Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Profil Active Sync

dvcompt (15)|27.9.2004 00:22
Jak změním název profily v AS na původní který jsem měl. Mám udělaný backup v jiném profilu než mám ted a bohužel restore nejde.
Pavel Koza (4761)|27.9.2004 00:41
Nejsem si uplne jisty, jestli to ma neco spolecneho s nazvem profilu... Co to pise za chybu?
dvcompt (15)|27.9.2004 01:06
tak jsem se do toho jeste jednou obul, a ono to najednou restore jde, nějaký divný. omlouvám se za zbytečný poplach. a nevíte náhodou kam se zapisují názvy profilů, protože když se me povede vybít pda tak při synchro to chce nový název profilu a když dám ten starý tak me upozorní že už existuje. v registrech jsem to vymazal, vymazal jsem i adresáře v "data aplikací". a stále chce nové názvy.
Pavel Koza (4761)|27.9.2004 08:16
Spravna cesta, jak se zbavit existujiciho profilu, je otevrit ActiveSync (zarizeni NESMI byt pripojeno) -> File, zde vybrat ze seznamu Mobile Device pozadovany nazev a pak vybrat Delete Partnership.
Wuffi (1599)|27.9.2004 09:14
[QUOTE="dejvic"]tak jsem se do toho jeste jednou obul, a ono to najednou restore jde, nějaký divný. omlouvám se za zbytečný poplach. a nevíte náhodou kam se zapisují názvy profilů, protože když se me povede vybít pda tak při synchro to chce nový název profilu a když dám ten starý tak me upozorní že už existuje. v registrech jsem to vymazal, vymazal jsem i adresáře v "data aplikací". a stále chce nové názvy.[/QUOTE]

Myslis kdyz chces obnovit zarizeni ze zalohy? Pokud ano, proc vytvaris novy Partnership? Dela se to tak:

- vyberes Guest Partnership
- do zarizeni nainstallis lokalizaci (bez ni zarizeni nepozna)
- das restore
- pokud jsi mel vice zaloh pod vice partnershipy, vyberes ze seznamu spravny soubor se zalohou
- zarizeni se obnovi
- provedes soft reset
=> a je to zase to same zarizeni co predtim a neni treba pro nej vytvaret novy partnership, pouzije to ten svuj spravny...

:yes:
Crusader_ce4you (624)|27.9.2004 10:38
[QUOTE="Wuffi"] - do zarizeni nainstallis lokalizaci (bez ni zarizeni nepozna)
[/QUOTE]

Myslím, že se ani lokalizace instalovat nemusí. Stačí jenom přenastavit v "Místním nastavení" na "Czech" a potom už jde obnovit i bez instalace lokalizace ( samozřejmě za předpokladu, že záloha byla taktéž dělána z české lokalizace).