Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

free tooly na programování mi nejdou

luckyrnik (6)|29.6.2002 21:28
hello mám dotaz,
neměl jste a nevyřešil jste někdo problém s tim WinCE Visual studiem od Microsoftu, chybí mi pár aplikací a tak jsem se rozhodl si je naprogramovat.Ani po placených nástrojích jsem nemusel sáhnout, protože Microsoft nabízí vývojové nástroje i SDK zdarma, ale ouha ... nejde mi nainstalovat ... první zásek byl notebook ... tam mam 98ky ... chce to secondy a nejlíp NT taksem to vzal domů a zkusil to na 2000ovkách ...to sou NT jako každý jiný, vše proběhlo korektně ... adresáře jsem ponechal protože znám microsoft, ale při dokončení instalace sdk na mě vyblikl warn message, že nelze správně nastavit Platform manager, vesele sem klik na ikonku eVC a spustilo se taxem myslel že je po problémech ale pytel ... dyž sem vytvářel novej projekt vybaflo to na mě že Platform manager je blbě nainstalovanej a ať reinstaluju eVC a dyž se to nevyřeší mam žádat podporu ... taksem zkoušel reinstalaci na jeden a tisíc způsobů dle M$.Nakonec jsem se mrkl jestli nejsou nějaké cfg soubory apod a nic ani na notebooku kam nešlo instalovat eVC ale jen SDK jehož součástí právě platform manager je ... tam nic tak sem risk registr a hle tam je nastavení jednotlivých GUIDů ke komponentám tak sem to exportoval a importoval na NTčkách kde to nebylo (na notebooku to tu chybu neblilo ...) ... ale pořád nic ... poraďte ... myslím že to bude vědět ten člověk ze SUNNYSOFTU co se tu čas od času objeví ... každopádně díky němu už sem vyřešil spousta problému ... třeba zatuhlý aero 1520 po vzoru mrtvý E15 :D ... DÍKY ZA KAŽDOU RADU ....
gedik_ce4you (4)|3.1.2003 18:08
Ahoj, nevim jestli stale jeste resis tenhle problem, ale rekl bych ze bud jsi mel nekorektne stazeny eVc nebo Ti chybel nejakej SP. Doporucuju reinstall W2K, SP3, pak eVc 3.0 a melo by to fachat bez problemu (alespon doufam)