Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

City Total

VILIAM_ce4you (156)|24.9.2004 20:21
Při brouzdání jsem objevil zajímavý software.Nikde v diskuzi jsem na něj nenarazil tak nabízím k posouzení.Momentálně obsahuje pouze Prahu, ale připravují se i další města. Jedná se o volně šiřitelnou věcičku a o to je to milejší. Cituji:
"Co CITY TOTAL nabízí:
- Databázi CITY TOTAL – Zlaté stránky s detailními informacemi; různé způsoby vyhledávání
- Kompletní historické a kulturní údaje o cílové oblasti
- Interaktivní plánky MHD, např. metra
- Interaktivní mapu města s možností vyhledávání (pro PPC možnost připojení GPS)
- Seznam ulic s vyhledáváním a lokalizací (návaznost na mapu města)
- Možnost vytištění mapy města (podle verze)
- Seznam důležitých telefonních čísel (např. policie, záchranná služba, ambasády apod.)
- Každý den aktuální nabídky, pořádané akce, programy divadel etc.
- Interaktivní slovník a překladatele (zvolený jazyk <> jazyk cílové destinace)
- Pro volné chvíle: Váš denní biorytmus a hru
- a další zajímavosti"
Bližší informace jsou na adrese zde
paveluh_ce4you (300)|25.9.2004 10:23
Zkoušel jsem to nainstalovat ale vždy se mi v PDA spustí jen hlavní obrazovka s interm a pak vlajky s výběrem jazyka.Potom to celé vypne.Jaké s tím máš zkušenosti ty?
Pavlucha (1496)|25.9.2004 10:34
... u mě stejnej problém ... vlajka a šlus ... :dead:
ipf (2136)|25.9.2004 10:48
Moje zkušenost:
- jednak jsem souhlasil s Agreementem, kterej tam nebyl,
- při CZ konec, ale páčko jsem kluk šikovnej, tak jsem zmáčknul tu anglickou vlajku, víte :yes: ?
(jenže na výsledku to nic nezměnilo, akorát před spadnutím se objevila hláška: License End :no: ).
Pavlucha (1496)|25.9.2004 10:54
No, ještě tam klucí na svejch stránkách (nebo to bylo na konci instalace?) píšou něco o registraci ... ale kde se to registruje ví asi jen oni. Podle screenshotů na webu je tipuju na skalní PALM OS ... :D
Pavlucha (1496)|25.9.2004 10:54
No, ještě tam klucí na svejch stránkách (nebo to bylo na konci instalace?) píšou něco o registraci ... ale kde se to registruje ví asi jen oni. Podle screenshotů na webu je tipuju na skalní PALM OS ... :D
VILIAM_ce4you (156)|25.9.2004 11:20
Ten program se mě velice líbil ale bohužel ho nemohu vyzkoušet protože mám PDA u doktora. Tak jsem myslel že se toho někdo chytne a řekne jestli to stojí zato. Jak budu mít doma stroj tak to zkusím rozchodit.
paveluh_ce4you (300)|25.9.2004 11:26
[QUOTE="VILIAM"]Ten program se mě velice líbil ale bohužel ho nemohu vyzkoušet protože mám PDA u doktora. Tak jsem myslel že se toho někdo chytne a řekne jestli to stojí zato. Jak budu mít doma stroj tak to zkusím rozchodit.[/QUOTE]

Zkoušel jsem už vše ale pořád to nejede. Ještě jim zkusím poslat dotaz co se s tím dá dělat.
Crusader_ce4you (624)|25.9.2004 14:21
Taky jsem nainstaloval a ulpne stejne reakce jak pro českou (program se ukončí) tak pro anglickou variantu (licence end). :no: :no:
VILIAM_ce4you (156)|25.9.2004 20:43
Už jsem taky poslal tvůrcům dotaz na to proč to nechce pracovat v PPC. Zatím se nikdo neozval
kopec_ce4you (236)|11.3.2005 18:41
hele klucii, a kde ste to stahli, nejak se nemuzu dohledat stazitelneho souboru pro PPC, maj tam jen zip s tema jejich palmackejma PRCkama :(
ipf (2136)|11.3.2005 19:23
[QUOTE="kopec"]hele klucii, a kde ste to stahli...[/QUOTE]

Vypadá to, že už ho stáhli z webu.
Pohledal jsem svůj archiv, ale už ho nemám (zřejmě jsem ho stál, protože byl nefunkční).
CommanderZ (1798)|11.3.2005 21:34
nefungovalo to teda vubec nikomu? ja bych to fakt ocenil?

ztracet se vzdy a vsude, to je moje:D
CommanderZ (1798)|11.3.2005 22:15
Co takhle program Metro?

Stahnete si to tady

Obshauje to tooolik mest

Cesky Tesin (2)(9)
Frydek Mistek (2)(9)
Hradec Kralove (2)(8)(9)
Liberec (2)(8)(9)(15)
Ostrava (2)
Pilsen (2)(9)
Prague (2)(8)(9)(18)
Trinec (2)(9)
Zdar na Sazavou (2)(8)(9)

(kopirovano z odkazu vyse uvedeneho)
kopec_ce4you (236)|11.3.2005 22:19
metro potrebuju az ve chvili kdyz jsem v metru a to uz mam pred ocima planek... spis by me zajimalo neco s mapou, stacilo by "jenom" vyhledavani ulic v mape.

jinak na MHD pouzivam IDOS
VILIAM_ce4you (156)|12.3.2005 12:44
Ten program opravdu na PPC asi nikomu nejel. Několikrát jsem jim psal a zasílal i popis toho jak to vypadá po nainstalování. Jednou mě odpověděli že je tam nějaký problém a technici na tom pracují. Další odpověď už nikdy nepřišla. A podle toho, že to zmizelo i z těch stránek tak to prostě dali k ledu.