Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Čeština pro WinCE

elipsoid (24)|6.10.2004 17:49
Jsem v tehle oblasti absolutni novacek, tak prosim budte shovivavi k moji neznalosti. Nedavno jsem nastoupil na VS a potreboval bych neco, na cem bych si mohl psat poznamky na prednaskach. Jako idealni se mi jevi HP Jornada 6xx/7xx. Jenze v nasich podminkach neni zrovna jednoduche (a levne) ji sehnat, tak bych si ji rad koupil na eBay. Pochopitelne bych chtel psat cesky, takze budu potrebovat podporu ceskych znaku.
Otazka zni: musim si cestinu nekde kupovat, nebo je mozne ji stahnout z internetu/zkopirovat z jineho HPC? Nebo je kazda verze WinCE podobne jako u stolnich PC vybavena podporou pro ceskou klavesnici?
Diky za trpelivost.
PavelR. (2184)|6.10.2004 19:30
... jako kazdy jiny SW je i lokalizace komercni program - tj. pokud chces pouzivat legalni verzi, musis si licenci zakoupit. Lokalizace pro Jornadu je bezne dostupna (podivej se sem). Podle mych zkusenosti by pro spravnou fci CZ lokalizace mela byt verze tve Jornady 7xx ABB (krome ABB existuje jeste ABU, ABF atd, ktere maji jine rozlozeni klavesnice).

PavelR.
elipsoid (24)|6.10.2004 20:18
Hmm, tak to neni dobra zprava. Dat za to tisicovku se mi zrovna nechce. Asi mi nezbyde nez se po Jornade poohlidnout tady v Cesku.
Ale rozhodne diky za rychlou odpoved.