Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 17 z 17 PrvníPrvní ... 7151617
Zobrazené výsledky: 241 až 255 z 255

Téma: LOOX 720 - Rozbaluji krabici kdo ho máte -pište své postřehy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

este som chcel dodat, ze vlastnim usb2 hdd 40gb a po pripojeni cez usb host s pouzitim sietoveho adaptera som okamzite mohol prezerat vsetky subory ulozene na hdd ci pozerat filmy priamo z hdd....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    Tak te vitam mezi námi - urcite dobry vyber dobra trefa. Kovova pouzdra zatim na LOOXe nejsou, ale casem se snad neco objeví.
    Pro mne by bylo kovové pouzdro nepraktické,neboť se dá použít jen na přenášení.V pouzdře by se nedaly používat boční tlačítka.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Hurááá, tak jsem čerstvý vlastník Looxe 718 (za cenový rozdíl oproti 720 mám SD kartu). Nedá mii to a musím něco říci: Vlastně díky závislosti na tomto fóru jsem si pořídil taky cihlu a těším se na srazy se všemi kolegy, kteří mají kromě manželek a přítelkyň další velkou lásku.
    Tak a teďka hurá experimentovat....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od sorac
    este som chcel dodat, ze vlastnim usb2 hdd 40gb a po pripojeni cez usb host s pouzitim sietoveho adaptera som okamzite mohol prezerat vsetky subory ulozene na hdd ci pozerat filmy priamo z hdd....
    No áno Sorky,už som to pridal do kompatibilných zariadení. Vitaj v klube

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Tak jsem si dneska udělal velkou radost a koupil si 718tku u AH Mobile. Ovšem jak jsem byl samozřejmě nadšen jejich přístupem i pořízeným strojem, tak mě hned při instalaci zchladil hoch ze Sunnysoftu, kterýžto k tomu dodává lokalizaci. Totiž: jiná možnost není přiložena než Sunnysoft, a tak jsem se jal jej instalovat. Ovšem po předchozích zkušenostech a po zkušenostech mnoha ostatních jsem nainstaloval jen malou lokalizaci (navíc českým verzím windows dvakrát nerozumím). Bohužel při registraci jsem zjistil, že to neakceptuje klíč, který byl vygenerován pomocí Sunnysoftích stránek. Tedy jsem vše 3x zkontroloval (abych nebyl za blba ;o) ) a rozhodl jsem se volat pomóóc. A nyní přichází ta chvíle. Na SS (Sunnysoftu..) mi bylo sděleno, že vygenerovaný klíč funguje jen u plné lokalizace, takže musím nainstalovat plnou. Na otázku proč musím, když jí nechci a chci jen malou, která je její součástí, mi bylo sděleno, že pokud chci malou, tak si jí od nich mám za 999 korun koupit. To, musím říct, mě opravdu dorazilo, a tak jsem se otázal, proč mám platit za něco, co už mám koupené, akorát ve větším balíku (něco jako když si koupíte Word, ale nechcete v něm kreslit nebo psát rovnice, tak prostě tu součást nenainstalujete) a na to následovala odpověď, že ta malá lokalizace není součástí velké, že to není stejné jako příklad s wordem. Tudíž jsem si samozřejmě rýpnul a otázal se, proč je to tedy takhle špatně udělané. Na tuto otázku jsem se dozvěděl, že to není špatně a že když je to podle mě špatně, tak ať si stěžuju na FSC.

No, nic, tak to byla jen má story s instalací lokalizace... zatím tam mám tedy velkou s malou vypnutou, zabírá místo v paměti (i když málo, ale přesto) a uvidím, jak koho přesvědčím (na FSC už je jen vrátná ;o) ).

Jinak jsem opravdu nadšen - na displayi ty kolečka kolem stylusu už tak vidět nejsou (jako jsem viděl asi před 3 měsíci na 720), dá se krásně ztmavit i zesvětlit a momentálně instaluju, takže se nebudu zdržovat ;o)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Dovolte mi male upresneni nekolika nejasnosti:

Soucasti baleni je velka lokalizace. V pripade, ze uzivatel nepreferuje system v cestine ma moznost si vypnout lokalizaci systemu a pote se chova lokalizace jako mala. Je pravdou, ze par knihoven zustane v systemu nahranych,nicmene nejsou vyuzivany (je to proto kdybyste se rozmyslel podporu znovu zapnout).

Verim, ze jestlize jste drive vyuzival lokalizaci pro starsi zarizeni Casio Cassiopeia E-125 mate k ni urcity odpor, avsak ve verzich OS WM2003 a vyssi je lokalizace systemu nativne podporovana a proto je nestabilita systemu vlivem lokalizace vyloucena.

Myslim ze stezovani na FS neni potreba. Cela kauza by se dala prirovnat k prikladu:
    Koupim si auto a vratim se k vyrobci, ze tam nechci druhy Airback, zabira misto a bojim se, ze mi ublizi.

Navrhuji vyzkouset pouzivat chvili system v cestine a problemy ktere zaznamenate zkuste resit vypnutim lokalizace, tak mozna predejdeme nekdy zbytecnemu prikladani viny prave InterWrite.

Pokud, budete chtit poradit, ci ziskat informace jak usetrit misto smazanim urcitych knihoven rad Vam osobne poradim. Staci napsat ci zavolat a odkazat se na mne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Nóóóó. Taky sice nemám dvakrát v lásce SS, ale z pohledu marketingu se chovají tak jak jim dovolíme. Můj odhad je že asi ze 100% prodaných FS mašinek, 70% uživatelům plná lokalizace vyhovuje a jsou spokojeni. No a pak je tady těch (nás) 30%, co by uvítali volnou ruku při volbě lokalizace při nákupu. Já osobně bych volil Moravii (na což asi v mém případe brzo dojde). No a jak dlouho si necháme S*** na hlavu je už jen na nás. Jen mě překvapuje že Tě přímo odkázali stěžovat si na FS. Buď jsi jsou hodně jistí "v kramflecích", nebo je to gesto. Asi taky vyzkouším podporu FS. Co víc dodat k chování.
    Dada

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Kleid: ani tak jsem si nestěžoval na lokalizaci SS, jako spíš na přístup onoho člověka, neboť opravdu styl typu: "nemůžeme vám odblokovat produkt, který je obsažen v produktu, co jste si koupil, protože jste si koupil lepší produkt, ale klidně vám ten horší prodáme"... Myslím prostě, že když už někdo dá téměř 15tis. (to je mimochodem trojnásobek mého měsíčního příjmu...) za nějakou věc, která mu má sloužit, tak si zaslouží trochu lepší zacházení a ne přehlížení - zákazník jako zákazník.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Citace Původně odesláno od Šeba
    Tak te vitam mezi námi - urcite dobry vyber dobra trefa. Kovova pouzdra zatim na LOOXe nejsou, ale casem se snad neco objeví.
    Pro mne by bylo kovové pouzdro nepraktické,neboť se dá použít jen na přenášení.V pouzdře by se nedaly používat boční tlačítka.

dnes som sa pozral na internete po nejakej hard case a len som zadal v googli hard case for pocket loox 720 a naslo mi vynikajuce hlinikove puzdro. ma vsetky otvory na hw tlacitka po stranach a ma aj klip na opasok a vo vnutry ma aj miesto na jednu sd kartu.. vyzera vynikajuco a aj cena nie je zla... 28$ a s postovnym 31$...
    ma len jednu malicku chybicku. je tam aj otvor na stylus a ako vieme stylus v looxe velmi nedrzi...aj ked som ho velmi jemnucko prihol, na pohlad to nevydno a ani necitit a drzi trosku lepsie, aj tak by som sa bal ze ho stratim...ale ani to ma asi neodradi od kupy hard case... je krasna a velmi prakticka..
    tak isto mi naslo aj forum kde bolo pisane o hard case a bol tam jeden chlapik co si ju kupil a vraj je vynikajuco urobena.. ;-)
    (adresu neviem,lebo som to hladal len na rychlo na kamaratovom pc...)

co sa lokalizacie tyka, ja si neinstalujem ziadne,za prve som kupil looxa v uk a za druhe mne osobne windows v ceskom alebo slovenskom jazku nepasuje...

mam jednu prosbu,chcel by som si kupit protekcnu foliu.ktora je najlepsia?
    dakujem....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Sorky trochu jsi zaspal, to pouzdro má už i zde svoji diskuzi (dej hledat). Mám ho objednané a do týdne bych ho měl mít doma.Díru na stylus vidím naopak praktickou,jelikož pouzdro je koncipováno, že Loox se valí stále v něm a kdyby jsi ho musel kvůli stylusu stále vyndavat, asi by to nebylo praktické.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Čtyři měsíce čekání, nadšení, ochladnutí, znovu nadšení, škudlení ze svého mrzkého platu, skoro koupení, nečekané výdaje, znovu škudlení, den co den čtení ce4you, slintání.

A výsledek:
    16 tisís v pr*eli, slza štestí v oku a PDA L720 na stole.

Včera jsem ho objednal v Miron..., dneska mi volali že si mám přijít. Od oběda mi leží na stole. Těšim se domu, tam si ho teprve robalim (ano krabice je stále zapečetěná). Strašně se těši.

Doufám že jste nekecali a budemi to stát za to. Zítra si hrdě dopíšu do popisku LOOX 720 snad budou i nějaké fotky.

Mějte se všichni fajn a....

..............Zítra Lockheart

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

tak se také přidávám do spolku :-)

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

:? Nazdar Lidi FS LOOX 720 mám od prosince, a ještě nikdy předtím jsem s PDA nic nedělal, takže je jasné, že jsem totální samouk. Většina věcí není problém, ale potřebuji poradit:
    1. vložil jsem do slotu SD kartu a nemůžu na ni nic uložit.
    2. k synchronkabelu jsem připojil flash disk a vůbec není vidět, natož aby se s ním dalo pracovat.
    3.jak mám nainstalovat a spustit nový software?
    4. nemůžu rozbalit zkomprimované zip soubory
    Díky za případné rady.
    oskarkou@centrum.cz

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od oskarkou
    3) vetsinou pres normalni pocitac s ActiveSyncem
    4) nainstaluj si Total Commander for PocketPC, ten umi ZIPy.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od oskarkou
    :? Nazdar Lidi FS LOOX 720 mám od prosince, a ještě nikdy předtím jsem s PDA nic nedělal, takže je jasné, že jsem totální samouk. Většina věcí není problém, ale potřebuji poradit:
    1. vložil jsem do slotu SD kartu a nemůžu na ni nic uložit.
    2. k synchronkabelu jsem připojil flash disk a vůbec není vidět, natož aby se s ním dalo pracovat.
    Díky za případné rady.
    oskarkou@centrum.cz
    ad 1) v čtečce ji vidíte? pokud nemáte čtečku, zkuste třeba SPB Pocket Plus -myslím že je tam i 14 dní trial a z něj formátovat disk -> tedy předpokládám, že ji v LOOXu vidíte?!

2) otázka zda je podporován, dohrával jste tam nějaké drivery?

3) viz výše, anebo se dá instalovat i z karty

4) kde v LOOX nebo PC?

a rada poslední a závěrečná
    dříve než se takto budete ptát zkuste tlačítko HLEDAT 99% Vámi popisovaných problémů je již vyřešena a pokud nenajdete odpověď založte vlastní téma s dotazem, to jen pro přehlednost fóra, právě pro nováčky :-)

Strana 17 z 17 PrvníPrvní ... 7151617

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-12-2008, 21:43
  2. Koupím krabici od Dataphonu III
    Od B@st@rRRd v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 12-04-2006, 15:10
  3. Jaké máte zkušenosti s FS Pocket Loox 410BT
    Od Chttor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-08-2005, 23:15
  4. Co vás štve a co máte rádi na PDA....pište pište...
    Od ing.dr v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-12-2004, 18:51
  5. Nudíte se? Pište pro ce4you.cz!
    Od Pavel Koza v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 26-04-2004, 08:59