Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: Otázka týdne: Je ce4you objektivní?

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

CE4YOU.CZ Jsou objektivni.
    At si zkusi nekdo udelat lepsi web o pocketech... To nejde!

A i kdyby... vládce neznamená bůh
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

PK si pozici boha vypracovava spatne. Spravnej postup je do fora zasahovat jen v extremnich prikladech( aby si udrzel odstup) a valit na navstevniky pouze sve ( skoro) dokonale produkty.

Priklad tohoto postupu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

IMHO by podobny web mel byt asi takovyhle:
    Clanek (recenze) - pokus o objektivni shrnuti vlastnosti zarizeni/programu
    Hodnoceni zarizeni - Ja bych ho nedelal
    Diskuze - narozdil od clanku naprosto subjektivni prispevky, zadna snaha o objektivitu.

Vysledkem mas web, kde se dozvis maximum informaci o danem produktu a zaroven spoustu ohlasu uzivatelu a informaci o tom, co je trapi, nebo naopak tesi.

Dneska nikdo nestoji o objektivitu. 100% objektiovni by byl jen soupis technickych parametru. Jakmile do recenze napises "Dobre se drzi" tak uz jsi subjektivni, pan napriklad me s moji malou rikou by trebas vubec nesedl.
    To, o co clovek stoji je prohnani zarizeni sadou testu (zmerit udaje popsane vyrobcem zda odpovidaji) a pripadne pak subjektivni nazory co nejvetsi skupiny lidi.

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    PK si pozici boha vypracovava spatne. Spravnej postup je do fora zasahovat jen v extremnich prikladech( aby si udrzel odstup) a valit na navstevniky pouze sve ( skoro) dokonale produkty.

Priklad tohoto postupu
    Kontakt s ""klienty"" (treba techto stranek ) je nejdulezitejsi. Prisel na to uz (tusim) synacek Marie Terezie, kdyz v prevleku oral brazdu.
    Paja s nami pracuje bez prevleku na pretrasani nazoru a na reseni problemu s nasimi destickami.

A tak to ma byt.

Registrace
    Nov 2007

Ja proti postupu PK nic nemam( naopak, je to na miste), jen jsem rozvijel myslenku o bohovi.

k andilkovi:

Me prislo ze se o 100% objektivitu ani nesnazi, ale tam kde to je jen jeho nazor, tak pise neco na styl "myslim si" apod.

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

O lepším webu o PDA nevím a je asi dobře, že tahle stránka existuje.
    Jinak s objektivitou bych si také problémy nedělal. Jedná se stejně většinou o názory a výměny zkušeností. Prostě tahle stránka je pro PDAky potřeba

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... i když stále na Invexu tak přeci jenom mám nyní více času mrknou co se děje na ce4you a přiznám se, že se nestačím divit (týka se nejen tohoto tématu ale i např. 720 vs. 4700) ...

Co se týče objektivity článků osobně pokládám rezenzi za žánr jasně subjektivní a jakákoliv snaha o objektivitu musí vždy zákonitě skončit v nudném popisování parametrů a pouhém opisování údajů z datasheetů zařízení. To pak autor nemusí vůbec zařítení držet v ruce a vlastně ani rozumět PDA. U recenzí zde na tomto serveru pokládám všechny co je napsali za špičkové autority v oblasti PDA a více než cokoliv jiného mne zajímá právě jejich názor (a to i v případě, že ho mám jiný, který pak stejně vyjádřím v diskuzi).

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Zaregistroval jsem proto, abych podpořil Pavla ve věci článku "Je ce4you objektivní? (ze společnosti)". Čas do registrace jsem investoval, neb mne reakce popsané v článku zamrzely a chtěl bych jen napsat, že každý jsme bytost myslící (v mantinelech svých schopností) schopná samostatně zpracovávat informace, a díky bohu za lidi, jako je Pavel, tj. za lidi, kteří si dají práci tyto informace shromáždit za mne a poskytnout mi je ke zvážení. Nemyslím, že Pavel kohokoli nutí číst jeho články. Já si je ale rozhodně s radostí a vděčností za Pavlovo úsilí a zapálenost pro věc vždy přečtu. Pavle, vůbec se takovými reakcemi nenech znechutit.

Zdraví David (a přeje hodně síly do další práce a článků)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Kdo nechce ať to nečte... mě to přijde objektivní až dost a pokud se někdo opravdu zajímá, tak čte i diskuze a tam jsou i názory dalších lidí co to zkoušeli, tak si může udělat obrázek i podle toho!!!! děkuji za tento WEB!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Úplně objektivní nemůžou být žádné noviny servery atd..to ví každý. Přeci jen recenzant je jen jeden (maximálně pár) a recenzují ze svého pohledu-nemůžou se na produkt dívat cizíma očima. Pokud chcete objektivitu, tak přinuťte tak 20lidí, aby udělali recenzi
    A myslim, že občas je dobře, že vše není plně objektivní

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Objektivnost znamená hledat dobré, na špatném.
    Není toto již špatné?

bps bps je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Ahoj,
    zmého pohledu jako začátečníka s PocketPc sem prohledával spoustu servrů a materiálů ohkedně software a hardware, ale nikde sem nenašel lepší shodnocení než zde. Já říkám pokračujte dál a nenechte se odradit.

Honza

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. MMC vs SD - otazka rychlosti
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 00:19
  2. PlanMaker a TextMaker do konce týdne jen za 50%
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 29-06-2005, 09:23