Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace software

Konycz (150)|26.9.2004 13:57
Tak jsem si koupil MDA I. A mam otazku. Myslim na mobilmanii, jsem zetl, ze jde pri instalaci nejakeho software vybrat jestli se ma program nainstalovat do zarizeni nebo na pametovku... Uz jsem nainstaloval kupu veci, ale ani jednou se me to nezeptalo, kam to instalovat a automaticky to dava o zarizeni.. tak jestli mi muze nekdo rict, jestli nekde nedelam chybu a nebo jestli to nejde.
PavelR. (2184)|26.9.2004 14:15
... pokud instaluješ SW z PC tak stačí když v dialogu, kdy se tě při instalaci ActiveSync na PC ptá zda instalovat (tj. možnosti Ano, Ne, Storno) zvolíš Ne. Poté se ti objeví další okno, kde budeš moci zvolit umístění. Pozor, ne všechny aplikace lze instalovat na paměťovou kartu.

Pokud instaluješ přímo z PDA (cab soubory) musíš použít utlitu typu CabInst) ...

PavelR.
ipf (2136)|26.9.2004 15:12
[QUOTE="PavelR."]... pokud instaluješ SW z PC tak stačí když v dialogu, kdy se tě při instalaci ActiveSync na PC ptá zda instalovat (tj. možnosti Ano, Ne, Storno) zvolíš Ne. Poté se ti objeví další okno, kde budeš moci zvolit umístění. Pozor, ne všechny aplikace lze instalovat na paměťovou kartu.

Pokud instaluješ přímo z PDA (cab soubory) musíš použít utlitu typu CabInst) ...

PavelR.[/QUOTE]

Spoutu odpovědí najdeš tady a kdybys měl problémy s angličtinou, tak český ActiveAync najdeš i s návodem zde.