Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zaloha Kalendare a Kontaktu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Lze nejak zazalohovat tyto dve veci pouhym nakopirovanim datovych souboru? Pripadne ktere to jsou. Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od S474N
    Lze nejak zazalohovat tyto dve veci pouhym nakopirovanim datovych souboru? Pripadne ktere to jsou. Diky.
    Kontakty ani kalendář nemají svá data uložena v souborech ale v interních systémových databázích ... Přístup k nim je dosti omezen a bez patřičného programu je nikdy neuvidíš...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

jo, to mně taky trápí - mám stařičkého IPAQa 3630 a řeším to většinou kompletním backupem (dodaná aplikace se zařízením) teď jsem ale upgradoval na PPC2002 a užil jsem si se zálohováním přes Outlook svoje ( instalace outlooku na desktop, některé položky dvojitě, zdlouhavost...) - co bych dal za to, kdybych mohl ty interní databázové soubory vyplivnout na CF kartu a mít vystaráno. Nevíte někdo o nějakém programu, kterej by toto řešil?

Podobná témata

1. Záloha kontaktů z HTC S710 VOX
    Od mmag v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-01-2008, 14:47
  2. Zaloha kontaktu.
    Od pavelhro v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-05-2007, 14:41
  3. Zaloha kontaktu u M.MPx 200
    Od Castevet v sekci Motorola