Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Java virtual machine pro WM2003

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Při prohlížení jsem nalezl odkaz na stažení zdarma instalace Javy do Pocket PC. Zatím jsem neprozkoumal. Jestliže se do toho někdo pustí budu rád, když mi zašle zprávu.
    Odkaz:
    http://www.msmobiles.com/news.php/3033.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Tak jsem si to nainstaloval, ale není mi jasné jak to používat. Například emulátor www.stránek chce provést toto: "ENTER URL OF THE MIDLET THAT YOU WOULD LIKE INSTAL" V Javě se moc nevyznám takže bych potřeboval poradit co s tím, tedy jestli to někdo bude znát.
    Díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od bobby
    Tak jsem si to nainstaloval, ale není mi jasné jak to používat. Například emulátor www.stránek chce provést toto: "ENTER URL OF THE MIDLET THAT YOU WOULD LIKE INSTAL" V Javě se moc nevyznám takže bych potřeboval poradit co s tím, tedy jestli to někdo bude znát.
    Díky
    Midlej je aplikace v Jave, je to obdoba apletu a take mam pocit, ze se pouziva por mobilni telefony ...... ale nejsem si jisty

Javu v PPC si urcite vyzkousim, jsem na to zvedavy )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Na stazení to je asi 39MB, ale po instalaci to už tolik nezabere. Je potřeba si dát pozor na výběr správné verze po přihlašovací proceduře je v nabídce spousta variant.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od bobby
    Na stazení to je asi 39MB, ale po instalaci to už tolik nezabere. Je potřeba si dát pozor na výběr správné verze po přihlašovací proceduře je v nabídce spousta variant.
    Jojo, diky ..... zrovna bojuju s registraci .... uz jsem si zaregistroval treti konto a porad mi to nejde ..... ( ( (

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

taky mi to zezačátku nešlo, ale zkusil jsem to znovu od začátku od odkazu na msmobile a potom už jen vyplňoval. Na download stranu to pustí až po úspěšné registraci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Takze jsem si stahl MIDP 2.0 pro hp5550/WM2003 - nainstaloval a bezi to dobre.

Obsahuje i midlet - hru Golf ..... dale se mi objevila ikonka pro pridavani Java aplikaci MIDlet HQ .....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Zkuste si stahnout nejakou Java aplikaci, napriklad hru pro mobil. Pripona .jar

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

tak to máte instalované zrovna jako já. Hru bych si stáhl ale nevím kde jsou nějaký zdarma.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Hodne se toho da najit ve vyhledavaci.

Aplikace: http://www.emil.me.uk/html/utilitare.html
    Hry: http://www.emil.me.uk/html/jocuri.html

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

já jsem si stahoval aplikace ve formátu jar,jad z www.javamobile.cz ale zatím se mi to nepodařilo otevřít. Jinak dík za radu a tipy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

jojo ..... bud je pouze .jar nebo je .jar i .jad - pokud jsou oba, meli by byt v jednom adresari - nahrat do PDA a pak kliknout na soubor .jar a melo by se to spustit .......

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Tak zase nic. Dal jsem si to do jednoho adresaře spustil jar a objevilo se pouze prazdne okno manageru. Vam to funguje? Mne nejde hrat ani ten golf. Jenom si muzu nastavit hriste kouknout na mapku ale hra nebezi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Ten Golf jsem bohuzel hned smazal ..... golf me moc nebere

Asi jsem si to zakrikl ...... prestalo mi to fungovat ...... midlet nainstaluju bez problemu, ale kdyz ho chci spustit, tak jenom problikne obraz a nic se nedeje :-((((((

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

ten golf je asi jen takové odhadovaní score podle tvaru hřiště a použitého náčiní.
    Chtěl bych se zeptat jak tam midlety instalujete. Přes HQ manager, kde je nutnno zapsat url adresu, nebo spustite j9midp20.exe v podsložce bin? Mě nejde ani jedno. Dokonce jsem si ještě stáhnul tao midlet manager o kterém jsou zmínky v jiných diskusích a taky to nejde. Já myslím, že k tomu musí být midlety přímo určené pro WM2003, ty pro mobily asi nepudou, pokusím se nějaký najít.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Java Virtual Machine - Emulator Javy
    Od milan.smart_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 74
    Poslední příspěvek: 27-06-2008, 16:44
  2. Simulátor slot machine (výherního automatu)
    Od Garry_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 14-08-2007, 12:32
  3. Kick-Off! Slot Machine 1.0
    Od Radek Kaska v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-04-2004, 22:55