku. Další podrobnější údaje.