Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: gprs u Yakumo omikron

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Vlastním komunikátor Yakumo omikron a problém spočívá v tom, že někdy se mi podaří připojit na internet a někdy ne. Komunikátor se normálně připojí, ale po zadání nějaké adresy se požadovaná stránka neobjeví a nejde stahovat ani pošta. Připojuji se přes Eurotel data nonstop.
    Pokusím se připojit třeba za hodinu a funguje to. Nesetkal se někdo s něčím podobným u jeho pocket Pc. Díky za radu JIrkus
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Jirkus
    Vlastním komunikátor Yakumo omikron a problém spočívá v tom, že někdy se mi podaří připojit na internet a někdy ne. Komunikátor se normálně připojí, ale po zadání nějaké adresy se požadovaná stránka neobjeví a nejde stahovat ani pošta. Připojuji se přes Eurotel data nonstop.
    Pokusím se připojit třeba za hodinu a funguje to. Nesetkal se někdo s něčím podobným u jeho pocket Pc. Díky za radu JIrkus
    Je v miste dobre pokryti signalem? Obcas se mi to stava u rodicu, kde je bidne pokryti... Sice vsechno vypada OK, ale data netecou...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. ROM do Yakumo 300 GPS
    Od eva1 v sekci Yakumo
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-02-2007, 09:33
  2. Yakumo 300 GPS
    Od volvak v sekci Yakumo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-11-2006, 14:19
  3. omikron a WM 5 ?
    Od jikoloj_ce4you v sekci Yakumo