Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: HP HX 4700

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Mno - a je ta verze psaná pro VGA? :?:
    Resco Keyb. to totiž občas dělá taky, že se "zjeví" tak cenťák nad spodním okrajem - ale jenom občas ...
    No nevím, jestli je pro VGA, ale v Sunnysoftu mi řekli, že ta poslední verze 8.7 je pro Win2003SE a SE verze již podporuje VGA, takže předpokládám, že je. Ale asi není. Takže ani v Sunnysoftu to neví, což je divný. Ti jako vývojáři software by to měli vědět. Ale prostě to jede blbě - nepoužitelně.

A ten Resco se mi opravdu objevuje 1 cm nad dolním okrajem. Objevuje se tak vždy. Není to záměr? Nevím...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Jo a zkoušel jsem se propojit s mobile modrozubem. Se Sony Ericsson K700i to funguje. Píši textovky, dělám loga, upravuju kontakty. Vše OK. Taky mi funguje GPS. V pohodě.

Jen nemůžu rozchodit posílání emailů přes BT a telefon. Nemám žádnej solidní program. Poradíte?

WiFi jsem nezloušel. Teda zkoušel - máme tady v práci Wifi bod, ale je tam tolik nastavení, že jsem z toho blázen. Hrůza! Počkám teda na fachmany, co to tady zapojovali a poprosím je, ať mi to nastaví.

Taky chci koupit CF Ethernet kartu do sítě. Ale nemůžu ji sehnat. Ani ED system, ani SWS, ani AT Computer a ani Expert partner prý CF 10/100 karty nedělají. Co vy myslíte?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od ihorak
    Taky chci koupit CF Ethernet kartu do sítě. Ale nemůžu ji sehnat. Ani ED system, ani SWS, ani AT Computer a ani Expert partner prý CF 10/100 karty nedělají. Co vy myslíte?
    Zkus to tady

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    Citace Původně odesláno od ihorak
    Zkus to tady

Jo. ti to dělají, ale můj dodavatel HW to z velkoobchodu nemůže sehnat. Asi jsou břídilové :-D

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak TADY

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Tak TADY
    Díky. To jsem našel taky. Budu muset zajít do mojí prodejny HW a trošku je popohnat :-D Šmejdi... Ať to nemám za koncovku, ale za dealerku :-D

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. sms na HX 4700
    Od Runes v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-04-2008, 08:58
  2. 4700 + SX1
    Od IT-man v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-12-2005, 21:04
  3. Mrtvý iPAQ hx 4700, aneb jak spustím u hx 4700 bootloader?
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 29-09-2005, 23:11
  4. WPA na 4700
    Od mr_syck v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-01-2005, 18:00
  5. Hx 4700 a GPS SD 501
    Od Miroslav Ondra v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-12-2004, 15:11