Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: Kde sehnat náhradní stylus k n30?

Registrace
    Nov 2007

prave se mi ulomila koncovka (takove to za co se to vytahava) k memu stylusu. Rad bych si koupil novy, primo k tomuto modelu, a jedine co jsem nasel je tohle. Ale za blbou kovovoplastovou tycinku se mi nechce davat sest stovek. Nevite nekdo o lepsi nabidce?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

nekde jsem tu četl že prodávají 3 stylusy za 199kc ale bylo to k jinému přístroji..ja osobne od jeziska dostanu 3in 1 to pero co ma propisku stylus a asi i pentilku tak snad to bude lepsi...vadi mi u orig. ten hliník...blbe se drží a klouže...jde mi z nej mraz po zadech

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Kolega z prace s uspechom pouziva par dni drevene paratko.Stratil stylus a nahradny nema takze ako nudzove riesenie to funguje

Registrace
    Nov 2007

Ja zil mesic s hrotem orig stylusu zarazenym v keramickym peru. Staci trochu zkratit tu mekou chromovanou cast a poradne ho tam hatlacit. Drzi jak pribitej.

Koupil jsem si u AutoContu styluspack za 7 stovek a jsou tam 2: Vyderaci

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

to je gut nápad...asi neco vyhrabu...kdysy jsem ho mel a nedávno co jsem se ztratil ve svém pokoji jsem ho po cestě za světélkem zahlédl...pak jsem dosel k perníkové chaloupce a dál už to znáte...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

na cybex.cz jsem našel Palm Zire stylus za 43,-kč...sice nepasuje ale stačí...

Registrace
    Nov 2007

FUUJ

Doporucuju origos. Jen co jsem vysel z autocontu, tak jsem se vrnul na odlepovani lepenek, vyndavani z krabicky...a ZASUNUTI DO SACHTY.

Prislo mi ze se po displeji lip rejdi modrym koncem nahradni naplne do keramicaku( po te co jsem ztratil toho keramicaka i s hrotem) nez originalnim stylusem. Ale mamu uz prestalo bavit kupovat neustale nove naplne - ztracel jsem i tri denne a tak jsem si musel koupit orig stylus(y). Je pravda ze byly o neco min presne, ale jezdily hladceji. Napriklad takova horizontalni posuvna lista se s nima posouvala naprosto bez problemu a se stylusem - běs

Ale stylus pasuje do sachty

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám úplně stejný problém. Při vytahování stylusu mi zůstal horní plastový konec v ruce. Objednal jsem si ho z www.pdacentrum.cz něco kolem tří stovek. Zatím ještě nepřišel. Spíše bych ale potřeboval sehnat originál obal na N30. ACER má opravdu trošku slabou podporu. :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

taktiez sa mi podarilo pri vyberani stylusu z mojho Aceru odlomit jeho koncek. Proste ostal v ruke. Nadalej pouzivam povodny stylus, zavit ktory ostal v oceli som zalial sekundovym aby sa nehybal. Vyvrtal malinku dierku do zavitu a do tej umelej koncovky, zaskrutkoval malinku samorezku dal sekundove a zaskrutkoval aj tu koncovku a super drzi a je ako nove. Tolko to trampoty so stylusom. Stalo sa mi to po 3 mesiacoch intezivneho pouzivania.

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Danri
    Mám úplně stejný problém. Při vytahování stylusu mi zůstal horní plastový konec v ruce. Objednal jsem si ho z www.pdacentrum.cz něco kolem tří stovek. Zatím ještě nepřišel. Spíše bych ale potřeboval sehnat originál obal na N30. ACER má opravdu trošku slabou podporu. :-(
    ja to kupoval u AutoContu v Praze na Vysehrade u Kongresoveho Centra. Po chvilce gogleni urcite neco najdes.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

CommanderZ
    Co jsi tam koupil obal nebo stylus?V ceníku nemají ani jedno.
    Stylus na N30 sem na netu našel ,ale ten originál obal ne.

Registrace
    Nov 2007

Stylus. maj ho tam nejak divne nazvanej, takze ho doporucuju hledat pres katalog na boku.

Registrace
    Nov 2007

Je to na zabiti. Po pul roce pouzivani se mi sachta na stylus vyjezdila tolik, ze uz tam vuuubec nedrzi.: : : : : : : : : : : : : : :

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo jo. Ten stylus je opravdu problém. Ted ho nevytahuju protože ho mám zlomený a nikde ho nemají na skladě. :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

co se ti na nem zlomilo dotikova spicka nebo druhej konec

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-04-2007, 21:23
  2. Náhradní stylus pro Looxe 410 / 420
    Od Kuntakinte_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-01-2007, 07:05
  3. náhradní stylus pro MDA Compact
    Od nejsempanna v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-10-2005, 13:25
  4. kde nejvýhoděnji koupit náhradní stylus pro Acer n50?
    Od jedle_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-06-2005, 18:32
  5. Náhradní stylus??
    Od gm_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-02-2004, 10:04