Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 36

Téma: Velká recenze zařízení HP iPAQ hx4700

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zařízení HP iPAQ hx4700 je novou vlajkovou lodí firmy Hewlett-Packard. Jako správný model nejvyšší kategorie nabízí to nejlepší, co je v současné době k dispozici - tělo z hořčíkové slitiny, oslnivý čtyřpalcový TFT displej, nejrychlejší dostupný procesor, spoustu paměti, dokonalý zvuk, integrovaný Bluetoot a WLAN a silnou baterii. To všechno dává dobrý předpoklad k tomu, aby šlo o skutečně výjimečné zařízení. Jestli tomu tak opravdu je se dozvíte v této podrobné recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000167_0tg6310092004924234221.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... hmmm to zase dneska nic neudělám ...

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    ... hmmm to zase dneska nic neudělám ...
    No vidis Na neudelal nic jineho uplynulych 6 dni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Skvělá recenze s jednou výbornou novinkou - hodnocení :yes: Tímto hodnocení chválím a považuji za velice užitečné ...
    Bohužel mě ani tato recenze nepřesvědčila ke koupi ... čehokoliv

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Vynikající recenze vynikajícího zařízení :!: I mě se líbí nový systém hodnocení :yes: :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Recenze parádní! Nasazený trend :yes: je přímo vzor pro všechny podobné, co jsou ke sledování jinde.
    Už se těším na další.

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Recenzia pekna, no mne osobne chyba aspon jeden screenshot na obrazovku s Internet Expl.U tak velkej VGA "obrazovky" by to asi bolo vhodne ukazat.:?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od pdq
    Recenzia pekna, no mne osobne chyba aspon jeden screenshot na obrazovku s Internet Expl.U tak velkej VGA "obrazovky" by to asi bolo vhodne ukazat.:?
    V tomto clanku je tech screenshotu hned nekolik

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Velmi pekna recenze. :yes: A jelikoz jsem ji cetl z displeje tohoto pristroje (a tak jsem mnel moznost zkontrolovat i jeji pravdivost) vsechno muzu jen pottvrdit. Mam jen jiny nazor na touchpad, mne teda fakt vyhovuje, ale to je opravdu vec nazoru.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

rozmyslal som nad kupou hx4700. ale oproti rx3715 nema nic extra (az na vga displej a kovove telo). lepsia volba je novy loox s vga, fotakom, (myslim ze ma aj usb host). len skoda ze loox sa na slovensku neda kupit(mozno velmi tazko). co sa tyka recenzii na ce4you/pdagold, su to najlepsie ake sa daju na webe precitat. zistil som to ked som cital vsetko o rx3715. :yes: :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Velmi pěkná recenze, jako vždy. Jen mě překvapilo, že hx4700 dostalo tolik bodů za USB, když ani nepodporuje host. A to je ostuda.

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Anitka
    Velmi pěkná recenze, jako vždy. Jen mě překvapilo, že hx4700 dostalo tolik bodů za USB, když ani nepodporuje host. A to je ostuda.
    Na zaklade nekterych poslednich prispevku budu asi opet obvinen z nadrzovani, ale ja to risknu USB na hx4700 je perfektni, spickove rychle a stabilni. Za nema Host je duvod, proc nema tech bodu 10. Osobne USB Host pokladam za zajimavou technologii, ale pro vetsinu uzivatelu zbytecnou. Ano, muzu si pripojit klavesnici (tedy az nekdo napise ovladac), mys nebo USB pamet. Jenze kolik lidi to bude skutecne realne vyuzivat? Tahat s sebou 5x vetsi klavesnici? Mys kdyz mam dotykovy displej? Kupovat USB pamet, kdyz mam za cca. stejne penize CF ci SD kartu?

Ano, pokud nekdo potrebuje k praci 20GB dat, tak za par tisic koupi 40GB USB harddisk a potom je samozrejme USB Host k nezaplaceni. Ale kolik takovych lidi bude?

Proste a jasne - USB Host je fajn, ale z meho pohledu nepredstavuje jeho absence zasadni (a hodne penalizovany) nedostatek.

Btw., kolik body byste tedy dal Vy?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od Anitka
    Na zaklade nekterych poslednich prispevku budu asi opet obvinen z nadrzovani, ale ja to risknu USB na hx4700 je perfektni, spickove rychle a stabilni. Za nema Host je duvod, proc nema tech bodu 10. Osobne USB Host pokladam za zajimavou technologii, ale pro vetsinu uzivatelu zbytecnou. Ano, muzu si pripojit klavesnici (tedy az nekdo napise ovladac), mys nebo USB pamet. Jenze kolik lidi to bude skutecne realne vyuzivat? Tahat s sebou 5x vetsi klavesnici? Mys kdyz mam dotykovy displej? Kupovat USB pamet, kdyz mam za cca. stejne penize CF ci SD kartu?

Ano, pokud nekdo potrebuje k praci 20GB dat, tak za par tisic koupi 40GB USB harddisk a potom je samozrejme USB Host k nezaplaceni. Ale kolik takovych lidi bude?

Proste a jasne - USB Host je fajn, ale z meho pohledu nepredstavuje jeho absence zasadni (a hodne penalizovany) nedostatek.

Btw., kolik body byste tedy dal Vy?
    Óóó! Sám velký vládce!
    To mi nedá, abych nezaplesal nad povedeností těchto stránek. Kvalita a obsah jsou opravdu nej! (až na ten datum u příspěvků na PIE, ale to neva).

Dobrá tedy, budu muset nechat rozepsat svou fantazii : K čemu USB host? Tahání klávesnice jsem nemyslel. Ale co třeba:
    1) mít jednu klávesnici na chatě, kde nemám počítač? PDA hodím na bok, opřu o vázu na stole a připojím klávesnici. Na VGA displeji se dá už ledascos dělat. Pak si můžu koupit "levnou" USB klávesnici všude tam, kde občas přebývám.
    2) když mám foťák na CF karty TYPE I. V PDA budu mít MicroDrive. Vezmu čtečku, zapojím do USB a plnou CF kartu nasypu na MiDr, nebo dokonce na USB disk. Nebo xD karta (ve foťácích pořád častější). Přece nebudu kupovat redukci xD-CF, když už jednu USB čtečku xD karet mám.
    3) když konečně začnou výrobci tiskáren vyrábět soft i na PPC? Nebyla by to škoda, nemoct se připojit tak lehce a rychle?

Je spousta možností, jak USB využít. Radši bych USB 1.1 host, než samotný 2.0 klient. Myslím, že některá PDA mají dokonce kombinaci. Zdá se mi to velká škoda jej neintegrovat, když už i konkurence neváhala. Přeci jen HP...

Kolik bodů?
    Já bych dal 7. Je prostě v tomto směru pozadu (a hodnotíme přeci jen samotné USB).

Registrace
    Aug 2000

OK, argumenty beru. Na druhou stranu ale prvni bod stejne pohodlne (mozna jeste pohodlneji) zvladnu i pres bezdrat, i kdyz uplne levne to nebude. To same plati i o BT tisku (ktery je napriklad u iPAQu a HP tiskaren jiz mozny, na rozdil od USB). Pripojeni fotaku je asi nejpraktictejsi.

Ja osobne si take myslim, ze by bylo lepsi, aby ho iPAQ mel Presto vsechno se domnivam, ze je ten nedostatek relativne maly. Mnohem dulezitejsi podle me je rychlost kopirovani dat z a na pocitac.

Kazdopadne dik za pochvalu

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Kazdopadne dik za pochvalu
    Mnení zač. Jen tak dál...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HP iPAQ rx3715