Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WebIS Mail – problém se stahováním mailů

JP_ce4you (215)|23.9.2004 10:22
Používáte někdo tento sw ?
http://www.pocketinformant.com/p_webismail.php

Můžete mi potvrdit, zda vám to funguje přes GPRS s veřejnými servery Volný nebo Centrum?
Nemohu totiž ani jednou docílit fungujícího stažení mailů nebo jen jejich hlaviček.
Průběh je následující:
1. Connection .... O.K.
2. Authorization .... O.K.

3. Receiving message list
- a zde vždy dojde k chybovému oknu:
při POP3 protokolu a standardním portu 110 je error #C0000005

Naopak samotné odeslání mailů je v pořádku.
Verze je poslední 2.0.4 build 3833

Přes PC a ActiveSync ,a bez proxy, to však funguje .
Obdobné aplikace Inbox nebo nPOP (se stejným nastavením) jedou přes GPRS naprosto bez problémů.

Díky za radu. :yes:
zsadek (156)|24.9.2004 09:28
[QUOTE="JP"]Používáte někdo tento sw ?
http://www.pocketinformant.com/p_webismail.php

Můžete mi potvrdit, zda vám to funguje s veřejnými servery Volný nebo Centrum?
Nemohu totiž ani jednou docílit fungujícího stažení mailů nebo jen jejich hlaviček.
Průběh je následující:
1. Connection .... O.K.
2. Authorization .... O.K.

3. Receiving message list
- a zde vždy dojde k chybovému oknu:
při POP3 protokolu a standardním portu 110 je error #C0000005

Naopak samotné odeslání mailů je v pořádku.
Verze je poslední 2.0.4 build 3833
Chová se to takto stejně, jak přes GPRS nebo přes PC a ActiveSync .

Obdobné aplikace Inbox nebo nPOP (se stejným nastavením) však jedou naprosto bez problémů.

Díky za radu. :yes: [/QUOTE]

Ahoj,
osobně to považuju za nej soft pro poštu, ale mám bohužel tu samou zkušenost s Centrum.cz. Zajímavé, že mi vše šlo původně ok, ale z ničeho nic se mi dva ze třech účtů na centru začali takhle chovvat. Ten jeden jede normálně v pohodě dál a jeden na atlasu taky. Jsem si vědom jen šachováním s dobou odezvy serveru. Tam kde jse to zkusil změnit tak se to po...
Z.
JP_ce4you (215)|24.9.2004 13:50
[QUOTE]Ahoj,
osobně to považuju za nej soft pro poštu, ale mám bohužel tu samou zkušenost s Centrum.cz. Zajímavé, že mi vše šlo původně ok, ale z ničeho nic se mi dva ze třech účtů na centru začali takhle chovvat. Ten jeden jede normálně v pohodě dál a jeden na atlasu taky. Jsem si vědom jen šachováním s dobou odezvy serveru. Tam kde jse to zkusil změnit tak se to po...
[/QUOTE]


Souhlas = Number #1 e-mail soft (CP 1250 a další fičurky)
Výše uvedený problém vyřešen! Zde
Erikt68i (266)|27.9.2004 07:51
Ty samé problémy s novou verzí č.2.04 a 2.01 na Acer n-10. Po návratu k původní verzi 2.0 je vše OK. Použil jsem stejné nastavení ve všech verzích!!! :evil:
S474N (660)|27.9.2004 08:27
Umoznuje tento soft vice mail acc a v nejake rozumne prehledne forme? Na pocitaci pouzivat TheBat a jsem uz docela rozmlsanej :D
beecher (9270)|3.10.2004 23:36
Tak jsem tu 2.05 verzi vyzkoušel, njo, poštu to z centra.cz nastavenim na nejdelší odezvy stahuje normálně, ale:
1. Přijímá to pop3 účty do jednoho úložiště. Plobůh, ploš? Už to mne odrazuje na OE na PC a jedu Thunderbird. A to nemluvím o tom, že to umí i ten blbý Pocket Outlook...
2. Něco jako automatická filtrace pošty do složek, jak to tak vypadá, tak taky nic...
Ach jo... :sarcastic:
JP_ce4you (215)|4.10.2004 10:42
[QUOTE="beecher"]1. Přijímá to pop3 účty do jednoho úložiště. Plobůh, ploš? Už to mne odrazuje na OE na PC a jedu Thunderbird. A to nemluvím o tom, že to umí i ten blbý Pocket Outlook...
Ach jo... :sarcastic: [/QUOTE]

Je vidět, že jsi si to pořádně neprostudoval. Protože při zakládání každého nového účtu se tě wizard na obrazovce
„Service name and Storage“ ptá, zda si přeješ:
„Store the mail messages recieved/sent with this service in Local Folders“

pokud tuto volbu zrušíš, pak si nasměruješ úložiště kam je ctěná libost !!!
beecher (9270)|4.10.2004 11:45
Aha, tak to jsem prehlidnul... Sorry!
romix (134)|27.11.2004 10:09
je dostupna ver. 2.06
kutil_ce4you (39)|21.2.2005 21:06
At hledám jak hledám, tak při verzi webis mail 2.0.6 prostě nestáhnu poštu z pop3.Už jsem vyzkoušel všechny možné kombinace a připadám si jako lama,ale prostě nefunguje. Tak jsem vyzkoušel ještě poslední variantu a nastavil jsem pop3 na pocket outlock a tam to proběhlo bez nejmenších problémů. Tak fakt nevím co s tím. Prostě naskočí okno s connetcting a při nějakým nastavení i autorization,ale tím to hasne, pak skočí okno, kde to chce potvrdit účet a heslo a když to člověk potvrdí, tak je to pořád dokola.Přitom MAPI funguje
kutil_ce4you (39)|21.2.2005 21:08
Týýý vado, já jsem LAMA:D ted to už funguje. Musí být nastaven ten samej ůčet i na pocket outlock:yes: Tak třeba to pomůže někomu dalšímu
Superbobo (121)|14.3.2005 00:51
Ja mam jiny problem, stahuju postu z jednoho serveru ktery vyzaduje SSL zabezpeceni, ale i presto ze pri stazeni potvrdim stazeni certifikatu, tak pri dalsim to hlasi opet zadost o stazeni. Nevim proc, pritom v Outluku to jede v pohode a na nic se me uz nepta. Je to naprd, protoze kdyz dam automaticke stahovani posty, tak u tohoto uctu to stale chce dohled, coz jaksi zabiji tu automatiku.
Kersten_ce4you (33)|1.4.2005 12:11
Zdravím všechny,

mam HP hx4700 a používam k tomu WEBIS Mail v. 2.1 pro sve tři pop3 účty. Datové uložiště na zprávy je na CF kartě abych si nezatěžoval interní paměť.
Funguje to bez problémů ale až poslední dobou zjištuji že zprávy se mi při vypnutí PDA stahnuté zpravy zmizí a nelz eje pak číst offline a musím je opět stáhnout.
Nejsem si vědom jakékoli změny nastaveni poslední dobou.

Nemá někdo ahnung v čem by mohl být problém či jaké nastavení změnit?

Díky

Kersten
beecher (9270)|1.4.2005 12:33
[QUOTE="Kersten"]Nemá někdo ahnung v čem by mohl být problém či jaké nastavení změnit?[/QUOTE]Njo, ja mozna ten ahnung mam... Na tu kartu se pri vypnuti PDA neulozi spravne ty storage pro WebIS Mail...
Kersten_ce4you (33)|1.4.2005 12:38
Zdravím,

když o tom píšeš tak si vzpomínám že před nedávnem jsem mel nějaký problem s Mailem a nahlasilo to chybu ohledne ukládání. A když na to pohlédnu zpětně tak asi od té chvíle mi to tak blbne.

Nejaký návrch jak ten problém vyřešit?

Díky

Kersten
beecher (9270)|1.4.2005 12:57
[QUOTE="Kersten"]Nejaký návrch jak ten problém vyřešit?[/QUOTE] Smazat nastaveni, storages a znova to vsechno nastavit... Asi... :sarcastic:
A pokud mas dost pameti ve IPAQ Store, tak to dat do ni, ne na kartu. Preci jenom je to o neco bezpecnejsi...

EDIT: Receno po Microsoftacku, vystoupit a nastoupit... :D
Kersten_ce4you (33)|1.4.2005 13:34
Díky

zda se že to pomohlo.

Kersten