Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 92

Téma: HP 4700 nebo LOOX 720

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Právě jsem to zkusil na 5.21 upgradovat ... a najednou běhá ... :yes:
    Problém vyřešen.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

o kolik je vetsi displej na 4700 nez na 720?
    nemate nekdo odkaz na fotky , kde lezi vedle sebe 4700 a 720 ze vsech stran?
    jak vas tak ctu, tak asi budu vybirat podle vzhledu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od GROOVEMAN
    o kolik je vetsi displej na 4700 nez na 720?
    nemate nekdo odkaz na fotky , kde lezi vedle sebe 4700 a 720 ze vsech stran?
    jak vas tak ctu, tak asi budu vybirat podle vzhledu
    Takhle stačí? - to velikánský je iPAQ ...
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

asi o pul palce, coz je myslim cca 12,5mm nebo tak neco

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Osobně si nemyslím, že by na LOOXovi (kdyby už byl mezi námi) svátky chodily, nicméně MY vám prošlápneme tu trnitou cestu problémů různých aplikací s fungováním na VGA, abyste se VY pak mohli jejich užívat výhod .

... doplním jen, že na to budeme asi mít ještě hodně času ...
    Každopádně chci 720-tku určitě vidět na srazu, kterého se doufám zúčastním.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

mate nekdo srovnavaci foto kde je 2210 a 4700?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pred chvili jsem se diky "XP" pripojil z HP4700 na internet a prihlasil domu. Je to parada, zejmena nalezato (i pres drobne nedostatky - klavesnice pres pul stranky, listy zabirajici dalsich 20%, ale to ceka i na vas LOOXaky). Nicmene prohlizeni stranek na VGA je uchvatne a proto preji vsem cekatelum, bez rozdilu znacky, aby vase cekani trvalo co mozna nejmene.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Tak jsem taky podlehl, hlásím se do rodiny HP4700. Je to fakt paráda. Ohromující displej, fukční a použitelný Touchpad, všechno velmi svižné. Fotky a vůbec grafika je zatím to nejlepší co jsem viděl, zvláště v real VGA rozlišení. Mapy jsou tady naprosto skvělý.
    Foťák mi nechybí, ale velkost RAM naprosto nechápu. Stále doufám, že to HP napraví a umožní sdílet těch dalších zbytečně zahozených iks megabajtů.
    Ještě pořád jsem zvědav na vysněného Looxe 720, ale mám dojem, že už měnit nebudu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

tady o 4700 je napsano uz dost, ale nikdo nezminil duvod ktery osobne pro mne byl nejdulezitejsi, je to KOVOVY damy a panove, ne nejaky plast na kterym zusavaji nechutny skrabance. Ta pevnost a stabilita cele konstrukce je opravdu citit

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od smarter
    tady o 4700 je napsano uz dost, ale nikdo nezminil duvod ktery osobne pro mne byl nejdulezitejsi, je to KOVOVY damy a panove, ne nejaky plast na kterym zusavaji nechutny skrabance. Ta pevnost a stabilita cele konstrukce je opravdu citit
    To je samozrejme vec nazoru a osobnich sympatii, cemu das prednost. Ja jsem drzel v ruce vsechna zarizeni a za sebe muzu rict, ze kdyby lezely v prodejne na pulte hp4700 a loox720, asi bych se rozhodoval jen tezko. Trochu mne zklamal asus730 - mel jsem pocit, ze se mi rozpadne v ruce, ale po umisteni do pouzdra bude situace jina.
    Kazdopadne uz jsem koupil hp4700 a jsem spokojeny (alespon na chvili ).

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

O zklamani z 730tky muzu vypravet dlouho, uz ot prvnich zprav o nem, jsem s timto zarizenim pocital, protoze jsem mnel Asuse 620 a ten mi zcela vyhovoval. Ta baterka a vanicka mne dost sokovali. 4700tovka je v techto ohledech velmi dobra, o pevnosti uz jsem rikal, a s uplne nabitou baterkou a slabym podsvicenim muzu surfovat via BT zhruba 10hodin, coz je podle mne velice dostacujici, a celkem rychle se to nabiji. Vadi mne na nem jen dve veci 1) ta "neposkrabatelna" folie je nad displejem moc vysoko, a obcas mam pocit jako bych strkal stylusem do polstare, u 620tky to bylo udelany fakt paradne ten druhy duvod je snadny - zas to "zestarne" behem dvou tydnu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Pořád jsem nemohl skousnout rozdíl RAM/ROM u
    hx4700 RAM = 64MB
    Loox 720 RAM = 128MB
    a ani zde uváděné, nic moc přesvědčivé argumenty - sorry.
    Až tady je teprve jasný a závažný důvod, proč tomu tak je:
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    The Ipaq 4700 and Dell X50 have the 64/128 memory configuration for a very good reason.
    I have it on very good authority that 128mb rom will be required if companies are going to offer rom upgrades to WM 2005.
    So there will be no upgrade for the Loox 720 with its smaller rom size.
    I have been told this by an HP and a Dell representative and had it confirmed by a friend of mine who works for MS here in the UK
    (who asked around for me). Apparently WM 2005 will not fit in 64mb rom and requires 128mb rom.
    So those jumping ship to the Loox from HP after them not offering rom upgrades may need to rethink.

Takže - tímto muka nerozhodnosti u mne konečně skončila!
    Na jaře 2005 je tady nový o.s., a já nehodlám riskovat, že za půl roku nebude moje PDA "in" !

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od JP
    ...jasný a závažný důvod, proč tomu tak je: ... muka nerozhodnosti ...
    No-one knows for certain that there will be a WM2005. If there is no-one knows how big it will be or what hardware it will require. Then - no-one knows who will offer an upgrade, if anyone. Indeed - not even the OEMs are going to know yet.

Based on past experience who would have expected Toshiba to offer an upgrade this time - but they did. We might have expected HP to offer one though (they have for every previous generation) but they didn't. Both Asus and FSC have said an upgrade to WM2003SE will be available for their last generation of Pocket PCs - but nothing has come of that yet.

My advice? Buy the best device for you right now...!

(Zdroj)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od JP
    Pořád jsem nemohl skousnout rozdíl RAM u
    hx4700 RAM = 64MB
    Až tady je teprve jasný a závažný důvod, proč tomu tak je:
    To je sice pěkná útěcha, ale v roce 2005 budeme řešit jestli koupit FS nebo HP s 1GB nebo 4GB RAM .
    Po čtyřech dnech provozu s hp4700 však musím říct, že problém s "malou RAM" je nepodstatný, vše vynahradí obrovský displej a výkon.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

No strucne ti to vysvetlim. Pise se tam ze kdo bude chtit upgradovat OS na win2005 proste musi mit 128 MB ROM, a ponevadz loox tolik nema tak zustane hezky u 2003SE. Ale ja rozhodne souhlasim z tvrzenim windmastera, stejne to bude k te dobe zastaraly, a ikdybych mohl tak bych neupgradoval.

Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. FS Loox 500 nebo 520
    Od EasyShare_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-11-2006, 21:46
  2. Axim™ X51v-624 anebo HP 4700 nebo něco jiného?
    Od Paullus_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2006, 20:55
  3. Mrtvý iPAQ hx 4700, aneb jak spustím u hx 4700 bootloader?
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 29-09-2005, 23:11
  4. HP 4700 nebo Loox 720???
    Od millan_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-06-2005, 13:25
  5. Poradte s vyberem, HP nebo FS (ne, nejde o 4700 ani 720)
    Od JirKa.K_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 05-12-2004, 21:38