Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

4700-problem s nabijenim

smarter (137)|10.10.2004 16:40
Nevim jestli to je problem nebo to je normalni. Muj iPaq po dosazeni 100% neodpojuje nabijeni. Ledka stale blika ikdyz system hlasi uplne nabiti, skousel jsem pockat ale nabijecka stale frci, po odpojeni svetylko neblika a vsechno se tvari normalne. V manualu je uvedeno ze po dosazeni 100% hranice led dioda prestane blikat, rozsviti se stalym svetlem a nabijeni se ukonci, jen ze to se nekona. Nevite nekdo co s tim
JP_ce4you (215)|10.10.2004 17:22
Jo, potvrzuji to samé.
Sice to dosáhlo 100% před chvilkou, takže není-li tam nějaká prodleva.
Ale zatím je to tak - stále bliká, stále bliká.:(

-----------------------------------------------
Pozor - změna 17:39
Už svítí trvale, takže funguje jak má.
Sorry, unáhlil jsem se s původním příspěvkem.
elit (168)|10.10.2004 17:28
Mam trochu nesouvisejici dotaz. Asi stejne jako vy mam i zalozni baterii. Co se stane pokud se i ona vybije?
ipf (2136)|10.10.2004 17:33
[QUOTE="elit"]Mam trochu nesouvisejici dotaz. Asi stejne jako vy mam i zalozni baterii. Co se stane pokud se i ona vybije?[/QUOTE]

Když se ti vybije záložní baterie, tak se ti vymažou komplet data v RAM, takže ti pomůže pouze HáeR a následná obnova dat (pokud zálohuješ), anebo nová instalace.
smarter (137)|10.10.2004 17:35
Sakra ted nevim co si o tom mam mylet. Jo a to zalozni baterie udrzuje napeti v pameti, a pokud se vybije ztraci se obsah ram, jako kdybyste udelal Hard Reset
elit (168)|10.10.2004 17:38
[QUOTE="ipf"][QUOTE="elit"]Mam trochu nesouvisejici dotaz. Asi stejne jako vy mam i zalozni baterii. Co se stane pokud se i ona vybije?[/QUOTE]

Když se ti vybije záložní baterie, tak se ti vymažou komplet data v RAM, takže ti pomůže pouze HáeR a následná obnova dat (pokud zálohuješ), anebo nová instalace.[/QUOTE]


Hm pekne blbe vymysleny.
Andilek (173)|10.10.2004 18:59
Nahodou pokud se nepletu, tak kdyz poklesne hlavni baterie pod urcitou uroven, dojde k vypnuti PDA a ceka se na nabiti. Tahle hranice se da nastavit.
Pokud dojde k vybiti zbytku hlavni baterie, nastupuje zalozni. Pokud se vybije i ta, logicky dojde ke ztrate obsahu RAM.
Podle meho je to docela rozumny system.
ipf (2136)|10.10.2004 19:14
Ad blikání ledky:
ledka mi přestane blikat cca 20 minut poté, co dobíjení dosáhlo na displeji hodnoty 100% (dobíjeno v kolébce),

Ad záložní baterie:
Podle mých informací by měla jednak udržet data při výměně cca 30 minut, ale možná to bude i víc. Někde na toto téma baterie byl článek.
smarter (137)|10.10.2004 19:32
Jo diky vsem za odpoved, uz ta mrcha neblika - ROZKOPAL JSEM JI :mad: Ne delam si srandu :D po 22minutach 13 vterinach to prestalo blikat, zaplat panbu.
beecher (9270)|11.10.2004 11:19
Osobne bych videl problem v zaokrouhlovani procent, ktere indikuji stav baterie, a v lehkem "prebijeni" baterie, ktere udrzuje baterii v dobrem stavu...