Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

na co pozor...?

pdq (380)|30.9.2004 14:18
1., Na co si mam dat pozor pri kupe "ojazdeneho " PDA.Pocul som o existencii nejakeho programku na otestovanie stavu PDA.

2., Klesa casom citlivost dotykovej vrstvy a tym aj presnost zadavania znakov?
Pavel Koza (4761)|30.9.2004 14:53
[QUOTE="pdq"]1., Na co si mam dat pozor pri kupe "ojazdeneho " PDA.Pocul som o existencii nejakeho programku na otestovanie stavu PDA.

2., Klesa casom citlivost dotykovej vrstvy a tym aj presnost zadavania znakov?[/QUOTE]

1. Neco je v tomto clanku. Pokud je to iPAQ, tak ma v sobe utilitku Self Test. Mozna ji maji i dalsi zarizeni

2. Ano, pokud jde o extremne pouzivane zarizeni, muze v miste soft. klavesnice ci toho krizku pro zavirani okna dojit az k ztrate funkcnosti. Milan Svec by o tom mohl vypravet;)
Jerry Salcer (197)|30.9.2004 18:30
Taky otázečka, u Ipaqu 1915 se mi nezjevuje a nefunguje záložní baterie, prostě 0%. Je koupený jako starší, ale podle záručáku je ještě 19 měsíců v záruce. Je to problém softwarový nebo může jít o již opotřebovanou NiMH záložní baterii? Ví někdo jaký typ tam je akde ji samostatně koupit? I když je na desce, já myslím, že vyměnit si ji nemůže být problém. Kdo zná podrobnosti ?
Pavel Koza (4761)|30.9.2004 18:34
[QUOTE="Jerry Salcer"]Taky otázečka, u Ipaqu 1915 se mi nezjevuje a nefunguje záložní baterie, prostě 0%. Je koupený jako starší, ale podle záručáku je ještě 19 měsíců v záruce. Je to problém softwarový nebo může jít o již opotřebovanou NiMH záložní baterii? Ví někdo jaký typ tam je akde ji samostatně koupit? I když je na desce, já myslím, že vyměnit si ji nemůže být problém. Kdo zná podrobnosti ?[/QUOTE]

U nas ve firme mely h1915 identicky problem hned dve h1915, doporucuji reklamovat.