Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 53

Téma: Velká recenze zařízení Asus MyPal A730

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Asus MyPal A730 by se dal považovat za čtvrtou generaci Pocket PC od Asusu. Jedná se o zařízení určené pro náročné uživatele nabízející skvělý VGA displej, velmi dobrý integrovaný digitální fotoaparát 1,3MPix, špičkový zvuk, integrovaný Bluetooth modul a velmi rychlý procesor od Intelu. Na rozdíl od posledního Asusu také nová A730 pobrala mnohem více krásy, takže pokud se v dohledné době chystáte koupit nové zařízení, možná byste na Asuse neměli zapomenou.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000165_ojWu17609200491803030.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.

Mimochodem, tato recenze mi zabrala 5 dnů života... Jestli to tak půjde dál, na recenzování Asus SVGA 2030 budu potrebovat mesicni dovolenou Ještě jednou upozorňuji na to, že hodnocení zařízení NENÍ ZPĚTNĚ POROVNATELNÉ s dříve recenzovanými Pocket PC.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Asus je krasavec. Mám favorita na koupi mého prvného PDA :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jen jsem se chtěl zeptat k té recenzi co znamená u přehrávání videa "drobné trhání je patrné jen při celoobrazovkových přesunech".
    Děkuji moc

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Kozlik007
    Jen jsem se chtěl zeptat k té recenzi co znamená u přehrávání videa "drobné trhání je patrné jen při celoobrazovkových přesunech".
    Děkuji moc
    Tim chtel basnik rici,ze pokud spolu diskutuji dve postavicky na platne, byt se ruzne pohybuji a meni, tak je to OK. Ale pokud zacne kamera snimat napriklad jedouci auto (auto se relativne nemeni zato pozadi ano), tak se to trochu trha.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Chcem sa opytat, o kolko je vacsi ASUS 730 , ked sa tam da ta 1800ka bateria.. Pisete, ze sa to meni aj s vanickou... da sa tam potom ina vanicka, alebo pri tej 1800ke baterii sa uz ziadna nepouziva a 1800ka bateria sluzi ako spodna cast obalu.
    ak nahodou mate niekto aj rozmery s 1800kou bateriou, tak dajte vediet..
    vdaka

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Koukám, že s kvalitnějšími zařízení nám roste i kvalita recenzí, což je velmi dobře.Tento typ recenze je dokonalý-no skoro dokonalý, člověk totiž nemůže vědět čím ho překvapí vládce příště .Jinak Asus naplnil vše co jsem od něj čekal.S malou výdrží baterie už sem tak nějak počítal předem, ale dost mě sklamala velikost paměti, které je méně než měli jeho předchůdci(A716 a a620BT), což je dost napováženou.Naopak mě docela překvapil fotoaparát, který je povedený.Měl bych ještě jednu otázečku na Vládce.Bude recenze i na model s wi-fi?(vzhledem k vylepšení některých parametrů by byla dobrá alespoň ta tabulka pro srovnání)

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Mightywizard
    Koukám, že s kvalitnějšími zařízení nám roste i kvalita recenzí, což je velmi dobře.Tento typ recenze je dokonalý-no skoro dokonalý, člověk totiž nemůže vědět čím ho překvapí vládce příště .Jinak Asus naplnil vše co jsem od něj čekal. S malou výdrží baterie už sem tak nějak počítal předem, ale dost mě sklamala velikost paměti, které je méně než měli jeho předchůdci(A716 a a620BT), což je dost napováženou.Naopak mě docela překvapil fotoaparát, který je povedený.Měl bych ještě jednu otázečku na Vládce.Bude recenze i na model s wi-fi?(vzhledem k vylepšení některých parametrů by byla dobrá alespoň ta tabulka pro srovnání)
    No dekuji, dekuji, tolik chvaly najednouops: Take jsem tu recenzi psal a piloval 5 dni. Ale moc by mi pomohlo, kdyby misto toho slovniho spojeni "skoro dokonalý" mel seznam toho, co se nelibi... Kuprikladu jsem si dlouho lamal hlavu nad tim tabulkovym hodnocenim, napada vas neco, co by bylo vhodne u vsech zarizeni hodnotit?

Jinak odpoved na otazku - pokud se mi zarizeni podari zajistit, tak recenze samozrejme bude. Uz proto, ze tento model neni vuci hx4705 ci LOOX 720 uplne plnohodnotny souper. K dispozici by mel byt behem mesice, tak snad se to povede.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

No me prijde, ze v te tabulce je toho mozna az prilis.Zase je ale fakt, ze cim vice, tim lepe(pro nekoho je treba softwarova vybava dulezita, pro nekoho ne).Neni problem to, co pro me neni dulezite z toho srovnani vyhodit.Napr.:Chci si koupit PDA a rozvazuji mezi dvema typy.Typ A by byl o kousek lepsi v bodovem hodnoceni jen kvuli lepsi softwarove vybave.Pro me je ale software naprosto nerozhodujici faktor, protoze treba uz mam stejne vsechen koupeny nebo me nezaujal a tak tento udaj vypustim a razem je vse jinak.Takhle se da pokracovat, ale rozhodne vice udaju je lepsi nez mene.Vzdy se da nepodstatny udaj vypustit a porovnavat jenom ty, co jsou pro me dulezite.Safra sloziteji uz to asi neslo .Jinak ja miluju co nejpodrobnejsi statistiky a myslim si, ze pri vyberu tak dulezite a bohuzel i drahe veci jako je PDA, je to velice dulezita vec, protoze rozhoduje kazda drobnost.Sam sem to zazil, ale v te dobe sem si musel takovou soukromou statistiku vytvorit jeste sam, coz uz ted nebudu muset .

Registrace
    Aug 2000

Co se te tabulky tyka, tak cilem je ji mit v databazi a az tech zarizeni bude vic, nebude problem porovnavat a vybirat. Ale nekdo to musi naprogramovat

Pocet dulezitych udaju je samozrejme pro kazdeho jiny, nekdo by urcite chtel rozpitvane vse do nejmensich podrobnosti, jinemu bohate staci to jednoduche hodnoceni, co bylo dosud. Ja osobne jsem se snazil udelat urcity kompromis - na jednu stranu byla snaha udelat to hodnoceni pruhlednejsi, ale zase abych netravil tyden jen vyplnovanim tabulky, ve ktere se stejne nikdo nevyzna.

Otazka je, jak do hodnoceni zahrnout cenu. Ted ma jen relativne malou vahu. Coz je na jednu stranu mozna zavadejici, protoze pokud budu mit dve uplne stejna zarizeni, tak to levnejsi by na tom melo byt lepe, ale na druhou stranu cena je pohybliva a tyden co tyden muze byt vsechno uplne jinak. A ted babo rad...:?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ja bych delal recenze nasledovne:
    Co nejpodrobneji rozpitvane PDA ala dpreview.com, pokud mozno se vyvarovat srovnani, k tomu muzu mit jine clanky.
    Dale tabulka zakladnich vlastnosti
    Diskuse k danemu modelu

Hodnoceni modelu bych udelal spis na zaklade ohlasu v diskuzi (hlasovani) a nazval ho oblibenost, pripadne bych zavedl kategorie pro cilovy segment lidi co to koupi.

Cenu bych v hodnoceni uplne vynechal, to si musi kazdy zvazit sam. Konecne kazdy obchod ma cenu jinou.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Recenze je napsaná skvěle. Je tam alespoň pro mne vše podstatné a důležité. Neměnil bych nic na psaní recenzí. Je to super.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Kozlik007
    Recenze je napsaná skvěle. Je tam alespoň pro mne vše podstatné a důležité. Neměnil bych nic na psaní recenzí. Je to super.
    On taky nikdo nechce, abychom měnili recenze, ale cihly . A od toho tu ty recenze jsou .

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

No takhle jsem si to přesně představoval! Každou věc hodnotit zvlášť! A vyhnout se milosrdné lži. Výdrž 2h na baterky a 33MB RAM, pěkně body dolu! Nebát se nul.. Jenom se bojim, aby si pak Sunnysoft neřek: "Tak mi mu půjčíme PDA, von ho zdrbne a nikdo si ho nekoupí. Nic nebude!" :O
    Ale jo, recenze je super...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Anitka
    No takhle jsem si to přesně představoval! Každou věc hodnotit zvlášť! A vyhnout se milosrdné lži. Výdrž 2h na baterky a 33MB RAM, pěkně body dolu! Nebát se nul.. Jenom se bojim, aby si pak Sunnysoft neřek: "Tak mi mu půjčíme PDA, von ho zdrbne a nikdo si ho nekoupí. Nic nebude!" :O
    Ale jo, recenze je super...
    Správně. Maj mu půjčit něco pořádnýho .

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

To video bylo prehravano ve VGA rozliseni? Jde o to jemne trhani - jak by na tom bylo prehravani videa v QVGA rozliseni?

Diky.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení Asus MyPal A632/A636
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 17-08-2008, 14:42
  2. Velká recenze zařízení Asus MyPal A620BT
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 08-05-2005, 08:29
  3. ASUS MyPal A730 - nejmenší a nejlehčí VGA zařízení