Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync a emaily? Prosim poradte..

laif.sax (19)|26.9.2004 14:13
Zdravim, mam takovou malou zahadu, snad nekdo vite jak to jednoduse vyresit..

mam 3 email ucty ktery pouzivam, z nichz jeden vybiram i na PDA.. problem je, ze kdyz sem ten ucet nastavil v PDA, tak misto do slozek ActiveSyncu si to vytvori svoje, a pri synchronizovani s PC se mi ty emaily prijate na PDA nepresunou do PC... takze v PC i PDA mam jen ty, ktery jsem prijal skrz PC..

nevi nekdo jak zaridit aby se synchronizovalo oboje, resp. aby se mi vsechny emaily ukladaly do slozek activesyncu na PDA?

diky moc, jinak jak mam v podpisu, zarizeni je PocketPC FSC Loox610 s PPC2003 systemem..
Pavel Koza (4761)|26.9.2004 15:41
To, co popisujete, je vlastnost Outlooku, s tim nic neudelate. Filozofie je takova, ze na cestach si prohlizite emily, ktere se ale z POP3 serveru nemazou (Pocket Outlook to ani neumi), po prichodu k desktopu vsechno stahnete velkym Outlookem do Outlooku a mate to tak archivovane.
laif.sax (19)|26.9.2004 17:23
OK, diky za informaci, tim je to vyreseno :) Chtel jsem pda ve skole pouzivat jako plnohodnotnej PC tak jsem nejak pocital i s tim ze to na pop3 serveru bude mazat, a pak se to doma sesyncuje..

nevadi, aspon v tom mam jasno, diky.
Andilek (173)|27.9.2004 01:16
Mam asi 5 prihradek a nerad micham postu. Proto jsem prestal pouzivat POP a Sync a misto toho postu ctu pomoci IMAP. Pripadne na domacim pocitaci mam v outlooku lokalni slozky a do nich si mohu presouvat postu ze serveru abych si udrzel misto.
beecher (9270)|27.9.2004 06:50
No, co jsem se dival na IntelliSync, tak ten dokaze syncovat i s jinymi e-mail klienty, takze pokud by nevadil prechod na nejaky rozumnejsi POP3 klient pro PC (jako treba Thunderbird), tak muzu doporucit, bohuzel je to placene...