Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odesílání pošty.

Dr.Colombo (69)|1.10.2004 20:24
Jestli už to tu bylo, tak se omlouvám.
Při odesílání pošty ze standardního outloku ve WM2003 mi to napíše:
Server odchozí pošty je nedosažitelný. Ověřte správnost jména serveru. Opakujte znovu odeslání a příjem.
Email mám na centrumu. Nastaveno POP3 a SMTP.
Přijmout jde, odeslat ne.
Kde dělám chybu?
richard2 (150)|1.10.2004 21:56
Myslím, že smtp musí být nastaveno dle mobilního operátota. Já mám pop3.cmail.cz, ale smtp.mujoskar.cz.
alpha (11)|1.10.2004 22:28
Nastavení pro EU:Nastav třeba pop3.tiscali.cz a smtp.etmail.cz. Mám ale taky mail na seznamu a tam je třeba zadat pop3.seznam.cz a smtp.etmail.cz. A do nastavení účtu zadej ověření na serveru. zadáváš přihlašovací iniciály na jaké jsi registrovaný. jm+heslo...:)
ipf (2136)|1.10.2004 23:28
[QUOTE="Dr.Colombo"]Jestli už to tu bylo, tak se omlouvám.
Při odesílání pošty ze standardního outloku ve WM2003 mi to napíše:
Server odchozí pošty je nedosažitelný. Ověřte správnost jména serveru. Opakujte znovu odeslání a příjem.
Email mám na centrumu. Nastaveno POP3 a SMTP.
Přijmout jde, odeslat ne.
Kde dělám chybu?[/QUOTE]

Uz se to tady probiralo a doporucoval bych ti to forum najit a prostudovat. Ja osobne mam postu na "hbnet.cz" ale pro odesilani musim mit nastaveny "smtp.t-email.cz". Ale tvuj problem je, pokud se pamatuji dobre, zpusobeny nejakym nastavenim na "centrum.cz". V te diskusi, co o tom byla, je cely problem popsan. Zkus ji najit.
richard2 (150)|1.10.2004 23:34
[QUOTE="Dr.Colombo"]Jestli už to tu bylo, tak se omlouvám.
Při odesílání pošty ze standardního outloku ve WM2003 mi to napíše:
Server odchozí pošty je nedosažitelný. Ověřte správnost jména serveru. Opakujte znovu odeslání a příjem.
Email mám na centrumu. Nastaveno POP3 a SMTP.
Přijmout jde, odeslat ne.
Kde dělám chybu?[/QUOTE]

No vidíš, tak už tady máš kompletní nastavení. POP3.centrum.cz a smtp podle operátora:
oskar: smtp.mujoskar.cz
ET: smtp.etmail.cz
T-M: smtp.t-email.cz
Stačí si jenom vybrat to správné :yes:
ipf (2136)|2.10.2004 06:52
[QUOTE="richard2"]
No vidíš, tak už tady máš kompletní nastavení. POP3.centrum.cz a smtp podle operátora:
oskar: smtp.mujoskar.cz
ET: smtp.etmail.cz
T-M: smtp.t-email.cz
Stačí si jenom vybrat to správné :yes: [/QUOTE]

A tobe CENTRUM chodi v pohode?
richard2 (150)|2.10.2004 10:32
A tobe CENTRUM chodi v pohode?
[/QUOTE]

Centrum nemám, ale seznam, quick apod. funguje bez problémů. Je to jedno, smtp je vždy stejné podle operátora.
Teda alespoň mně to tak funguje :D
Andilek (173)|2.10.2004 10:39
Nejlepsi mate posilat postu prez nejaky firemni smtp kde mate account a vyuzit SMTP autentifikaci. Pak mas sumak prez co se pripojis. Jede to i z hotspotu po wifi.
Dr.Colombo (69)|2.10.2004 11:10
Děkuji všem, pomohlo to, ale stejně jdu hledat tu diskuzi. Není mi třeba stále jesné proč to nefunguje s tím starým nastavením v kolíbce. To přece nejsem připojený přes operátora.
Ještě jednou děkuji, není nad zkušenější kolegy.:yes: :))
richard2 (150)|2.10.2004 12:07
[QUOTE="Dr.Colombo"]Děkuji všem, pomohlo to, ale stejně jdu hledat tu diskuzi. Není mi třeba stále jesné proč to nefunguje s tím starým nastavením v kolíbce. To přece nejsem připojený přes operátora.
Ještě jednou děkuji, není nad zkušenější kolegy.:yes: :)) [/QUOTE]

No když to není přes mobil, bude to pravděpodobně smtp.centrum.cz
A budeš to muset měnit v závislosti na druhu připojení.