Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Totali Off-Topic: Smazana Partition na disku

MaPo_ce4you (174)|4.10.2004 23:16
Jen pro info, treba to nekomu pomuze.

Povedlo se mi omylem smazat si FAT32 partition na externim USB 2.0 disku. Celkem jsem cekal ze by "tak dokonaly" system mel mit na tak zasadni krok nejake "Undo" - tedy alespon bezprostredne po te co to clovek provede.
Informace pro nezasvecene: Prdlajs pane Hrábě.

Takze jsem patral jsem ktery SW by to umel bez problemu obnovit vcetne struktury adresaru. Vyzkousel jsem asi 4 ruzne SW co o sobe tvrdili jak jedina ja umim vsechno. (Stellar Phoenix, Get Data Back, ... a nevim co jeste). Mozna ze to umi, ale ne na disku co jsem mel ja.

Nakonec jsem se progoogloval k utilitce o velikosti asi 300kb s honosnym nazvem "Recover It All" od http://www.dtidata.com ktera skutecne zabrala. Obnovu jsem vzdycky zkousel na samozrejme na druhy disk. Cela procedura na 250GB disku trvala skoro 8 hodin (fyzicka analyza, logicka nalyza, prekopirovani), takze zadna legrace. Ale povedlo a mam vsechna data zpatky.

Takze jestli se dostanete dopodobne situace, tak preju hodne stesti a pevne nervy. A hlavne obnovujte na jiny disk, kdyby SW co si vyberete nahodou nefungoval.

MaPo

P.S.: Diky Mechwariorovi a Vladci ze mi drzeli palce a poskytovali tu vice, tu mene pouzitelne rady ;-)
hybo (3107)|5.10.2004 05:54
a ja nic ? :-(
MaPo_ce4you (174)|5.10.2004 07:54
[QUOTE="hybo"]a ja nic ? :-([/QUOTE]

Ano i Hybovi patri dik za naprosto nepouzitelne rady :D

MaPo
ipf (2136)|5.10.2004 10:47
[QUOTE="MaPo"][QUOTE="hybo"]a ja nic ? :-([/QUOTE]

Ano i Hybovi patri dik za naprosto nepouzitelne rady :D

MaPo[/QUOTE]

Stejně si myslím, že si HYBO zaslouží poděkování, protože v opačném případě ti příště budu radit já ;) .
hybo (3107)|5.10.2004 11:10
no, ani sebelepsi rada nepomuze cloveku, co ji nedokaze vyuzit :-)))
MaPo_ce4you (174)|5.10.2004 17:54
[QUOTE="ipf"][QUOTE="MaPo"][QUOTE="hybo"]a ja nic ? :-([/QUOTE]

Ano i Hybovi patri dik za naprosto nepouzitelne rady :D

MaPo[/QUOTE]

Stejně si myslím, že si HYBO zaslouží poděkování, protože v opačném případě ti příště budu radit já ;) .[/QUOTE]

TO abych si radsi daval pozor :D aby k tomu nedoslo :D

Tudiz ipfovi patri podekovani do budoucna za ucinnou vseobecnou prevenci.

MaPo