Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hry na scumm

Melkor Nemesis (64)|25.9.2004 17:36
kde mam prosi vzit hry na emulator scumm?dekuji mnohokrat
Pavel Koza (4761)|25.9.2004 23:56
[QUOTE="Melkor Nemesis"]kde mam prosi vzit hry na emulator scumm?dekuji mnohokrat[/QUOTE]

Neco je tady v sekci Extras. Jinak bohuzel hry Lucasu nejsou (alespon si to myslim) uvolneny k vseobecnemu sireni, takze jejich sdileni neni uplne koser... Doporucuji Google.com.
Wuffi (1599)|26.9.2004 00:23
Hm zato nekdere od Revolution software ano - super :D
docc1 (101)|29.4.2005 23:47
neco je taky tady...

http://sweb.cz/pdagaming/
hrtak_ce4you (314)|29.11.2005 00:23
Mate s tim nekdo hlubsi zkusenosti? Konkretne mi jde o BrokenSword 1 a 2, nejsek se v tom jejich helpu ani zbla nemuzu vyznat. Ktery soubory zkopirovat (konkretne mam CZ verzi, ktera vysla kdysi v Levelu)... dik za kazdou radu :o)
VarioT (35)|4.4.2006 23:01
Nedávno jsem objevil tento emulátor a je fakt super :)) Kdysi na svém prvním PC jsem hrál demo the Dig a teď po xxx letech jsem propadl plné verzi...

Jinak to chce zkopírovat celou hru, případně osekanou o videa, ale tak, jak by byla funkční na PC. Teda jestli jsem to správně pochopil, taky nejsem zrovna nadšený, že mi hra slupne 400MB...
HudaJan (14)|9.4.2007 21:35
Prosim vas, podarilo se mi uz (kupodivu) rozjet par her na Scummu, ale fakt bych stal o to rozjet Legend(s) of Kyrandia, mam to stahly, ale proste mi to nejde rozchodit, na PC to jede v klidku, ale na mym WM se to proste nechce chytnout, muzete mi nekdo pomoct, protoze o tuhle herni klasiku bych fakt stal!!