Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pošta na Asusu a716

fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 08:08
Poraďte, jak nastavit v poště na Asusu a716 účet, aby se dalo i odesílat pomocí smtp...Mam zadáno pop3.seznam.cz - poštu v poho stahnu, ale mam i zadáno smtp.seznam.cz - ale odesílat mi nejde...
eXEden_ce4you (811)|21.9.2004 08:13
Jak jsi připojený? Pokud přes GPRS tak musíš SMTP server nastavit na server operátora (např. smtp.mujoskar.cz) Pokud jsi připojenej jinak, měl bys adresu SMTP serveru znát ;)
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 08:30
Jsem připojenej na eurotel data nonstop...Ale mam i jiný připojení, např Wifi...
eXEden_ce4you (811)|21.9.2004 08:36
[QUOTE="fury_only"]Jsem připojenej na eurotel data nonstop...Ale mam i jiný připojení, např Wifi...[/QUOTE]
Pro Eurotel: smtp.etmail.cz
Pro Wi-Fi: to by sis měl zjistit

Bohužel si budeš nastavení SMTP měnit, pokud budeš přepínat způsob připojení ;)
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 08:55
Aha, tak to jo...To mi nějak nebylo jasný....
A ještě pokud máš time, jak se přesně připojuje na WiFi...Nějak to ne a ne nastavit, najde se mi síť, (voná), ale nevim, jak vytvořit připojení k NETu...Pořád mi tam skáče připojení skrz data nonstop...Potřeboval bych to vědět od začátku, s PDA jse nováček..:))
eXEden_ce4you (811)|21.9.2004 09:23
[QUOTE="fury_only"]A ještě pokud máš time, jak se přesně připojuje na WiFi...Nějak to ne a ne nastavit, najde se mi síť, (voná), ale nevim, jak vytvořit připojení k NETu...Pořád mi tam skáče připojení skrz data nonstop...Potřeboval bych to vědět od začátku, s PDA jse nováček..:)) [/QUOTE]
V Settings/Connections/Connections - na záložce Advanced tapni na tlačítko Select Networks a tam si zvol v obou volbách My Work Network pro WiFi anebo My ISP pro GPRS...
eXEden_ce4you (811)|21.9.2004 09:59
[QUOTE="fury_only"]A jak pak dál....[/QUOTE]
Co máš za PDA?
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 10:11
ASUS A716...Myslel jsem, jak nadefinovat víc profilů, který by jsem měl uložený a podle toho, kde jsem si zadal na jakej profol se připojit....
eXEden_ce4you (811)|21.9.2004 10:38
[QUOTE="fury_only"]ASUS A716...Myslel jsem, jak nadefinovat víc profilů, který by jsem měl uložený a podle toho, kde jsem si zadal na jakej profol se připojit....[/QUOTE]
Jsem dneska nějak mimo - vždyť to tvoje PDA je uvedený v názvu vlákna :? Tenhle Asus má svoji vlastní konfigurační utilitu - stačí si v něm vše správně nastavit a mělo by ti to normálně jet ;) Víc by ti asi řekl někdo, kdo ho má ...
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 10:43
Aha, jak jsem napsal, moje první PocketPC...A nemam ho moc dlouho, tak proto....
eXEden_ce4you (811)|21.9.2004 10:47
[QUOTE="fury_only"]Aha, jak jsem napsal, moje první PocketPC...A nemam ho moc dlouho, tak proto....[/QUOTE]
Ta utilita podle obrázku má vyhledávání AP, pak si v ní můžeš nastavit konkrétní AP, ke kterýmu se budeš připojovat včetně nastavení zabezpečení (WEP/WPA klíč) pokud ho AP má nastavený. Podle mě by tam někde mělo být i nastavení TCP/IP protokolu (DHCP, IP, DNS apod.), ale nemusí to být - neměl jsem tu čest to zkusit ;)
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 10:48
No, moc to ještě nemam v ruce, je to moje první PDA...Tak malinko plavu...Zatim poznávam, kde je jaký nastavení a tak...
fury_only_ce4you (259)|21.9.2004 14:41
A eště, pokud se pak dostanu na tu kartu, kde nastavim My work network, ak pak asi musim dát upravit a zadat, na co se připojit, jestli to dobře chápu, ne???Stejně tak s BT?