Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketKim CZ+SK na paměťové kartě

Mr. Death (53)|21.9.2004 23:32
Mám takovej problém s touto kombinací. Po instalaci vše funguje OK, ale když kartu vyndám a dám tam jinou a pak se vrátím k původní, tak při spuštění PocketKim SK se spustí česká mapa. Pak nepomůže absolutně nic kromě nové instalace PocketKim SK. Pokoušel jsem se mapu přesunout jinam, ale ani to mně nepomohlo. Navíc jsem nikde nenašel řešení tohoto problému... :(
Miloš Strouhal (3997)|22.9.2004 00:21
Jdu to zkusit taky..
Miloš Strouhal (3997)|22.9.2004 00:33
Tak já ti asi moc nepomůžu, jelikož ať dělám co dělám, chodí mi to naprosto bez problémů.. ;)
ipf (2136)|22.9.2004 00:40
A nemáš náhodou v cihle také TOM-TOM ROUTE PLANER? Ti dva se totiž nemají rádi a dávají to najevo různými způsoby (i když vetšinou se perou o GPSku). Ale možná příčina by to mohla být.
dyndy (159)|22.9.2004 16:14
Je to asi něakou zvláštní kombinací používaného softu na příslušném PDA. Mě to chodí normálně a dokonce ani TomTomNavigator s PocketKIMem nesoupeří o můj COM7 port a spůsobně makají. Zatím. :cool:
Orloj_ce4you (299)|22.9.2004 22:40
mozńa by pomohl kolektiv autoru? Treba aponia software se slovnikem PocketTranslator pomohla rychle a zdarma.. ;-)
Mr. Death (53)|22.9.2004 23:32
Tom Toma tam mám taky, takže by problém teoreticky mohl být tam. Ovšem GPS nemám a všechny funkce snažící se připojit ke GPS jsem se snažil vypnout.
Navíc jsem vypátral ještě jednu věc, když někam přesunu obě mapy a pak mě program požádá o nalistování, tak u SK mapy napíše, že mapu nelze otevřít. Když nalistuju CZ, tak se otevře v pořádku. Moc mně nejde do hlavy, jak může tohle souviset s Tom Tomem, ale jak to vypadá, tak by mohl být problém právě tady. Možná by taky pomohl hard reset...
ipf (2136)|22.9.2004 23:54
[QUOTE="Mr. Death"]... Možná by taky pomohl hard reset...[/QUOTE]

nóóó, konečně pořádná rada :D :D :D .