Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vládce povýšil

RStein (2012)|6.10.2004 10:52
Ac nas vládce tak mocne panuje v impériu CEYOU, tak jeho vrozena skromnost mu nedovolila verejne oznamit, že obdrzel prestizni MVP titul. Cinim tedy tak drze za nej, promin Pavle:)

Moje gratulace je zde
skautik_ce4you (66)|6.10.2004 10:55
Gratulace :)

opravdu podarene stranky.
eXEden_ce4you (811)|6.10.2004 11:03
[QUOTE="RStein"]Ac nas vládce tak mocne panuje v impériu CEYOU, tak jeho vrozena skromnost mu nedovolila verejne oznamit, že obdrzel prestizni MVP titul. Cinim tedy tak drze za nej, promin Pavle:)

Moje gratulace je zde[/QUOTE]
Co dodat ... nezbývá než pogratulovat a popřát zdaru ce4you, PDAGold a hlavně Pavlovi samotnému :yes:
Milan Švec (938)|6.10.2004 11:11
Pavle
Wuffi (1599)|6.10.2004 11:16
Nedovolila? A co ten podpis ;)
RStein (2012)|6.10.2004 11:22
[QUOTE="Wuffi"]Nedovolila? A co ten podpis ;) [/QUOTE]
:) Tak toho jsem si nevsim, nicmene takhle je to slavnostnejsi
váňa (242)|6.10.2004 13:41
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: .... Blahopřeji........ :D :D
Dr.Colombo (69)|6.10.2004 13:56
Též se připojuji ke gratulaci. :yes: :yes: :yes: :yes:
Crusader_ce4you (624)|6.10.2004 15:09
I z mé strany gratulace :yes: :yes: :yes:
Pavlucha (1496)|6.10.2004 15:15
... no, a už se s náma nebaví ... :D :D :D
ipf (2136)|6.10.2004 16:15
[QUOTE="RStein"]Ac nas vládce tak mocne panuje v impériu CEYOU, tak jeho vrozena skromnost mu nedovolila verejne oznamit, že obdrzel prestizni MVP titul. Cinim tedy tak drze za nej, promin Pavle:)
[/QUOTE]

Samozřejmostí jsou i mé gratulace.
Bylo by ale dobré uvést (zejména pro nás méně zasvěcené), cože to vlastně získal za ocenění.
RStein (2012)|6.10.2004 16:21
[QUOTE="ipf"][QUOTE="RStein"]Ac nas vládce tak mocne panuje v impériu CEYOU, tak jeho vrozena skromnost mu nedovolila verejne oznamit, že obdrzel prestizni MVP titul. Cinim tedy tak drze za nej, promin Pavle:)
[/QUOTE]

Samozřejmostí jsou i mé gratulace.
Bylo by ale dobré uvést (zejména pro nás méně zasvěcené), cože to vlastně získal za ocenění.[/QUOTE]

Titul MVP udeluje Microsoft za mimoradne znalosti cloveka v urcitem oboru a jeho aktivnim pusobeni v komunite uzivatelu dane technologie. MVP titul se neda nijak ziskat, musite byt nominovan nekym z Microsoftu, prochazite slozitym schvalovacim koleckem a kdyz Buh da, tak je z vas MVP.
MVP je na celem svete asi jen 1500-1600.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.10.2004 17:39
[QUOTE="RStein"]
Titul MVP udeluje Microsoft za mimoradne znalosti cloveka v urcitem oboru a jeho aktivnim pusobeni v komunite uzivatelu dane technologie. MVP titul se neda nijak ziskat, musite byt nominovan nekym z Microsoftu, prochazite slozitym schvalovacim koleckem a kdyz Buh da, tak je z vas MVP.
MVP je na celem svete asi jen 1500-1600.[/QUOTE]
No, je jich trochu více : The MVP Program, in existence for over ten years, is represented by approximately 2,500 MVPs in 87 countries, ale i tak, je to parádní ocenění, gratuluji... Jen jsem koukal, že letošní summit v Seattlu už Pavel prošvihnul...... Pokud si to dobře pamatuji, tak na ten summit jezdí i Milan Loucký (Vogel Computer/Chip), četl jsem o tom v minulosti nějakou jeho reportáž, že by i on byl za ČR MVP?
PS: Sleduji stránky RSteina, zrovna dnes jsem tam juknul, pročetl jsem si i odkaz na MVP, říkám si, no to je parádní úspěch,to by stálo za prásknutí na ce4you, ale byl jsem pomalej.....
iloveyou (64)|6.10.2004 20:27
Táke gratuluji, dobré (ty co něčemu opravdu rozumí) je třeba pochválit.

RStein (2012)|6.10.2004 23:09
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="RStein"]
Titul MVP udeluje Microsoft za mimoradne znalosti cloveka v urcitem oboru a jeho aktivnim pusobeni v komunite uzivatelu dane technologie. MVP titul se neda nijak ziskat, musite byt nominovan nekym z Microsoftu, prochazite slozitym schvalovacim koleckem a kdyz Buh da, tak je z vas MVP.
MVP je na celem svete asi jen 1500-1600.[/QUOTE]
No, je jich trochu více : The MVP Program, in existence for over ten years, is represented by approximately 2,500 MVPs in 87 countries, ale i tak, je to parádní ocenění, gratuluji... Jen jsem koukal, že letošní summit v Seattlu už Pavel prošvihnul...... Pokud si to dobře pamatuji, tak na ten summit jezdí i Milan Loucký (Vogel Computer/Chip), četl jsem o tom v minulosti nějakou jeho reportáž, že by i on byl za ČR MVP?
PS: Sleduji stránky RSteina, zrovna dnes jsem tam juknul, pročetl jsem si i odkaz na MVP, říkám si, no to je parádní úspěch,to by stálo za prásknutí na ce4you, ale byl jsem pomalej.....[/QUOTE]
To cislo se mi porad moc nezda - primo od MS mam cislo, ktere jsem uvadel v predchozim prispevku...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.10.2004 01:06
[QUOTE="RStein"]
To cislo se mi porad moc nezda - primo od MS mam cislo, ktere jsem uvadel v predchozim prispevku...[/QUOTE]
Ono je to putna, hlavní je, že Pavel Koza je VIP, pardon MVP :D . Já dost přesně nevěděl, vo co go a tak jsem si odkaz na stránku trochu projel, odtud je mé číslo (ZDE- poslední řádek), možná že Microsoft opět přehání, že jo...
Tissi (210)|7.10.2004 11:42
Jojo, vopravdu je na seznamu ;) , GRATULUJI!
00029131_seznam_q1o.jpg
windmaster (307)|7.10.2004 11:58
Dalo práci to najít, ale stálo to zato:yes: :yes: :yes: gratuluji
Paullus_ce4you (400)|7.10.2004 12:08
[QUOTE="Tissi"]Jojo, vopravdu je na seznamu ;) , GRATULUJI! [/QUOTE]

Všeobecné potěšení je však poněkud zkaleno neoddiskutovatelným faktem, že podle Tissi předloženého seznamu se P. Koza umístil až o 9 příček níže než Mark Zimmermann, nevlastní prazeť Járy Cimrmana, nezrušitelně osvojený J.D.C. v roce 1890 při příležitosti konání Všeobecné zemědělské a lesnické výstavy ve Vídni.
Pavlucha (1496)|7.10.2004 12:36
[QUOTE="Paullus"][QUOTE="Tissi"]Jojo, vopravdu je na seznamu ;) , GRATULUJI! [/QUOTE]

Všeobecné potěšení je však poněkud zkaleno neoddiskutovatelným faktem, že podle Tissi předloženého seznamu se P. Koza umístil až o 9 příček níže než Mark Zimmermann, nevlastní prazeť Járy Cimrmana, nezrušitelně osvojený J.D.C. v roce 1890 při příležitosti konání Všeobecné zemědělské a lesnické výstavy ve Vídni.[/QUOTE]

...omyl, bylo to v roce 1891 ... 1890 byla výstava zrušena z důvodu úmrtí Friedricha von Schwarzenberga ... ;)
ipf (2136)|7.10.2004 12:47
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Paullus"][QUOTE="Tissi"]Jojo, vopravdu je na seznamu ;) , GRATULUJI! [/QUOTE]

Všeobecné potěšení je však poněkud zkaleno neoddiskutovatelným faktem, že podle Tissi předloženého seznamu se P. Koza umístil až o 9 příček níže než Mark Zimmermann, nevlastní prazeť Járy Cimrmana, nezrušitelně osvojený J.D.C. v roce 1890 při příležitosti konání Všeobecné zemědělské a lesnické výstavy ve Vídni.[/QUOTE]

...omyl, bylo to v roce 1891 ... 1890 byla výstava zrušena z důvodu úmrtí Friedricha von Schwarzenberga ... ;) [/QUOTE]

Ach jo.. no... radši nic.
Snad jen: Komu čest, tomu chvála.
Pavel Koza (4761)|7.10.2004 18:41
Dekuji vsem za mila pranicka:)