Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ukončení připojení k internetu

paveluh_ce4you (300)|30.9.2004 11:43
Poslední 2 - 3 dny se mi stává že se samo ukončí připojení k internetu. Mám MDA II připojené jako modem k PC. Máte někdo podobnou zkušenost? Čím to může být?
Díky
beecher (9270)|30.9.2004 13:52
Ze pad spojeni na strane T-Debilu?
paveluh_ce4you (300)|30.9.2004 17:16
Tak aspoň že neni chyba na mé straně.Ale v podstatě to je na prd :(( Když mi to během hodiny třikrát spadne, tak to je snad moc, ne?
beecher (9270)|30.9.2004 17:38
Hm... To padne uplne, ze se to rozpoji nebo prestanou tect data?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.9.2004 18:29
[QUOTE="paveluh"]Tak aspoň že neni chyba na mé straně.Ale v podstatě to je na prd :(( Když mi to během hodiny třikrát spadne, tak to je snad moc, ne?[/QUOTE]
No já musel po havarii disku v PC instalovat vše na nový notebook, tzn. včetně ADSL a připojení k TM prostřednictvím MDA. Chtěl jsem se vyvvarovat problémů a tak jsem juknul i k TM, zda nejsou nějaké novinky. Vyzkoušel jsem instalaci jejich programu TM komunikační centrum. Zcela bez problémů proběhlo připojení a běhá to OK. Podívej se SEM, popisují tam některé možné problémy s nastavením. Ono ale asi půjde o problém se zatížením sítě v místě příjmu. Co je docela dobrá pomůcka jejich komunikačního centra, to je grafické znázornění odeslaných a přijatých dat, jde nastavit "průhlednost", pokud je vše OK, můžeš to vypnout. Schválně otestuj, co ti to ukáže.......
paveluh_ce4you (300)|30.9.2004 19:06
[QUOTE="beecher"]Hm... To padne uplne, ze se to rozpoji nebo prestanou tect data?[/QUOTE]

Jo , spadne to uplně a na display to napíše že pokus o vytočení byl neuspěšný.Ovšem nevím jaký pokus o vytočení, protože po jednéé špatné zkušenosti, kdy jsem na výpisu zjistil že se uskutečnilo vytáčené spojení, které jsem neprováděl,jsem si u operátora vytáčené spojení nechal zrušit, takže jedu vyloženě a za všech okolností jen přes GPRS.Asi to bude opravdu místním slabým signalém, ale je to k podivu, když to dčív nedělalo.
:mad:
Miloš Strouhal (3997)|30.9.2004 20:48
Mam stejný problém, už mnoho týdnů.. MDA II je už mnohokrát přeflešované, PC již několikrát přeinstalován.. Přitom to cca měsíc běhalo na začátku naprosto bezchybně.. Tzn., že problém ja na straně T-mobilu, tudíž mam teď podpis jaký mam... :mad:
Miloš Strouhal (3997)|30.9.2004 21:02
Ps: stává se mi to především v nočních hodinách.. Cca od 22 hodin do 8 hodin ráno..
Chuck (284)|1.10.2004 09:47
No chlapci nedá mi než se přidat :? Mě se děje toto...přijmu poštu a automaticky se odpojím. To ale nechci. U IE je to stejné dokud klikám a procházím různé stránky tak vše OK ale když naechám chvilku načtenou jednu a netečou data tak se mrcha zase odpojí. Blbé je to např u ICQ kdy se musím přepínat na IE a pořád alespoň obnovovat jinak odpojení :((
beecher (9270)|1.10.2004 13:06
[QUOTE="Chuck"]No chlapci nedá mi než se přidat :? Mě se děje toto...přijmu poštu a automaticky se odpojím. To ale nechci. U IE je to stejné dokud klikám a procházím různé stránky tak vše OK ale když naechám chvilku načtenou jednu a netečou data tak se mrcha zase odpojí. Blbé je to např u ICQ kdy se musím přepínat na IE a pořád alespoň obnovovat jinak odpojení :(( [/QUOTE]
Že by GB-SOFT GPRS Tweak? :D ;)
Chuck (284)|1.10.2004 13:14
No ale mám pocit, že nic takového na cihle nepoužívám, je možné, že je to někde ukryté?
beecher (9270)|1.10.2004 13:21
Tohle je standardne v mem updatu, ktery jak vidim, mas i ty...
Start->Nastaveni->System->GB-SOFT GPRS Tweak
Chuck (284)|1.10.2004 13:28
Joooooo jsem ignorant díky :yes: