Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde sehnat Pocket PC?

Reddy (166)|7.10.2004 19:14
Před dvěma dny jsem nainstaloval na svůj iPaq Linux. Vše běží výborně, ale Pocket PC se to zatím nevyrovná. Problémy nastanou ve chvíli, kdy zjistíte, že soubor se zálohovanými Pocket PC v desktopu vymazal chytrý bratříček a proto potřebuji poradit, kde sehnat Pocket PC 2002 a zda půjdou do iPaqu normálně nahrát, když tam běhá linux?
Wuffi (1599)|7.10.2004 19:37
Mno myslim ze to jsi si mel promyslet spis pred instalaci Linuxu. Pokud se nepletu tak si nejdriv budes muset flashnout Win CE bootloader a pak teprve obnovit system z gz balicku. Nekde na Netu byl navod, vcetne toho balicku. Ale snad nekdo poradi vic...
Andilek (173)|8.10.2004 08:57
Obnova z .gz mi nesla, protoze backup byl vetsi nez moje ROM a nejak se mu to nelibilo. Musel jsem opravdu nejprve pres seriovy port flashnout zakladni 2002, potom bootloader a pak upgrade na sp1 a pak 2003 a vse je v pohode.
Ale je to docela opruz ;)
hybo (3107)|8.10.2004 09:30
Priste to radsi nedelat, zlatej M$ :-)))
Andilek (173)|8.10.2004 09:52
ale ne, jen je dobre mit na disku jistou cestu zpet.
Reddy (166)|8.10.2004 21:13
No a mi jde právě o to, kde sehnat Pocket PC v balíku gz, abych je mohl přes bootloader nahrát do ipaqu.
Andilek (173)|8.10.2004 23:54
:-) Ja to potkal nekde na DC. Nicmene zalezi i na modelu PPC, ja mam na ipaq 3970.

Add linux, anketa se pta trosku spatne. PIM je v Linuxu na slusne urovni a moznost provozovat plnohodnotny system zcela kompatibilni s desktopem bez nutnosti konverze dokumentu a podobnych veci se take hodi.
Prijemna je sprava aplikaci, jednim prikazem se vypise seznam a druhym se aplikace stahne z internetu a nainstaluje.
+ Libi se mi koncepce a naprosta otevrenost systemu
+ Libi se mi naprosto jasne rizeni komunikace a nastaveni komunikacnich rozhrani
+ Nektere "vymozenosti" PPC2003SE uz ma davno
- Vyvoj je na muj vkus prilis pomaly
- Malo aplikaci a ne vsechny zcela dotazene do konce
- obcasne potize s hardwarem
- mala podpora typu zarizeni