Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Magnetický držák

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Zdravím. Přemýšlím o koupi magnetického držáku do auta. Jak to funguje, máte někdo zkušenost? I popř., kde koupit (potřebuju tak 35cm).
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Magnetický držák na MDÁčko?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Commando
    Zdravím. Přemýšlím o koupi magnetického držáku do auta. Jak to funguje, máte někdo zkušenost? I popř., kde koupit (potřebuju tak 35cm).

tak tohle bych nedoporučil (po testech s mobilem), raději bych se poohlédl po nějakém universálním držáku "sklapovacím" popř po originálu, taky je celkem slušné řešení pomocí pouzder Krusell dodává je Sunnysoft

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Asi si koupím ARKON Universal Long PDA Mount (40cm) Ale nevím, jestli při této délce to nebude vibrobat či viklat... Co Vy na to?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Hmmm, nic moc. Jednak bych si musel koupit předražené a nepraktické pouzdro (mám mnohem lepší a levnější. A jednak jsem z toho pochopil, že to "poutko" musím navrtat do desky.
    Já nechci v autě nic vrtat ani lepit ani nic rvát do mřížky. Já chci aby to auto pak bylo ještě prodejný Jedině přísavka na sklo (rameno kolem 35cm) a něco univerzálního a pěkného...
    univerzalni veci zrovna neoplivaji peknym designem jde tam o co nejvetsi kompatibilitu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Mě jde o to, že u magnetického je celé PDA volně přístupné. To znamená, že se dostanu na tlačítka z boku (např record hovoru) a audio výstup - mohu to připojit k rádiu. To např. u DICOTA nebo ARKON kvůli nožičkám dole nejde...

Proto by mě zájímalo, kdo ho má a jestli je to ok (drží to? jak to vůbec funguje?)

Třeba tento:
    Proporta.com

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Nóóó, já jsem si držák do auta koupil, nebudu Tě děsit cenou, ale bylo to hóóódně a MDÁčko (ještě kdysi jednička) z něho během několika minut díky otřesům vypadlo. Jediný způsob, jak ho vozit stabilně v držáku, bylo téměř ve vodorovné poloze, jenže se pak na něj nedalo koukat. Takže jsem koupil pouzdro KRUSSEL, které se narozdíl od originálního přehýbá přes cihlu shora a jednoduše jsem cihlu pověsil na sluneční clonu. Zásuvku mám na středovém panelu, takže jsem natáhl drát nahoru, čímž jsem cihlu z větší části zastabilizoval proti kývání, takže se jen lehounce houpe a mám klid a displej vedle zpětného zrcátka.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Nóóó, já jsem si držák do auta koupil, nebudu Tě děsit cenou, ale bylo to hóóódně a MDÁčko (ještě kdysi jednička) z něho během několika minut díky otřesům vypadlo. Jediný způsob, jak ho vozit stabilně v držáku, bylo téměř ve vodorovné poloze, jenže se pak na něj nedalo koukat. Takže jsem koupil pouzdro KRUSSEL, které se narozdíl od originálního přehýbá přes cihlu shora a jednoduše jsem cihlu pověsil na sluneční clonu. Zásuvku mám na středovém panelu, takže jsem natáhl drát nahoru, čímž jsem cihlu z větší části zastabilizoval proti kývání, takže se jen lehounce houpe a mám klid a displej vedle zpětného zrcátka.
    Naprosto shodně to mam "vyřešené" i já.. A "funguje" to skvěle.. Displej je navíc dobře čitelný,jelikož sluneční clona mu dělá tmavé pozadí..:yes:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od xp
    Naprosto shodně to mam "vyřešené" i já.. A "funguje" to skvěle.. Displej je navíc dobře čitelný,jelikož sluneční clona mu dělá tmavé pozadí..:yes:
    Navíc je zábavné si při jízdě pustit ten frantíkovskej prográmek na hlídání rychlosti a obzvlášť v noci se bavit sledováním za mnou jedoucích řidičů, jak nechápou, co že to tam svítí .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Hmmm nevím, nevím s tou clonou. Jestli jsem to pochopil... tak sklopíte clonu a tam to zaháknete za to poutko na mapu...
    1) Jednak ne pořád chci mít v autě sklopenou clonu. Navíc ta clona se u zrcátka naklapává, udrží tu váhu + kabel např. při drncání?
    2) Občas ji potřebujete otočit do boku.
    3) Mít natažený napájecí kabel přes celý auto.
    4) Ten kabel by mě rušil při řízení. Nemám rád nic v úhlu pohledu (žádní mončičáci na zrcátku, atd
    5) Navíc (jen hádám) to musí v noci rušit, když vám přímo do očí svítí display, ale uznávám, že je to místo, kde je na něj dobře vidět.

U toho magnetického držáku mi jde o to, jestli je ten magnet tak silný jak tam tvrdí a jestli to nevypadne... Mám to průhledné pouzdro (Crystal Case) a na něj bych nalepil ten magnet. Bohužel to na proportě je moc krátké... A v čechách jsem nenašel, kde by ho prodávali...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Hmmm nevím, nevím s tou clonou. Jestli jsem to pochopil... tak sklopíte clonu a tam to zaháknete za to poutko na mapu...
    1) Jednak ne pořád chci mít v autě sklopenou clonu. Navíc ta clona se u zrcátka naklapává, udrží tu váhu + kabel např. při drncání?
    2) Občas ji potřebujete otočit do boku.
    3) Mít natažený napájecí kabel přes celý auto.
    4) Ten kabel by mě rušil při řízení. Nemám rád nic v úhlu pohledu (žádní mončičáci na zrcátku, atd
    5) Navíc (jen hádám) to musí v noci rušit, když vám přímo do očí svítí display, ale uznávám, že je to místo, kde je na něj dobře vidět.

U toho magnetického držáku mi jde o to, jestli je ten magnet tak silný jak tam tvrdí a jestli to nevypadne... Mám to průhledné pouzdro (Crystal Case) a na něj bych nalepil ten magnet. Bohužel to na proportě je moc krátké... A v čechách jsem nenašel, kde by ho prodávali...
    Tak sa na magnet vykasli, spoj na trvalo puzdro s drziakom a nemusis sa obavat ze ti pocas jazdy vypadle z drziaku.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

...Jestli jsem to pochopil... tak sklopíte clonu a tam to zaháknete za to poutko na mapu...
    ono to není poutko na mapu, ale celá přední část poudra, která překrývá displej.

udrží a když ti to bude vadit, pověsíš ke spolujezdci

nó, tak si v noci buď ztlumíš displej, nebo cihlu vypneš (ono záleží, k čemu ji máš v noci zapnutou. Pokud jedeš podle navigace, tak např. TOM NAVIGÁTOR má noční mód - krásně černý displej a bílá silnice

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Přesně tak..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od xp
    Přesně tak..
    Nenašla by se nějaká fotka, jak to vypadá zavěšené na té cloně?

Podobná témata

1. Držák do auta
    Od zury_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 14-11-2009, 19:02
  2. držák na kolo
    Od ondris_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 14:16
  3. Držák do auta
    Od Czetor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 20:12