Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asusu a716 - Jak nastavit víc připojení najednou(WiFi+BT+IrDa) a pak jen vybírat???

fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 10:45
Ahojky, poradí někdo, jak na Asusu a716 nastavit víc připojení k NETu a pak jen vybírat podle toho, k jakýmu jsem připojenej....?

Ďíky...
Pavel Koza (4761)|21.9.2004 14:07
Ja bych rekl, ze by melo jit v Settings -> Connections -> Advanced -> Select Networks, a tam si pomoci tlacitka New... vytvorit potrebny pocet skupin. Pak mezi nimi jednoduse budete prepinat.

Ale je to jen teorie, mozna je to prilis komplikovane a jdu na to zbytecne moc slozite:)
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 15:06
A co ten výběr v těch douch polích(připojení k NET, připojení k pracovní síti) např ISP1, My work network....Opravdu jsem v tomhle začátečník...Nějak mi neni jasné, co potřebuju k připojení na WiFi, předpokládám nějaký SMTP a pak asi IP proxy?
Pavel Koza (4761)|21.9.2004 16:14
Aaaaha, tak to je jina. Ja myslel, ze chcete pripojeni pres GPRS. Napiste tedy, co presne mate a chcete.
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 16:17
No, mam ASUS a716 a potřeboval bych se připojit pomocí WiFi k NETu tak, abych mohl i zároveň využívat připojení pomocí BT eurotel data nonstop..Jde mi o to, jak nastavit připojení pomocí WiFi, kde bych měl více profilů wifi připojení....
Pavel Koza (4761)|21.9.2004 16:23
Ja to tedy muzu testovat jen na iPAQ h4150, ale presne tak to mam - kdyz zapnu WiFi, tak hleda dostupne AP a pokousi se spojit, kdyz se to nepovede, pripoji se pres BT k GPRS... Nic specialniho neni treba konfigurovat, WiFi je bez problemu a navod na GPRS je zde. Vam to nefunguje?
eXEden_ce4you (811)|21.9.2004 16:23
[QUOTE="fury_only"]A co ten výběr v těch douch polích(připojení k NET, připojení k pracovní síti) např ISP1, My work network....Opravdu jsem v tomhle začátečník...Nějak mi neni jasné, co potřebuju k připojení na WiFi, předpokládám nějaký SMTP a pak asi IP proxy?[/QUOTE]
K připojení přes WiFi potřebuješ Access Point (AP). Ráno jsi psal, že jeden dokonce vidíš. K připojení se k němu potřebuješ vědět, jestli má zapnutý DHCP anebo musíš hodnoty nastavit sám (IP, DNS, gateway). Taky tě zajímá zabezpečení AP - některé AP jsou chráněny WEP/WPA klíčem - budeš-li ho znát, musíš ho nastavit v konfiguračním softíku v Asusu. Chceš-li využívat poštu, měl by sis taky zjistit, jak si máš nastavit SMTP server, aby ti chodil přes internetový připojení na jakým je AP "pověšen". Až budeš mít všechny tyto informace, dáme se do konfigurace a třeba se najde nějaký majitel Asusu, který ti to vysvětli ještě líp ... ;)
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 16:25
OKi, je mi to malinko zřetelnější.....:sarcastic:
fury_only_ce4you (259)|22.9.2004 11:05
Tak jsem to tak nějak zkoušel, ale neni mi jasný, kam všechny ty věci nastavit...tim myslim, kde to nastavit...v informace o bezdrát LAN se mi ukážou info o NET....A pak co dal, nasatvit po skrz nasatveni/spojení/připojit...Nebo jak?
S474N (660)|22.9.2004 11:21
[QUOTE="fury_only"]Tak jsem to tak nějak zkoušel, ale neni mi jasný, kam všechny ty věci nastavit...tim myslim, kde to nastavit...v informace o bezdrát LAN se mi ukážou info o NET....A pak co dal, nasatvit po skrz nasatveni/spojení/připojit...Nebo jak?[/QUOTE]

Osobne jsem taky zmatenej ze vsech ruznych kombinaci a variaci. Chtelo by to si nekde sednout a probrat to.