Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 92

Téma: HP 4700 nebo LOOX 720

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Spider
    Je to tak, kazde PDA ma neco. Jelikoz IPAQ je na hrani her vazne spatnej diky touchpadu a ja hry budu hravat celkem casto , tak je pro me LOOX jasna volba, taky si myslim, ze loox je v kapse pohodlnejsi(mensi, lehci)... Nekdo komu pda casto pada zase oceni kovove telicko...
    Na druhou stranu ma touchpad jednu velkou vyhodu, sice ji nevyuzije kazdy, ale ja ano. Da se totiz plnohodnotne ovladat jednou rukou, je to pomalejsi, ale funguje to. Ocenite to napriklad v preplnene tramvaji kdy musite jednou rukou drzet kapsu aby vam nic neslohli.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

jde na tom prehrat bezny divx film, pokud byste to meli na velke SD karte?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Namornik
    jde na tom prehrat bezny divx film, pokud byste to meli na velke SD karte?
    Mně to přehrává bez potíží.
    Záleží čemu říkáš "běžnej film". Nicméně - jde to. Jestli o o hodně stojíš, můžu se zítra podívat na nastavení kódování.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ty fotky uz jsou na webu, tak at pomuzou....

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

to GROOVEMAN
    Takova mala rada, mozna to pripada zbytecny, ale zkus si na kousek papiru nakreslit (podle danych parametru z recenzi) obe zarizeni a porovnej si je. Aspon uvidis nakolik ma 4700 oproti looxu vetsi displej, a taky jak maly je loox oproti 4700.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od smarter
    to GROOVEMAN
    Takova mala rada, mozna to pripada zbytecny, ale zkus si na kousek papiru nakreslit (podle danych parametru z recenzi) obe zarizeni a porovnej si je. Aspon uvidis nakolik ma 4700 oproti looxu vetsi displej, a taky jak maly je loox oproti 4700.
    ten display u 4700 je sice velkej, ale k cemu mi to je, kdyz vsechno bezi ve stejnem rozliseni..takze misto na plose vlastne neusetrim.
    a oci mam jeste dobre, takze loox vitezi..
    a to usb? neni co resit... LOOX, LOOX , LOOX

n13 n13 je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Moc ti závidím,že už si se rozhodl. Já jsem na tom mnohem hůř :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od GROOVEMAN
    a oci mam jeste dobre, takze loox vitezi..
    Vsak pockej ono ti to VGA rozliseni je rychle spravi, kdyz zapnu real VGA tak musim mit nos 10 centimetru od displeje

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od n13
    Ja zas zavidim tobe, pro mne vybirani a rozhodovani bylo to nejlepsi, ikdyz sem vahal mezi 4700 a asusem 730BT. Je jasne ze asus nemel sanci O looxovi jsem nejak neuvazoval.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od n13
    Ja to tedy nechci nijak zlehcovat, plne respektuji fakt, ze 20kKc nejsou az na par vyjimek zanedbatelne penize, ale Vy to prezentujete tak, ze existuje pouze jedno dobre reseni hadanky "Jake VGA zarizeni si vybrat", zatimco jakekoliv jine nez TO DOBRE reseni je resenim spatnym s tragickymi dusledky...

Vzdyt tak to prece neni - ani jedno zarizeni ze vsech dosud uvedenych sice NENI dokonale, navic se od sebe lisi castecne i funkcemi, ale na druhou stranu si troufam tvrdit, ze spatne reseni (vyhoczene penize) proste neni. A to, ze jste tak nerozhodny a nemuzete si vybrat bych naopak bral pozitivne, protoze budete zcela urcite spokojen at s tim nebo s onim zarizenim. Kdybyste totiz mel nejaky specialni pozadavek, ktery je schopno splnit jen jedno zarizeni, uz byste mel jasno. Jasne, kdyz nutne potrebujete USB host a vyberete iPAQa, tak to nebude uplne super, ale to snad vylucuje vyse uvedena veta.

Takze duverujte tem dnes uz desitkam lidi, kteri si jiz LOOXe nebo iPAQa koupili, uz zjistili, ze maji sve musky, ale presto by naprosta vetsina z nich (mozna vsichni) uz nemenila. A jestli vas matou moje recenze, tak to berte s nadhledem, kdyz uz zarizeni vetsinou postradaji zasadni nedostatky, musim se hold rypat v tech drobnych

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od smarter
    Vsak pockej ono ti to VGA rozliseni je rychle spravi, kdyz zapnu real VGA tak musim mit nos 10 centimetru od displeje
    Divné, já při real VGA na Looxovi vidím vše v pořádku. Jenom o trošku menší. A n mých 10 dioptrií neberte ohled

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ... kdyz nutne potrebujete USB host...
    Jedna drobnost pro nerozhodné.
    Dokud jsem neviděl barevnou televizi, nepotřeboval jsem ji (hodně dlouho). Dokud jsem neměl možnost začít používat automatickou pračku (myčku na nádobí ...), nepotřeboval jsem ji (nebo moje žena).

Dokud nemáte možnost používat nějakou techniku, např. USB host u PDA (moje předchozí tři roky), nepotřebujete to. A nutně už vůbec ne.

Mám ho tři týdny a už jsem se několikrát dostal do situací, které bych prostě jinak (dříve) musel označit slovy - no, tak to je škoda, ty soubory tam teda nedostanem. Tak to pošlu (v lepším případě) e-mailem.

Teď jsem mohl velmi snadno dostat z PDA cokoliv všude tam, kde mělo PC USB. I opačně. Hned na místě. (Přehodil jsem to na dongle.)

Nemusel jsem k tomu kupovat nic navíc. Jen používám už existující vybavení.

Žít se dá samozřejmě i bez toho.

Ale když lze zvolit víc možností (které můžu stejně poznat teprve až je budu moci začít používat) a k tomu ještě za menší náklady (a některé z nich dokonce zadarmo) ...

I když může existovat i opačná varianta, proč ne.

(Černobílá televize míň unavuje zrak, žádná televize je úplně nejlepší. Máchání v neckách může být taky dobrá zábava - říká se tomu venku Voluntary simplicity - dobrovolná jednoduchost - a šetří to elektrickou energii ...)

Doporučoval jsem pokaždé (dřív to říkali mně, taky jsem si to neuměl srovnat) a můžu i teď.
    Pořizujte si pro sebe vždycky to nejlepší, co si můžete v daném okamžiku dovolit a co vám za to stojí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Dokud jsem neviděl barevnou televizi, nepotřeboval jsem ji (hodně dlouho). Dokud jsem neměl možnost začít používat automatickou pračku (myčku na nádobí ...), nepotřeboval jsem ji (nebo moje žena).

LOOX 720, WM2003SE, VGA
    LOOX 600, WM2003
    A ještě v jednom se shodnem Milane: kdo neměl dvě PDA najednou, myslí si, že je nepotřebuje

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

takzeeee

ja zastance Looxu jsem si pro nej jel dnes do Prahy, uz jsem mel i nasmlouvanou i nizsi cenu a domu do Liberce jsem prijel s ipaq 4700

Display nakonec zvitezil :sarcastic:

hehe

Mimochodem, prodal jsem taky dnes sveho Ipaqa 5450, rok a pul stareho za 12 tis. Prodal jsem dobre nebo ne?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

ja zastance Looxu jsem prijel s ipaq 4700 Display nakonec zvitezil :sarcastic:
    Můj případ, taky jsem to rozřešil na pultě.
    Mimochodem, prodal jsem taky dnes sveho Ipaqa 5450, rok a pul stareho za 12 tis. Prodal jsem dobre nebo ne?
    Komplet se slepeckou holí:?:

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. FS Loox 500 nebo 520
    Od EasyShare_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-11-2006, 20:46
  2. Axim™ X51v-624 anebo HP 4700 nebo něco jiného?
    Od Paullus_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2006, 19:55
  3. Mrtvý iPAQ hx 4700, aneb jak spustím u hx 4700 bootloader?
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 29-09-2005, 22:11
  4. HP 4700 nebo Loox 720???
    Od millan_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-06-2005, 12:25
  5. Poradte s vyberem, HP nebo FS (ne, nejde o 4700 ani 720)
    Od JirKa.K_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 05-12-2004, 20:38