Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ctecka karet

Dzejkob (286)|12.10.2004 13:34
Koupil jsem si ctecku na pametove karty a zajimalo by me, jestli se da na ty karty kopirovat i programy nebo hry pro PDA.Podle me to asi nejde, protoze to chce Active sync a tudiz PDA.Bylo by dobry nakopirovat programy na kartu bez nutnosti mit PDA s kartou v kolibce.Ale jinak to hlavni-kopirovani audio souboru a video to zvlada o hodne rychleji a o to mi slo hlavne.
Andilek (173)|12.10.2004 13:53
Kopirovat neznamena instalovat. Kopirovat muzes lecos, ale instalovat proste musis pres PDA.
Tezko bys mohl nainstalovat hru na hardisk u kamarada a cekat, ze po prenosu do tveho doma ti pojede, zejmena, kdyz se jedna o suple a ne o systemovy disk ;)
Miloš Strouhal (3997)|12.10.2004 18:27
Víš jak se dá nejrychleji nainstalovat velké množství programů pomocí čtečky a paměťovky? Bez použití active syncu? Vytvoř si ze všech programů jež používáš caby. ;)
Neexistuje již žádný program,který bych musel instalovat pomocí kolébky. Mam jednu 128mb záložní SD kartu,a na ní caby všech programů jež využívám pro případ Hard Resetu.. Stačí pak jenom takovou kartu strčit dovnitř,párkrát kliknout a mám nainstalováno.. A vůbec nemusím používat pomalý active sync..:yes:
Pavel Koza (4761)|12.10.2004 21:47
[QUOTE="xp"]Víš jak se dá nejrychleji nainstalovat velké množství programů pomocí čtečky a paměťovky? Bez použití active syncu? Vytvoř si ze všech programů jež používáš caby. ;)
Neexistuje již žádný program,který bych musel instalovat pomocí kolébky. Mam jednu 128mb záložní SD kartu,a na ní caby všech programů jež využívám pro případ Hard Resetu.. Stačí pak jenom takovou kartu strčit dovnitř,párkrát kliknout a mám nainstalováno.. A vůbec nemusím používat pomalý active sync..:yes: [/QUOTE]

Jen doplnim, ze je dobre je pak oznacit jako READ ONLY, jinak je nainstalujete jen jednou:P
Dzejkob (286)|12.10.2004 22:27
[QUOTE="xp"]Víš jak se dá nejrychleji nainstalovat velké množství programů pomocí čtečky a paměťovky? Bez použití active syncu? Vytvoř si ze všech programů jež používáš caby. ;)
Neexistuje již žádný program,který bych musel instalovat pomocí kolébky. Mam jednu 128mb záložní SD kartu,a na ní caby všech programů jež využívám pro případ Hard Resetu.. Stačí pak jenom takovou kartu strčit dovnitř,párkrát kliknout a mám nainstalováno.. A vůbec nemusím používat pomalý active sync..:yes: [/QUOTE]

A jak se to presne dela:?: .Nejak dse v tomhle smeru neorientuju.:oops: