Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: Java virtual machine pro WM2003

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm me to jde a jdou mi i Java APPS pro mobily - jednodussi hry a pak ruzne aplikace pro pristup k Internetu, jen maji problemy s pripojenim...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm me to jde a jdou mi i Java APPS pro mobily - jednodussi hry a pak ruzne aplikace pro pristup k Internetu, jen maji problemy s pripojenim...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

a jak je tam dostáváte? Jednoduše odkliknete soubor, nebo se zobrazí v okně manageru a vybíráte jakou budete instalovat. Nemáte odkaz na nějakou aplikaci co Vám funguje? Dík.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno dam install, zadam umisteni .JAD souboru (povetsinou jeho adresu na internetu), dam install, a ono se to uz automaticky stahne a nainstaluje a zobrazi se v prehledu nainstalovanych aplikaci kde dam uz jen Launch...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

To je přesně ono! Ale jak se zadá ta adresa na internetu? Napíše se tam www. adresa a název souboru? Nemohl by jste sem nějakou vložit? Třeba tu s těma internetovými aplikacemi co Vám nejde nastavit připojení. Já si to zatím stahuju přímo např. z www.midlet.org.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno ja to delam tak ze si na midlet.org vyhlidnu nejakou aplikaci. A u ni jsou linky na .JAR a .JAD soubory. Vy si zkopirujete odkaz co je u toho JAD souboru a normalne to cele vlozite do toho policka jak se pta ten instalator na adresu. Tot vse.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Tak už mi to funguje. Mnoho volných aplikací jsem nalezl zde: http://funmobil.zde.cz/
    Jenom stále nemůžu zjistit jak tam dostat aplikace uložené v PDA?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Me to funguje i tak, ze nakopiruju soubor .jar do Pocketu. Najdu si v ho v Pruzkumnikovi a klepnu na nej, jako kdybych spoustel .exe soubor.

Automaticky se mi otevre Midlet HQ a aplikace se nainstaluje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

No k tomu bych se taky rad dostal. Ja si nainstaloval jeste Tao midlet manager a vsechny aplikace se otevrou v nem, jenomze nejsou videt. Zkousim to odinstalovat ale nejde to. Uninstal schazi a i kdyz jsem smazal vsechny soubory s tao vcetne tech v registrech porad to odnekud vyskakuje tak nevim.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Tak už jsem Tao midlet manager vystrnadil ( skrýval se ve windows pod názvem jmm, ale prozraddila ho ikonka) a vše už funguje korektně. Na stránkách www.reqwireless.com jsem nalezl slušný web prohlížeč, který se dá použít i v mt (motorola,nokie,sonyericsson). Já si ho poslal do SE T610 a funguje znamenitě! Bohužel jen 10 stránek za den a 10 dnů provozu pak se platí licenční poplatek.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

zdravim!

z tech standardu javy a javy pro mda/pdacka jsem kapku zmaten. mohl byste nekdo prosim zkusit rozjet tuto aplikaci na mda/pdacku?

https://fx2.oanda.com/java/beta.html

budu moc vdecen!

t.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Java Virtual Machine - Emulator Javy
    Od milan.smart_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 74
    Poslední příspěvek: 27-06-2008, 16:44
  2. Simulátor slot machine (výherního automatu)
    Od Garry_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 14-08-2007, 12:32
  3. Kick-Off! Slot Machine 1.0
    Od Radek Kaska v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-04-2004, 22:55