Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Mrtvá Casiopeia E-15

haj haj je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Moje E-15 mi nechce nabootovat, vždy po restartu zůstane na obrazovce, kde jsou zobrazeny grafické symboly. Mohl by mi někdo poradit, jak provést hard reset nebo kde se dá nechat tento stroj opravit ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Máte poškozenou ROM a jediné do můžete ztuksit: Nechte ji totál vybít, resp. vyndejte baterie a nechte 2-3 dni v klidu. rom ná pametový efekt a ten by se mel vymazat. Delelo mi uz neco podobného a toto pomohlo.

http://kameniczki.wz.cz kameniczki@kameniczki.wz.cz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

hallooooo!!! ROM a pametovy efekt ? Ach jo. Skuste jen vybrat hlavni baterie (tuzkoveAAA) a zalozni baterii(knoflikova, snad CR2032). tak do 5 minut by se melo vse smazat. snad to pomuze.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Můžu vědet proč to deláš ??? Tak jsem to nazval jinak, ale stejne mám pravdu a se servisem a systémem mám dneska více skušeností jako Ty. Tak buď trošku korektni...

Karol

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

neber to v zlem, ale kdyz uz neco rikas s tim, ze jdes nekomu poradit, nerikej ptakoviny. pametovy efekt nema s ROM nic spolecne. a i kdyby(ale nema), co by dosahl tim,z e by ROM prisla o ten udajny pamatovy efekt ?on potrebuje, jestli to vubec pomuze, smazat uplne RAM aby se system pak nanovo celej nacetl. ROM mu zustane stejna, je to Read Only Memory. Ne, ze by se nedala znicit, nebo upravit (pak zalezi jestli je typ svaba EEPROM, EPROM nebo tak), ale ..... . Takze se neurazej a skus byt pro zmeny korektni ty k tem, kterejm radis. Oni pak to, co jsi jim rekl mohou brat ja 100% vec a davat to tak dal a pak se z vevericky stane drevokocur :-)

Podobná témata

1. A701 asi mrtvá...
    Od wdowa v sekci Mio
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-01-2008, 19:29
  2. Mrtvá Trinity - Invalid Vender ID 294
    Od Tugof v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 18:16
  3. Mrtvá 2GB SD od San Disku
    Od Miloš Strouhal v sekci + Soubory & Paměťová média