Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PROBLEM s SD CARD 1GHz

matko01 (11)|13.10.2004 11:06
Ahoj. Mam problem s kartou. Pri kopirovani z PC na PDA do karty, mi po par minutach odpoji zariadenie od PC, a niekedy mi dokonca zmaze celu kartu. A to len za 1 sekundu. Poradte prosim. Pri MMC 128 APACER to bolo bezchybne.

:(
Pavel Koza (4761)|13.10.2004 11:08
[QUOTE="matko01"]Ahoj. Mam problem s kartou. Pri kopirovani z PC na PDA do karty, mi po par minutach odpoji zariadenie od PC, a niekedy mi dokonca zmaze celu kartu. A to len za 1 sekundu. Poradte prosim. Pri MMC 128 APACER to bolo bezchybne.[/QUOTE]

Zkuste reklamovat. Tady se asi nic jineho poradit neda.
Wuffi (1599)|13.10.2004 11:40
Ehm, ta karta ma mimochodem 1GB, ne 1 GHz... ;)
Aifel_ce4you (105)|13.10.2004 15:15
Pánové, chtěl bych se zeptat jakou CF i SD kartu o velikosti 1GB by jste mi doporučili koupit s hlediska rychlosti. Kteý výrobce vyrábí nejrychlejší CF a který SD karty ??
Díky Aifel..
ipf (2136)|13.10.2004 19:11
[QUOTE="matko01"]Ahoj. Mam problem s kartou. Pri kopirovani z PC na PDA do karty, mi po par minutach odpoji zariadenie od PC, a niekedy mi dokonca zmaze celu kartu. A to len za 1 sekundu. Poradte prosim. Pri MMC 128 APACER to bolo bezchybne.

:( [/QUOTE]

Na MDA2 byly velké problémy, pokud jsi použil témátko SPIRAL (dodávané TýMobajlem), event. jiné, větší než 32 KB (někde je na to i diskuse), projevující se mazáním dat na kartě. Pokud ho náhodou používáš, před reklamací bych zkusil změnu.
Wuffi (1599)|13.10.2004 19:22
[QUOTE="ipf"][QUOTE="matko01"]Ahoj. Mam problem s kartou. Pri kopirovani z PC na PDA do karty, mi po par minutach odpoji zariadenie od PC, a niekedy mi dokonca zmaze celu kartu. A to len za 1 sekundu. Poradte prosim. Pri MMC 128 APACER to bolo bezchybne.

:( [/QUOTE]

Na MDA2 byly velké problémy, pokud jsi použil témátko SPIRAL (dodávané TýMobajlem), event. jiné, větší než 32 KB (někde je na to i diskuse), projevující se mazáním dat na kartě. Pokud ho náhodou používáš, před reklamací bych zkusil změnu.[/QUOTE]

Chtel jsi rict MDA1 myslim :))
Wuffi (1599)|13.10.2004 19:23
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="ipf"][QUOTE="matko01"]Ahoj. Mam problem s kartou. Pri kopirovani z PC na PDA do karty, mi po par minutach odpoji zariadenie od PC, a niekedy mi dokonca zmaze celu kartu. A to len za 1 sekundu. Poradte prosim. Pri MMC 128 APACER to bolo bezchybne.

:( [/QUOTE]

Na MDA2 byly velké problémy, pokud jsi použil témátko SPIRAL (dodávané TýMobajlem), event. jiné, větší než 32 KB (někde je na to i diskuse), projevující se mazáním dat na kartě. Pokud ho náhodou používáš, před reklamací bych zkusil změnu.[/QUOTE]

Chtel jsi rict MDA1 myslim :)) [/QUOTE]

A verze 4.01.16 by to uz delat nemela.
Pavel Koza (4761)|13.10.2004 20:23
[QUOTE="Aifel"]Pánové, chtěl bych se zeptat jakou CF i SD kartu o velikosti 1GB by jste mi doporučili koupit s hlediska rychlosti. Kteý výrobce vyrábí nejrychlejší CF a který SD karty ??
Díky Aifel..[/QUOTE]

Na PDAcku stejne nikdy nedocilis meznich hodnot, takze hledat tu teoreticky nejrychlejsi je zbytecne. Netestoval jsem to (dostat vic karet ruznych vyrobcu na recenzi v jeden okamzik je problem), ale ty novejsi by na tom mely byt podobne. Ja osobne mam Pretec a lita to jak dabel:) Proti SD Compaq 128MB je to fakt neuveritelny rozdil...
Flynt (57)|29.10.2004 18:41
Zdravím. Prosím o názor na následující problém. PDA LOOX 410 a 1 GB karta AData. Vše funguje normálně, kopírování, přesuny, spouštění programů bez problémů.

Musel jsem ovšem udělat soft reset a po tomto resetu se karta sama přejmenovala na SD-MMCCard2 (původní název SD-MMCCard). Samozřejmě nyní nelze z karty spustit žádný program.

Připojil jsem ActiveSync, dal prozkoumat a mám v systému SD-MMCCard - po otevření prázdná, pouze položka Inbox z pošty. A dále mám v sytému SD-MMCCard2 na které jsou veškerá původní data, včetně toho samého Inboxu pošty.

Jak přejmenovat SD-MMCCard2 zpět na původní název SD-MMCCard. Zkoušel jsem to změnit a nejde to. Samozřejmě jsem u stávajícího označení SD-MMCCard změnil její označení aby to "neřvalo" že už existuje.

Stalo se mi to už podruhé a nevím čím to může být. Co jsem vypozoroval snad je to poté, když se "zakousne" Agile Messenger, konkrétně dnes to bylo z tohoto důvodu. Kousnul se, dal jsem soft reset, jelikož nešel ukončit a bylo to.

Díky za radu.